Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Двор от рози и бодли" от Сара Дж. Маас!

+20
rosi_rosi
blood_ties
Cassey
neko
Alex17
mihaela
mockingjay
venitybs
Bubole4eKle4e
Bianka Bela
hrissiiiii
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
Paris_love
Silviq Todorova
Alice_Raven
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 13]

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
- В момента се сещам само за "Ридание" на Маги Стийвотър, "Реликвите на смъртните" и "Тайната на забранената книга". Не мога да се сетя дали в "Хекс Хол" имаше феи Very Happy

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.

"Среднощна корона" и "Огнената наследница" на Сара Дж. Маас, "Силмарилион" на Толкин.
Бих искала да прочета поредицата за Мери Джентри на Лоръл Хамилтън.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Да си призная честно все още не съм чела книги за елфи,но имам огромното желание да го направя.А книгите които искам да прочета са "Среднощна корона" и "Огнената наследница" на Сара Дж. Маас.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Не, не съм чела още такива книги. Искам да прочета "Властелинът на пръстена".

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Конкретно с елфи като главни герои съм чела само "Ридание" от Маги Стийвотър. Иначе до колкото си спомням и в "Реликвите на смъртните" ги имаше.

http://readndwatch.blogspot.com/

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.


Чела съм "Реликвите на смъртните", където елфите присъстваха като раса.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
"Хари Потър" и мисля, че ги имаше и в "Реликвите на смъртните"

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Да, чела съм книги, в които част от героите са елфи. Това са "Властелинът на пръстените", "Хобит", поредиците "Мери Джентри", "Реликвите на смъртните", "Стъкления трон". За тези се сещам в момента, но със сигурност има още, които в последствие ще си припомня.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Да в Реликвите на смъртните се появяваха от време на време.

http://booumouse.blogspot.bg/

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
На първо четене се сещам за "Властелина на пръстените" и "Хобит" на Толкин, може да има и други, но това са първите за които се сещам.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 14.02. Чели ли сте други книги, в които са били включени елфи? Ако да – избройте някои? Ако не сте споделете кои искате да прочетете.
Не съм чела такива книги . Искам да прочета " Властелинът на пръстените " от Толкин и " Последният елф " от Силвана де Мари .

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?

Не съм чела нищо от авторката и не съм се интересувала точно. Но не бих отказала да чета каквото и да издадат още от нея, ако стилът й на писане ми хареса.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език? написа:

Продължението на Стъкления трон

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език?
Искам да издадат следващите книги от поредицата Двор от рози и бодли, защото сигурно като прочета първата книга и ми стане интересна веднага ще искам да прочета и другите от поредицата.

http://booumouse.blogspot.bg/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 15.02. Коя книга от Сара Дж. Маас нямате търпение да видите на български език? Не съм чела нищо нейно и нямам идея но вярвам че авторката е наистина добра.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес