Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър!

+27
sweet_baby1232
sbbcreviews
dina_ml
sani4ka_vd
sisitoo
midnight__sun
s0n4ett0
shadow of a dream .
dalinda
Bianka Bela
bibonka91
mi666i
penka1234
poison
Evitta
TrueBloodCheers
krasy
Alice_Raven
Alex17
mockingjay
rosi_rosi
krissi4
invicta
megan5
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
Raven
31 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 17]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Прочетох първа книга и много ми хареса, така че когато видях предизвикателството реших да се включа.

Играя за втора книга „Да повярваш отново“ и за трета книга „Да измамиш смъртта“

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Отдавна съм хвърлила око на книжките и чета доста положителни коментари за тях, така, че реших да си пробвам късмета.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Анотациите и кориците на книгите .
Участвам за трите книги .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/855542361169102?pnref=story

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

От доста време съм хвърлила око на тази поредица, първо чета доста добри отзиви за книгите и второ просто реших да си пробвам късмета ! Very Happy Very Happy Very Happy

*Участвам за всички книги :)


shadow of a dream .

shadow of a dream .
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Привлече ме това, че от доста време възнамерявам да си ги купя, но все не намирам време. Изглеждат ми интересни и много добри отзиви чувам за тях.


Участвам за всички книги.
Споделено: https://www.facebook.com/veselina.kolova/posts/909399212445791

http://cruel-souls.forumotion.com/

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Поредицата ми се струва доста добра, има положителни отзиви, интонацията също ми допадна. Заглавията на книгите те предизвикват да ги прочетеш. Ако съдим по заглавията, книгите ще са адски добри.

*Участвам за всички книги.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Имам първата книга и страшно много ми хареса. Страхотна е поредицата.

Участвам за „Да повярваш отново“ и „Да измамиш смъртта“.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Чувала съм много добро за книгите, а и освен това описанията на книгите звучат интригуващо.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Привлякоха ме сюжетите и кориците.
Участвам и за трите книги.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече?
Определено харесвам повече нашите корици.

Участвам и за 3те книги

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече?

Ох ... на тази поредица и двата варианта ми харесват!!
И оригиналната и българската корица са уникални!! Но трябва да избирам и избирам българските корици!

sbbcreviews


Сричащ
Сричащ

Участвам и за трите книги...
Дата: 26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече?
Изненадващо за мен, но този път българските корици ми харесват повечр от оригиналните. Не винаги е така, но този път са доста изискани и красиви!

Споделих:
https://www.facebook.com/martina.koleva.980/posts/958031084229294

megan5


Новочетящ
Новочетящ

26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече? И двата вида ми харесват, но може би българските малко повече.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече?
Оригиналните са добри, но българските повече ми харесват.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

26.03. Оригиналните или българските корици ви харесват повече?
Този път българските корици ми допадат повече

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 17]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес