Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

+14
Paris_love
rosi_rosi
bibivg
Cassey
mi666i
midnight__sun
aivlis
dalinda
Bianka Bela
venitybs
s0n4ett0
ultraviolet
hrissiiiii
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 9]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери) написа:

Почти никога нямам някакви теории или ако имам те тотално се разминават с действителността 050 Ако обаче някакси успея да позная, значи книгата е много, ама абсурдно много предсказуема и не бих я препоръчала на никого.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?

До края на втората книга историята се развиваше, както очаквах. Нямам търпение да разбера дали правилно съм предположила за действието на "Завинаги".

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? 
Имах някои теории за втората книга и те се оправдаха донякъде, но имаше и доста изненади.

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?

Винаги имам теория за развитието на историята, ама моята беше малко по - заплетена с любовни триъгълници...примерно, все още не съм чела тази надявам се да е интересно развитието на героите

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?
Имах теории и те се оправдаха донякъде.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?
Определена не очаквах причината поради която Ръш отблъскваше така яростно Блеър да е това, което излезе накрая.Имах си съвсем други теории относно неговата враждебност,които се оказаха тотално грешни!

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?
Нямах никакви теории. Имаше неща, които не очаквах

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)

Теории не бих казала,че съм имала,но имах очаквания,които напълно се оправдаха.Имаше доста изненади и обрати в предишните две книги,така че с нетърпение искам да прочета и тази книга.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)
Имах някакви догадки относно развитието на сюжета , които почти се оправдаха , но имаше и неочаквани обрати .

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)

За първата книга нямах абсолютно никакви очаквания, тъй като беше от напълно непознат за мен автор. След втората си позволих някои догадки за развитието на сюжета, но останах неподготвена за обратите.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)

Честно казано всеки път щом си намислех, че ще стане нещо то никога не ставаше. Затова по-нататък спрях да развивам, каквито и да са теории просто четях и чаках да видя какво ще се случи. :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се? (отговорете без спойлери)

Да си призная избързах и прочетох напред какво се случва и общо взето каквото си мислех, че ще се случи така и стана в последствие.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 02.03. Имахте ли някакви теории за развитието на историята в книгите? Те оправдаха ли се?
Аз не очаквах Блеър да зареже Ръш в първата книга, но факт - това се случи, което ме изненада

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 03.03. Ще ви бъде ли интересно да видите издадена книгата „Rush Too Far“?
- Не съм много сигурна. Определено ще ми бъде интересно да прочета историята и от гледната точка на Ръш, но съм малко негативно настроена като цяло.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 03.03. Ще ви бъде ли интересно да видите издадена книгата „Rush Too Far“?

Да, разбира се. Ще ми бъде много интересно да прочета гледната точка на Ръш.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес