Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу! - Page 9 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Легендата" и "Феноменът" от Мари Лу!

+24
dina_ml
swetim
KaPaMeJI
perla333
ultraviolet
PesychinKa
Daniela_Ilieva
Cassey
[Broken]
sisitoo
aisle
bibonka91
Alex17
mi666i
vacilando
penka1234
nikityy333
Lady_Delish
Evitta
krasy
Izida
TrueBloodCheers
krissi4
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Go down  Съобщение [Страница 9 от 18]

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли? написа:
Видях поредицата, но за сега се въздържам. Първо че не знам колко книги ще са и кога ще излезе последната, а и изчаквам да чуя някое мнение преди това. Иначе да, бих я прочела, защо не.

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?
Не съм, но наскоро пак се сетих, че трябва! Освен че историята звучи интересно, любопитно ми и заради факта, че е българска.

[Broken]

[Broken]
Сричащ
Сричащ

11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм имала възможността да я прочета, но с радост бих. :)

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм и не бих. Не обичам съвременна българска литература и направо я отбягвам. През годините правих няколко опита да чета български автори, защото историите изглеждаха интересни, но стила или по-точно липсата на такъв ме отблъсква и сложи край на опитите ми.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?
-Не,не съм! Засичала съм я няколко пъти обаче е поредица и поради тази причина не искам да я чета все още .

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм чела тази книга, но но описанието звучи интересно и бих й дала възможност :)

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм чела книгата, но разбрах че наскоро е излязла и втората книга от поредицата и бих прочела и двете книги с удоволствие.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?
Не, не съм я чела. Но ако ми се отдаде възможност бих я прочела.

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм чела книгата, но да при възможност бих я прочела.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не съм, но определено бих, в последно време се опитвам да наваксвам с родните автори

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

11.10.
Не съм я чела. Анотацията изглежда интересна, може някой ден и до нея да стигна.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?
Не съм я чела, но и в момента не проявявам голям интерес към нея.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не не съм чела книгата.Ами незнам дали ще имам възможността да я прочета,но ми се вижда интересна.

aisle

aisle
Новороден
Новороден

11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?

Не, не ми допадна анотацията, единствено ако прочета откъс и ми хареса стила на писане, тогава бих я взела.

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Дата: 11.10. Чели ли сте „Господарката на седемте камъка“ от Ванина Божилова и Евгения Танева? Ако не, бихте ли?
Не, не съм я чела, но бих я прочела.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 9 от 18]

Иди на страница : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 18  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес