Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас! - Page 8 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Короната" от Кийра Кас!

+12
rosi_rosi
Bianka Bela
Мис Претенция
mi666i
Martin Stoyanov
babyfg
Paris_love
bibivg
g.nikolova._
aivlis
Alex17
Raven
16 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down  Съобщение [Страница 8 от 8]

PesychinKa

PesychinKa
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 12.05. Как ще се почувствате, когато прочетете последната книга от поредицата?
Зависи от края на книгата. Ако ми хареса може би ще се чувствам леко тъжна, че свършва, а ако не ми хареса ще се чувствам ядосана (как може да свършва така).

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

12.05. Как ще се почувствате, когато прочетете последната книга от поредицата?
Ако поредицата ми допадне, естествено че ще се натъжа, че свършва. Но все пак всяко начало си има край. Ще мина към следваща поредица laughting hand reading

http://readndwatch.blogspot.com/

Lili 13

Lili 13
Новороден
Новороден

Дата: 12.05. Как ще се почувствате, когато прочетете последната книга от поредицата?
Вероятно ще се почувствам въодушевена, че съм прочела най-накрая този така чакан край на тази страхотна поредица.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.05. Как ще се почувствате, когато прочетете последната книга от поредицата?
Ще ми бъде малко тъжно , че тази поредица свършва .

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 12.05. Как ще се почувствате, когато прочетете последната книга от поредицата?
Ще съм тъжен , че свършва ,но всяко хубаво нещо има край . :)

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Малко по-късно ще обявя резултатите. Мненията написани след 14 ч. днес няма да бъдат сметнати.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес