Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Онлайн е 1 потребител: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 1 Гост :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън! - Page 11 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство със "З като закови ме" от Алис Клейтън!

+23
morgana666
Evitta
tedy16
krasy
nadiatg
Lady_Delish
Cassey
Alice_Raven
stasi
Aleksche
dina_ml
penka1234
mi666i
bibonka91
sortisa
Izida
sani4ka_vd
mockingjay
Alex17
Chocolate
s0n4ett0
KaPaMeJI
Raven
27 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 11 от 15]

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

12.01. Според вас дали Карълайн и Саймън ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си?

Със сигурност ще успеят да преодолеят трудностите.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

12.01. Според вас дали Карълайн и Саймън ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си?
Трудно, но - да! Ще ги преодолеят.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.01. Според вас дали Карълайн и Саймън ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си?

Въпреки че не винаги всичко е "цветя и рози" дори и във книгите се надявам да преодолеят всички трудности пред,които ще се изправят.

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 12.01. Според вас дали Карълайн и Саймън ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си?
Силно се надявам на хепи енд за поредицата и книгите за Карълайн и Саймън. Затова смятам, че ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.01. Според вас дали Карълайн и Саймън ще успеят да преодолеят трудностите във връзката си?

Силно съм убедена, че ще успеят. Въпреки трудностите, на които ще са изложени и различията в начина им на живот предподалгам, че ще се нагодят един към друг. И ще са щастливи заедно.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Прочетох първата книга и ми хареса, после видях предизвикателството за втората и реших да се включа

http://readndwatch.blogspot.com/

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Основното е, че ми харесва да участвам. Също, книгата ме заинтригува и бих искала да я прочета.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Много харесвам първата книга и начина на писане на авторката, а все още съм нямала възможност да прочета книгата. Така че това е един доста добър начин да се добера до нея.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Привлича ме единствено възможността да спечеля, щом участвам, значи книгата е една от тези, които искам да си купя и прочета, хубаво е от време на време човек да печели по някоя такава книжка. Мен поне подобни емоции ме зареждат, пък и ако спечелиш една книга, веднага ти се отваря възможност да си купиш някоя друга, предвидени с парите за предишната :)

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Към предизвикателството ме привлече самата книга, за която се участва. Искам я невероятно много. Фен съм на поредицата и авторката. Първата книга "О като оргазъм"  ми донесе прекрасни моменти, изпълнени със забавление и множество усмивки. Историята и героите ми харесаха и са толкова интригуващи, че когато приключих с книгата веднага се заинтересувах кога ще мога да прочета следващата и нямам търпение да го направя. Предполагам и вярвам, че и  "З като закови ме" ще ми подейства по същия начин. Дано издателството издадат и другите 2 книги заедно с новелата, в съвсем близко бъдеще. Не ми се иска да чакам много.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?

Първо: Аз съм състезателна натура. Когато видях съобщението Ви веднага се включих. Интересно ми е да отговарям на въпросите Ви всеки ден.
С някой от въпросите си Вие мотивирате нас потребителите да се поровят и да научат нещо интересно. Не мога да кажа за другите, но главно съдя по себе си.
Второ: Чела съм първа книга "О като оргазъм". И останах с добро впечатление за нея. Прекарах си много интересно с нея. Беше много забавна, интересна. Много ще ми бъде интересно да разбера как се развива историята на Карълайн и Саймън. По какъв начин ще се справят с трудностите появили се във връзката им?
Като намеря такава книга книжния червей в мен игра доста добра румба. Хаха ...
Трето: Естествено, няма да си кривя душата и корицата добринесе за интереса ми към книгата. Много добре са подбрали снимка, с която да привлекат читателите на този жанр.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Предимно защото много ми харесват тези предизвикателства,пък и изглежда и книгата няма да е никак лоша.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Допада ми да участвам в предизвикателства, макар че не всеки път имам възможност, но тъй като поредицата много ми харесва, ще се радвам, ако мога да спечеля книгата. Интересното е, че един два дена преди да пуснете предизвикателството, бях на косъм да си я купя. laughting hand

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Защото книгата е скъпичка и ще мине доста време докато събера пари да си я купя и се надявам да спечеля :)

megan5


Новочетящ
Новочетящ

13.01. Какво точно ви привлече, за да се включите в предизвикателството за „З като закови ме“?
Рядко рискувам с непознати автори поради финансови причини. Затова томболите са един от начините да прочета нещо ново.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 11 от 15]

Иди на страница : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес