Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас!

+12
rosi_rosi
Bianka Bela
Мис Претенция
mi666i
Martin Stoyanov
babyfg
Paris_love
bibivg
g.nikolova._
aivlis
Alex17
Raven
16 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 8]

leon4o1618

leon4o1618
Новороден
Новороден

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
2:Елитът, защото е червена :3

https://booksforteenagers.alle.bg/

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Любимата ми корица е на Елитът, обожавам червеното, а там роклята е страхотна.

Vegas Girl

Vegas Girl
Новороден
Новороден

04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Корицата на "Наследницата". Не мога да обесня защо, но съм влюбена в тази рокля.

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Първата. Цветовете ми допадат най-много, но иначе, всички са прекрасни.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Най - любимата ми корица от поредицата е на третата книга " Единствената " .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Корицата от първата книга.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Може би най-ми харесва корицата на първата книга -Изборът ,защото много обичам синия цвят :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Първоначално бих казала, че любимата ми корица от поредицата „Изборът“ е първата книга-Изборът заради синия цвят, но като видях корицата на петата книга-Короната, "очите ми останаха" там.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?

Най-любима ми е корицата на "Единствената", но много харесвам и тази на "И заживели щастливо", а също много ми допада и корицата на "Короната". :)

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.05. Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?

"Наследницата", защото след третата книга от поредицата бях тъжна, че трябва да се разделя с едни от любимите си герои и тази книга ми даде нова доза поредицата, към която се пристрастих като към дрога.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.05. Имате ли любими герои от поредицата?
Всичките герои са ми любими. Нямам конкретен любимец.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Имате ли любими герои от поредицата?
Да, имам си любима героиня е Америка Сингър.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Коя корица ви е най-любима от поредицата „Изборът“?
Всички са изключително красиви . :)

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 05.05. Имате ли любими герои от поредицата?
Разбира се! От първите 3 книги най-много харесвам Аспен(да, точно той) Америка до някаква степен, не знам защо и принц Максън. От Наследницата си остават същите + Идлин.

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 05.05. Имате ли любими герои от поредицата?

Харесвам Марли, невероятно е, че жертва всичко, за да е с любимия си.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес