Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 12 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 12 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
Raven (3268)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
djenitoo (2868)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
Alex (2308)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
Topcho (2189)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
Zhu (1253)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
krasy (1195)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
PlamS (1162)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
gabolinno (977)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 
Ellendary (951)
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Enthusiast_Moiat_Sv_Valentin_cover_first

Сайт на издателството: Линк

Какво ще направиш, ако знаеш, че ти остава само един-единствен ден да живееш? Кого ще целунеш? И колко далеч можеш да стигнеш, за да спасиш собствения си живот?

Саманта Кингстън има всичко: приятелят ѝ е най-желаното момче, трите ѝ най-добри приятелки са просто удивителни, нейни са най-хубавата маса в заведението и най-добро място на паркинга. Петък, 14 февруари трябва да бъде още единвълнуващ  ден от живота ѝ.
Вместо това обаче, той се оказва последният.

И тогава тя получава втори шанс. Всъщност, седем шанса. Тя ще разплете мистерията около смъртта си, докато изживява този последен ден отново и отново, и ще открие истинския смисъл на всичко, което рискува да изгуби.





Преди два дена попаднах на тази книга. Имах добри очаквания за нея. Не се и разочаровах.

Тази книга не от онзи жанр, който е популярен сред нас в последната година и нещо. Тази книга не съдържа историите на митични същества като върколаци, вампири, ангели и т.н.

Тази книга ни разказва за реалният живот на всеки ученик в гимназията. Разказва ни за популярността, униженията, подигравките, за добрите и не чак толкова добрите ни приятели. За съзряването и за решенията, които всеки един младеж взема и за това до къде може да го докарват последствията от това.

И не на последно място книгата ни показва къде и защо се размива неусетно границата между всеобщото и нашето мнение, държание и индивидуалност.

Историята ни отвежда в живота на едно популярно момиче на име Сам. Тя има всичко (на пръв поглед), за което една нормална тинейджърка мечтае – готино гадже, три страхотни приятелки и социален статут, който и позволява да се измъква от почти всичко без наказание.
Точно на 14-ти февруари, така нареченият „Ден на влюбените” се очаква да е паметен за нея. Така и се оказва, дори и да не е точно това, което Сам е очаквала. След поредица лоши ежедневни постъпки Сам и приятелките й отиват на купон. Напиват се, унижават хора и си тръгват по живо по здраво. Докато нещо не се изпречва на пътя им и те не катастрофират. И от там се започва всичко.

След катастрофата Сам се събужда в леглото си и – Изненада! – денят е отново 14-ти февруари. Оказва се, че главният ни персонаж е обречен да се събужда всяка сутрин на една и съща дата с неясна цел и посока.
През всеки ден ние виждаме как тя съзрява и осъзнава, колко несправедлив и ужасен е училищният живот. Разбира, че трябва да се промени себе си и света около нея, но дали може?

5 от 5 звезди
[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Starfull48[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Starfull48[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Starfull48[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Starfull48[Ревю] Моят Свети Валентин - Лорън Оливър Starfull48

Отдавна не съм се зачитала в такава „реална” книга. Тя ме накара да се замисля за моите собствени решения в училищния живот, за това дали съм доволна от тях и какво трябва да променя. Препоръчвам я на всеки тинейджър, защото книгата ще ви накара да преоцените всекидневното си държание и да разберете малко по-добре света заобикалящ ви в училище, но и извън него.



Последната промяна е направена от djenitoo на Съб Юли 20, 2013 12:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път

http://muse.darkbb.com

PlamS

PlamS
Модератор
Модератор

Леле, страхотно ревю.. доста ме заинтригува.. ще я потърся тази книга. 028

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Благодаря, Плами. Книгата с всяка изчетена страница става все по-интригуваща.
Можеш да пробваш в библиотеката, аз я намерих там (от което се изненадах много). :)

http://muse.darkbb.com

Iskra16

Iskra16
Новороден
Новороден

Прочетох я в началото на тази година. Изключително много ми хареса. Купете си я, няма да съжалявате. :) :)

PlamS

PlamS
Модератор
Модератор

Хм.. ще я потърся, но искрено се съмнявам да я открия.. то в нашата библиотека няма много нови книги или поне не от тези, които ме интересуват мен.. а уж живея в голям град и се води регионална библиотека.
Но както и да е.. може и да си я купя, щом я препоръчвате. ^.^

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

sugarbeam

sugarbeam
Новороден
Новороден

Книгата е доста добра, аз си я купих преди около година и е част от личната ми библиотека. Ако някой се колебае дали да си я купи, да не мисли много, наистина си струва!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес