Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Да поемеш риска", "Да повярваш отново", "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър!

+27
sweet_baby1232
sbbcreviews
dina_ml
sani4ka_vd
sisitoo
midnight__sun
s0n4ett0
shadow of a dream .
dalinda
Bianka Bela
bibonka91
mi666i
penka1234
poison
Evitta
TrueBloodCheers
krasy
Alice_Raven
Alex17
mockingjay
rosi_rosi
krissi4
invicta
megan5
Thэ Dark Girl
g.nikolova._
Raven
31 posters

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 17]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Предизвикателството за книгите на Лори Фостър е реалност.

Ще имате възможност да спечелите по една бройка от „Да поемеш риска”, „Да повярваш отново“ и „Да измамиш смъртта“ от Лори Фостър. Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

Ето как ще протече предизвикателството. Прочетете внимателно обяснението. Ако има нещо неясно пишете в тази тема.

Има ново условие.
Изпратете предварително (след като отговорите поне на 1 въпрос) следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза:
Трите имена:
Точен адрес:
Пощенски код:
Телефон за връзка:

За тема напишете следното: Книги на Лори Фостър. Проверете хубаво данните си, защото ако спечелите веднага изпращам имейл на издателството. При промяна на данните ви, моля предварително да ми пишете на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg
Получи се няколко пъти да издирвам победители и заради това книгите бяха забавени.
Адресите няма да се използват за нищо друго, освен за изпращане на награди.


* Всеки ден може да отговаряте на посочените долу въпроси.
* Въпросите са подредени по дати.
* На определения ден може да отговорите само на въпроса, който съответства на написаната дата. Примерно, ако отговорите на въпроса отговарящ на дата 25.03, но го публикувате на 03.04, отговорът ви НЯМА да бъде зачетен. Същото важи, ако отговорите по-рано на някой от въпросите.
* НЕ можете да се връщате и да отговаряте на стари въпроси.
* Ако сте пропуснали някои въпроси това няма да ви дисквалифицира. Просто ще имате по-малко билетчета.
* Всеки верен отговор се брои за добавено билетче с вашето потребителско име в купата за теглене. Например, ако сте отговорили на 10 въпроса, ще имате 10 билетчета в купата.
* Внимателно оглеждайте отговорите си, за да не допуснете грешка и после да се сбогувате с някое билетче.
* Където въпросите позволяват може да се обосновете накратко.
* Дисквалифицирам копирани мнения на въпроси със свободен отговор.
* На всички въпроси има отговори, които може да намерите в сайта на "Егмонт", страница във Facebook, Google, Goodreads и във форум Муза. Само малко трябва да потърсите.
* Ще помоля въпросите да се копират заедно с датата, за да ми е по-лесно като правя проверка. Не е удобно да отварям хиляда документа.
* Моля, да не пишете двойни постове. Може да изчакате друг потребител да пише преди вас.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна от крайното теглене.
* Можете да изберете за коя книга да участвате. Ето варианти:
1. Само за първата - първо теглене.
2. Само за втората - втора теглене.
3. Само за третата - трето теглене.
4. Само за първата и втората - първо и второ теглене.
5. Само за втората и третата - второ и трето теглене.
6. За всички книги - във всички тегления.
Ако не напишете нищо, автоматично ви включвам към всяко теглене.

* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* НЕ е задължително да споделяте темата към предизвикателството в twitter или Facebook. Ако желаете може да го направите и аз ще добавя само едно допълнително билетче. Естествено трябва да пуснете точен линк към публикацията, за да съм сигурна, че сте го направили. НЕ добавям друг билет, ако пуснете още веднъж линк.

Дийдра написа:
За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимка и постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

* Предизвикателството ще бъде под формата на томбола.
* Ще изтегля трима късметлии и ще кача видео. В него ще обясня, ако има нещо допълнително.
* Предизвикателството продължава от 25.03.2015 г. до 03.04.2015 г. в 12:00 ч.
* Победителите ще бъдат обявени на 03.04.2015 г.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Книгите, за които може да участвате. Корици и анотации.
Spoiler:

** Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 25.03 до 03.04 в 23:59 ч. Не е нужно да сте чели книгите, за да дадете някакво хипотетично мнение.
Spoiler:

Късмет на всички! sun



Последната промяна е направена от Raven на Сря Апр 01, 2015 6:51 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Ами винаги съм готова да дам шанс на някоя нова поредица, а и анотациите ми се сториха интересни...

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
От доста време съм им хвърлила око, така че реших да се пробвам и да участвам за книгите.

*Участвам за всички книги.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър? Почнаха доста да ми харесват новите поредици на Егмонд.Затова реших да дам шанс и на тези. От авторката съм чела "Сърце на жена" и ми хареса.

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Харесвам книги/поредици от този тип - съвременни романи за полицаи (военни, ФБР и т. н.), в които се преплитат опасни ситуации и романтични моменти.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?


Обожавам детективски романи, особено когато в него е вплетена любовна история. Освен това много ми харесва описанието на книгите и отдавна съм им се заканила.

Участвам и за трите и си изпратих писмото.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Участвам само за първата книга.

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?


Чух страхотни отзиви за книгите. :)

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Кориците. Някакви загадъчни такива laughting hand

https://www.facebook.com/ralicaurukova/posts/947119045320833?pnref=story

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Чувала съм добри отзиви за книгите

http://readndwatch.blogspot.com/

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Обожавам този тип романи, в които са включени персонажи от силите на реда - ФБР, Военни, Детективи, Спец части и най - вече Тюлени (NAVY SEAL). monkey in love

**Конкурса е споделен:
https://www.facebook.com/alice.raven.14/posts/828618927187019?pnref=story

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Предимно отзивите на прочелите вече книгите ме стимулираха да участвам.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Играя за първа книга
25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Имам намерението да почвам нова романтична поредица. В тази има и трилър, така че е перфектна за целта.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори  Фостър?
Чувала съм доста за тази поредица и то все добри отзиви.Имам намерение да я прочета и ако е късмет и спечеля някоя от книгите ,това ще е причина да я изтегля напред в списъка си с книги за купуване.А той никак не е малък... 115


https://www.facebook.com/evittaamdi.amdievi/posts/839491276133996



Последната промяна е направена от Evitta на Сря Мар 25, 2015 5:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път

poison


Новороден
Новороден

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?
Интересните анотации, най-вече това, че има крими елемент.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 25.03. Какво ви привлече да участвате за книгите от поредицата „Любов под прикритие“ от Лори Фостър?

Много харесвам книгите от поредицата,така че реших да се пробвам.

Споделих:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=805729559482124&id=100001352616269

Участвам и за трите книги.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 17]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 9 ... 17  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес