Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

+19
venitybs
pamela.petkova9706
malkata20
pav_st
Alex17
Aleksche
Bianka Bela
Villy.Petroff
sbbcreviews
midnight__sun
blood_ties
bibonka91
perla333
Evitta
Cassey
dalinda
s0n4ett0
aivlis
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 9]

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Като всяка любовна история смятам че ще завърши с щастлив край , но ще имат доста трудности по пътя си.Очаквам ,че във втората книга ще се съберат.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Смятам , че двамата ще преодолеят трудностите и ще бъдат щастливи заедно .

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Предполагам, че за бъдеще ще им предстоят още трудни моменти, но все пак накрая историята ще свърши с щастлив край

http://readndwatch.blogspot.com/

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Чесно казано, това е елемента на изненадата. Не знаеш какво е подготвила авторката.

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
Както се и очаква. Всичко между тях ще се оправи, ще заживеят щастливо и в хармония. Но преди това ще има още перипети, с който да се оправят.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?

Да се надяваме, че ще бъдем изненадани Very Happy ! Но, както всички знаем героите минават през различни проблеми и накрая отново се събират! :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?

Предполагам ,че ще имат още доста проблеми помежду си, но ще се оправят нещата накрая.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?
- Имам силното усещане, че през по-голямата част от книгата, няма да са заедно. Не знам де, но така си мисля. Най-вероятно бившия на Блеър ще се опита да се върне в живота й. Няма да се учудя ако тя го допусне. Но това са си мой догатки.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга? Ще преминат през много перипетии, но ще се съберат.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.11. Как си представяте, че ще се развие историята между Блеър и Ръш в следващата книга?

Като всяка друга книга, накрая всички заживели щастливо.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.)
- На първо четене поредиците на Симона Арнщед, Мая Банкс и Налини Синг ми се струват интересни. С творчеството на Мая съм запозната - харесва ми как пише. За Налини също съм чувала преди години и ми е в списъка, но нищо нейно не съм чела. Най-вероятно ще погледна и някоя от другите книги, но за сега тези са с приоритет :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни? (План.) написа:

Абсолютно всички 050 може би само с изключение на Преди на Ана Тод. Това което не ми хареса е че има поредици които започнаха тази година, а не ги виждам в плана им за следващата. Силно се надявам, че ще се появят все пак Sad

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Втора книга на "Този мъж", "Only One Nidht", Ängel's blood", Трета книга на "Този мъж" и най-чаканата - "Before".

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Амии за момента ми харесва книгата на Аби Глайнс и тази на Кристина Лорен. Но не съм запозната с останалите книги. Интересно звучат някои, и съм сигурна, че ако ми се отдаде възможност бих ги прочела и останалите, но за момента не търся нови книги за четене (твърде много ми се насъбраха на купчината за четене Very Happy ).

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 27.11. Кои от заглавията в новия план на издателство „Егмонт“ за романтични книги, ви се сториха интересни?
Честно казано почти всички ми харесаха.Книгата на Налини Синг ми прикова погледа а също и историческите романи.Има доста нови поредици,това хем ме радва,хем и ме притеснява .Дано да не спрат с издаването на започнатите в момента серии.Ще е голямо разочарование за мен.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес