Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 10 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 10 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 8 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън!

+23
morgana666
Evitta
tedy16
krasy
nadiatg
Lady_Delish
Cassey
Alice_Raven
stasi
Aleksche
dina_ml
penka1234
mi666i
bibonka91
sortisa
Izida
sani4ka_vd
mockingjay
Alex17
Chocolate
s0n4ett0
KaPaMeJI
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 8 от 15]

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?

1. Wallbanger
2. Rusty Nailed
3. Screwdrivered
4. Mai Tai'd Up
Новелата: Last Call

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?
Wallbanger
Rusty Nailed
Screwdrivered
Mai Tai'd Up
Last Call(това е новела)

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?

Wallbanger; Screwdrived, Mai Tai'd Up, Last Call.

PS. Линк към споделянето.

http://selfishprayers.blogspot.com/

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?

Имената на заглавията от поредицата са:

1. Wallbanger
2. Rusty Nailed
3. Screwdrivered
4. Mai Tai'd Up
4.5. Last Call - която е новелата.

nadiatg


Новороден
Новороден

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?

О като оргазъм, Wallbanger (2012)
Rusty Nailed (2014)
Screwdrivered (2014)
Mai Tai'd Up (2014)
Last Call (2015)

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?
Оригиналните заглавия на книгите от поредицата "Коктейл" са:
Wallbanger е книга 1
Rusty Nailed е книга 2 (посочвам и нея, в случай че не съм разбрала правилно въпроса)
Screwdrivered е книга 3
Mai Tai'd Up е книга 4
Last Call е новелата

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?
1. "Wallbanger"
2. "Rusty nailed"
3. "Screwdrivered"
4. "Mai Tai`d up"
4.5 "Last call"

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 10.01. Какви са оригиналните заглавия на останалите книги от поредицата „Коктейл“?
"Wallbanger"
"Rusty nailed"
"Screwdrivered"
"Mai Tai`d up"
"Last call"

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?
Определено :)

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?
Да, разбира се. Дано ги преведат на Бг, за да не се налага пак от английски, но така или иначе ще го направя.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.01.
Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?
А ся де ... Иска ли питане. Естествено, че ще ги прочета. Няма да ми избягат.
Ще ги намеря или на книжен носител или на електронен.



penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?

Естествено стига издателството да ги издаде на български.Много харесвам поредицата.

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?
Абсолютно 100% Да. Има ли ги на български, имам ли възможност да се добера до тях ще бъдат прочетени. Просто няма как да не им се насладя.

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?

Със сигурност

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 11.01. Ще прочетете ли останалите книги от поредицата „Коктейл“, ако имате тази възможност?
Да,със сигурност.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 8 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 11 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес