Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс! - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Завинаги" от Аби Глайнс!

+14
Paris_love
rosi_rosi
bibivg
Cassey
mi666i
midnight__sun
aivlis
dalinda
Bianka Bela
venitybs
s0n4ett0
ultraviolet
hrissiiiii
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down  Съобщение [Страница 9 от 9]

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?

Да могат да бъдат заедно,те са създадени един за друг.И след всичко през,което преминаха заслужават да бъдат заедно. :)

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?

Със сигурност могат и заслужават да бъдат заедно. Те са си един за друг, трябва само да преодолеят някои леки пречки, като Нан и майката на Ръш.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.03. Въпреки всички проблеми и усложнения, Ръш и Блеър могат ли да бъдат заедно?


Въпреки всичко, което преживяха съм убедена, че ще останат заедно.Те са като две половинки от едно цяло - не могат един без друг.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

Определено не бих искала да бъда на мястото на Нан. Не искам да съм толкова отровена от злоба и тънеща в самосъжаление като нея.

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?
На сестрата на Ръш, много лоши неща е преживяла, но ги обръща на злоба и омраза... Това не е в мой стил

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете? написа:

Определено на мястото на сестрата на Ръш. Заради някаква криворазбрана лоялност и злоба да бъда отделена от семейството си.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

И аз се присъединявам към предишните мнения и ще кажа, че в никакъв случай не желая да бъда на мястото на Нан. Ужасно, злобно същество! Не помня скоро да е имало друг персонаж от книга да ме дразни толкова много!

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

Не бих искала да бъда на мястото на Нан.В нея не ми харесва това,че излъчва толкова злоба и негавитивизъм и с това си поведение ме дразни изключително много.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?
Не бих искала да бъда на мястото на Нан. Не бих могла да живея с толкова злоба в себе си.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?
С риск да се повторя и аз ще кажа ,че не бих искала да съм на мястото на Нан - това е едно от най-антипатичните същества ,които съм срещала в книгите.Но като цяло не бих си се представила на ничие място -дори и на Блеър защото в реалния живот не си падам по тези драми и заплетени любовни истории.

http://booumouse.blogspot.bg/

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?

На мястото на Джорджиана и Ейб!Това са от онзи тип "безгръбначни" герои, които предизвикват голямо възмущение в мен!!!По мое мнение всеки отрицателен герой си има причина да е такъв/в случая Нан/ !Друг е въпроса до колко е правилна тази причина, но това е друга тема..А въпросните "безгръбначни" герои са лишени от всякакъв вид чувства,освен вродения им егоизъм!

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.03. На чие място от героите НЕ бихте искали да бъдете?
Не бих искала да бъда на мястото на Ръш и да имам неговите проблеми .

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Резултатите очаквайте по-късно.

Редактиране: Имам малък проблем и заради него утре ще обявя резултатите.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес