Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Твърде далеч: Никога" от Аби Глайнс!

+19
venitybs
pamela.petkova9706
malkata20
pav_st
Alex17
Aleksche
Bianka Bela
Villy.Petroff
sbbcreviews
midnight__sun
blood_ties
bibonka91
perla333
Evitta
Cassey
dalinda
s0n4ett0
aivlis
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 9]

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Е, чак любим не. Персонажите всичките ми харесват по един или друг начин.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс? написа:
За сега не, надявам се като прочета книгите да имам :)

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Може да се каже. Адски много ми харесва Ръш. В представите ми изглежда страхотно.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Нямам, тъй като не съм прочела книгата, но от анотациите, който прочетох мисля, че Ръш ще ми хареса доста.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
След като снощи изчетох книгата от кора до кора на един дъх,мога да заявя ,че Ръш и Блеър определено ми се нареждат сред любимците inlove .

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
На мен много ми харесват главните герои - Ръш и Блеър.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

https://www.facebook.com/pavlina.staikova/posts/1207546655938620

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Допадна ми Блеър, но все още не съм прочела книгата,а само няколко станички от "Пропадане"

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс? Главните герой Ръш и Блеър , не мога да кажа дали единия ми е по любим от другия.

perla333


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
- Чак любими - нямам. Харесвам героите, защото не са перфектни, но има и доста черти в характерите им, които ме отблъскват малко. Може би накрая ще имам любим герой, но първо трябва да "опозная" всички герои по-добре. :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?

Любимият ми персонаж е Ръш. Харесвам как е готов на всичко, за да са добре хората, които обича. Мисля че тепърва неговият образ ще претърпи развитие.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Нямам,, тъй като не съм чела книгата

http://readndwatch.blogspot.com/

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Определено Блеър, тя е силен характер и въпреки всичко през, което е преминала не спира да се бори и да защитава паметта на майка си. И изобщо не отстъпва по нищо на Ръш. Харесвам силните женски характери, дори тези които просто трябва да се справят без да мрънкат с трудностите.

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?

Хмм не точно любим. Аз съм изчела поредицата без последните две книги, и познавам всички герои до сега, но не мога да кажа, че си имам любими герои. Всяка книга си има двойка и аз се привързвам към тях докато чета историята, но после се привързвам към следващите.

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?

За сега нямам, тъй като не съм чела книгата. :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.11. Имате ли любими герои от поредицата „Твърде далеч“ от Аби Глайнс?
Любимите ми герои са Блеър и Ръш .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 9]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес