Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 8 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 8 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10Томбола - "Влюбен до безумие"! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Томбола - "Влюбен до безумие"!

+26
Moon Girl
jinchen
Vor
forsakendidi
cold_lady_
dark hunter
siso
anitaxx
Lady Infernaliia
nefialiq
byh4o
bambina_
radysan
petq6663
krassy123
Kalinko
snejincety
stasungera
Ellie.
tteta
MaLKoTo_MaRTiNi
ultraviolet
sun_vampire
JoInT{}MaNia4ka
Iskra16
djenitoo
30 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

byh4o

byh4o
Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?
Отг.1 - Чета доста любовни романи, но най-вече съвременните. Определено мога да кажа, че това ми е една от любимите жанрове. Винаги се опитвам да си представя всяка една частица от романа и да вникна в историята. Е не мога да кажа, че не съм чела и исторически романи, но съвременните някак повече ми грабват вниманието...

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
Отг.2 - Ох, ми те са толкова много...Но едни най-любимите ми автори са:
- Дж. Р. Уорд- Поредиците и са невероятни, наистина си заслужава всяко едно нейно произведение.
- Джанин Фрост- Чела съм само една нейна поредица, но ме впечатли много и се класира в любимите ми.
- Ришел Мийд- Една много добра авторка, чела съм почти всички нейни поредици,а те са наистина страхотни.
- Л. Дж. Смит- Признавам си от начало бях скептична към авторката, но след като прочетох поредицата и ,,Дневниците на вампира" ми хареса много.
- И не на последно място разбира се авторката Нора Робъртс- изчела съм доста нейни романи и ми допада много като начин на писане и развитие на действието. Има много добри книги...
Това са моите най-любими автори и ги препоръчвам на всеки! :)


Ето и Линк, отбелязала съм форума ви :)



Последната промяна е направена от byh4o на Вто Яну 31, 2012 11:32 pm; мнението е било променяно общо 1 път

nefialiq


Новороден
Новороден

1. Да обичам да чета любовни романи без значение дали са съвременни или исторически.
2.Първият любовен роман, който прочетох и ми е любим е "Тъмна луна" на Карен Робардс.
Други книги, които съм чела са "Вкусът на мечтите" на Сара Алън , "Един ден, някога" на Даниел Стийл, поредицата "Здрач" и сега за други не мога да се сетя сега.

Lady Infernaliia

Lady Infernaliia
Прохождащ
Прохождащ

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате? - Да.Именно любовните романи бяха тези, с които открих любовта си към четенето.Винаги когато искам да се разтоваря си взимам любовен роман - интересен, неангажиращ, романтичен, с хубав край - винаги може да ти оправи настроението.Няма значение дали е съвременен или исторически, стига да е качествен.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
Най-любимата ми авторка на любовни романи е Нора Робъртс.Точно благодарение на нея сега мога да се похваля че четенето е част от мен.Обожавам начина й на писане, сюжетите й, въобще всичко.Имам около 50 нейни романа и си ги обичам всичките до един.
Друга много любима авторка ми е Ришел Мийд - пише също много увлекателно, кара те да си представяш картините в детайли.Историите й са динамични, страшно интересни и със много силни и магнетични герои.
Други любими автори са ми Дан Браун, Лоръл Хамилтън, Маги Стийвотър, Дж. Р. Уорд...


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=227375980684051&id=100001031114515¬if_t=like

anitaxx

anitaxx
Новочетящ
Новочетящ

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?-Обожавам любовните романи ,но кой от двата поджанра не мога да кажа ,и двата си го обичам еднакво,и предпочитам да ги редувам.Интересно ми е да видя любовта в миналите времена ,особено през Регенството,но имам и много любими съвременни ромачета.Така че по малко и от двете.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
Доста са,от историческите съм почитател на :Тереза Медейрос,Джоана Линдзи,Карън Хоукинс,Кони Мейсън,Ан Лоурънс ,Дара Джой,Лей Грийнууд и Джули Гарууд,а от съвременните :Сандра Браун,Линда Хауърд,Нора Робъртс,Джейн Ан Кренц,Джули Гарууд и други.Също да не забравя и от паранормалните:Дж.Р.Уорд,Ришел Мийй,Джанин Фрост ,Шерилий Кейн,Алиса Дей и др.

https://twitter.com/#!/Los_A_amor/status/164413562792579072

siso

siso
Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате? - Чета много любовни романи, но предпочитам историческите, защото много ме вълнуват старите времена.



2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр. - Исторически- Джулия Куин, Джули Гарууд, Дара Джой и др. Съвременни - Дж.Р.Уорд, Касандра Клеър, Ришел Мийд, Джанин Фрост, Андрея Креймър и любимият и автор е Алиса Дей.

dark hunter

dark hunter
Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате? -Да,чета любовни романи,но повече предпочитам да са съвременни,отколкото исторически.Обожавам книгите,в които има любов,а чувствата,които изпитват двама души помежду си ,са незабравими и колкото и книги да съм прочела,винаги съм се изненадвала колко страни има любовта и колко различна може да бъде тя.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.-Любимите ми автори са все от съвремените като Ришел Мийд,Шерилин Кениън,Даринда Джоунс,Джанин Фрост,Касандра Клеър и Лоръл К. Хамилтън.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000851071250&ref=tn_tnmn

cold_lady_


Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?

О, разбира се, че чета любовни романи. Даже в последно време това ми се е превърнало в мания. Чета всички видове любовни романи - от вампирски до исторически. Може би малко са ми странни тези, в които участват магнати, но тази книжка ми се струва твърде интересна и изкусителна, за да не си я взема.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.

Любимите ми автори са адски много - започваме от Дж. Р. Уорд /най - известна с поредицата си "Братството на черния кинжал"/, преминаваме през Роджър Зелазни /с поредицата си "Хрониките на Амбър"/ и Джанин Фрост също се намества в моите топ 10 автори със своята поредица "Нощни ловци". Разбира се, за къде без Ришел Мийд?!. Както и от неиздаваните в българия любима авторка ми е Дара Джой, която открих заедно с поредицата "Matrix of Destiny".


https://www.facebook.com/ayvii1/posts/245105138902638?notif_t=like

Аз ви и тагнах за по - лесно.

forsakendidi

forsakendidi
Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?-Чела съм няколко.Като малка исторически Razz. А в деншно време от по-съвременните.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
От любимия ми жанр е Стивън Кинг, Ришел Мийд,Матю Райли

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001811903116

Vor

Vor
Новороден
Новороден

1. И още как. Не мога да си представя свят, в който не чета любовни романи. Нямам предпочитания към поджанра, и историческите и съвременните имат своите добри страни. Имам обаче предпочитания към това да са кадърно написани.
2. Нора Робъртс беше първата ми любов, но сега съм я разлюбила, последните й романи бяха разочароващи за мен. Другите ми любимци са Джулия Куин, Дженифър Крузи, Елизабет Лоуел, Дженифър Ашли, Елоиза Джеймс. Извън жанра Тери Пратчет, Нийл Геймън, Джордж Р.Р. Мартин, Пол Ливайн, Лоис Макмастър Бюджолд, Хал Дънкан, Гай Гавриел Кай...
https://www.facebook.com/profile.php?id=1438634835

jinchen


Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?
Да, чета любовни романи и предпочитам да са съвременни, но и историческите не са лоши. Зависи какво ми се чете в дадения момент. :)

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
Любими автори са ми Нора Робъртс, Ришел Мийд, Дж. Р. Уорд, Шерин Киниън, Алиса Дей, Джанин Фрост

https://www.facebook.com/profile.php?id=731842556&ref=tn_tnmn

Moon Girl

Moon Girl
Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате? - Не са ми най-любимия жанр, но по принцип чета, зависи от настроението ми. Чела съм и от двата вида и за мен няма значение дали ще е съвременен или исторически роман, важното е книгата да бъде добре написана.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр. - Любими автори са ми Рик Риърдън, Шерилин Кениън, Джанин Фрост, Дж. Р. Уорд, Алиса Дей, Лоръл К. Хамилтън, Артър Конан Дойл, Агата Кристи, Нора Робъртс, Сара Адисън Алън, Джулия Куин и още много други.

https://www.facebook.com/ChrisStoyanova?ref=tn_tnmn

http://vampire-kisses.forumotion.com

corsalinda


Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?
Предпочитам историческите романи. Обсебена съм от английското висше общество

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
Джулия Куин, Джоана Линдзи, Ришел Мийд, Джордж Мартин...

zori_stz


Новороден
Новороден

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?
- Обожавам любовни романи. Без значение съвременни или исторически, всички ми допадат. Харесват ми подобни сладникави, страстни и романтични истории.

2. Кажете ни няколко ваши любими автори - в и извън любовния жанр.
- Хмм, най-любимите ми автори са Стефани Майер и Л. Дж. Смит. Харесвам също творчеството на Шерилин Кениън, Рейчъл Кейн, Сюзън Елизабет Филипс, Джанин Фрост и други...

https://www.facebook.com/profile.php?id=100001170740011&ref=tn_tnmn

VeronnyG

VeronnyG
Новороден
Новороден

1. Преди доста четях любовни романи, но напоследък чета предимно фентъзи и приключенски. За мен е без значение дали ще е исторически или съвременен, важно е сюжетът да ми допадне.

2. От любовния жанр обичам книгите на Нора Робъртс и Даниел Стийл. Други автори това са Джейн Остин, Емили Бронте, Стефани Майер, Никълъс Спаркс, книгите на Л.Дж. Смит, както и Ан Райс. Имам и много други, но мисля, че толкова стигат за момента :)

https://twitter.com/#!/VeronnyG

Успех на всички :)

vamp_lady898

vamp_lady898
Прохождащ
Прохождащ

1. Четете ли любовни романи - ако да - съвременни или исторически предпочитате?
- Да, чета любовни романи, но не от прекалено сладникавите. Преди време бих казала, че само съвременните стават. Сега обаче, попаднах на много интересни исторически романи. Предполагам има значение за кой период става въпрос в тях. Както и от самата история, разбира се.

2. Кажете ни няколко ваши любими автора - в и извън любовния жанр.
- Изключително много са. Но да кажем, например: Никълъс Спаркс пише наистина много завладяващи истории, Джейн Остин, Касандра Клеър - има невероятен стил на писане, Ришел Мийд, Лоръл К. Хамилтън, Шерилин Кениън.. И спирам дотук. :)

Успех на всички! :)

https://twitter.com/#!/violeta_naumova

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес