Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
Raven (3268)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
djenitoo (2868)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
Alex (2308)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
Topcho (2189)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
Zhu (1253)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
krasy (1195)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
PlamS (1162)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
gabolinno (977)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 
Ellendary (951)
Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Наръчник (въпроси и отговори)

+21
tsveti7842
ktnmp
kostilka
black_wolf
Topcho
Шей Рот
Raven
rosi_rosi
borito931
pipi73
Дийдра
mari123
nina1968
Lunatic.Note.
SevenSins
poli8009
djenitoo
roll4e
white_magic
bombolinka
Alex
25 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Go down  Съобщение [Страница 5 от 5]

Шей Рот

Шей Рот
Модератор
Модератор

Благодаря!

monkey1

https://obsessedbookreaders.wordpress.com/

kostilka

kostilka
Творец на форума
Творец на форума

Само на мен ли видеоклиповете във форума не ми се показват правилно? Не само тези които качвам, но и от други потребители - всички в "Коя песен слушате в момента?". Появяват се като вертикален правоъгълник, черен, и не могат да се пуснат.

Topcho

Topcho
Творец на форума
Творец на форума

На мен ми излизат нормално. Проблемът може да е във връзката ти с интернет, или в давността на плъгините. Опитай да ъпдейтнеш плъгините (при Мозила това е от Добавки - (addons) ) Виж дали тези за видео са обновени (ако не си го задала, може да отбележиш да се обновяват автоматично) и пробвай пак.

Иначе аз избягвам напоследък да гледам клипчета директно от форума именно заради интернета, но нямам проблем с пускането им.

http://topchochanbooks.blogspot.com/

ktnmp

ktnmp
Новороден
Новороден

Извинявам се, ако е казано някъде, а не съм го прочела (нова съм, все още разучавам форума), но колко мнения трябва да имам, за да пиша лично съобщение? Видях някой да търси "Убийствен танц" на Лоръл Хамилтън (разбира се, книгата може и да е намерена вече), аз я имам, а не мога да напиша съобщение да я предложа.

Дийдра


Админ
Админ

ktnmp написа:Извинявам се, ако е казано някъде, а не съм го прочела (нова съм, все още разучавам форума), но колко мнения трябва да имам, за да пиша лично съобщение? Видях някой да търси "Убийствен танц" на Лоръл Хамилтън (разбира се, книгата може и да е намерена вече), аз я имам, а не мога да напиша съобщение да я предложа.

Spoiler:

Минимумът е 10 мнения, както е за четенето на фен-преводите иии... Имаше ли още нещо? Ако има, би трябвало изискването пак да е 10 :)

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

ktnmp

ktnmp
Новороден
Новороден

Благодаря :)

Аз исках да кажа, че имам самата книга 'Убийствен танц' българското издание и мога да  я пратя по куриер, ако все още я търси де...

tsveti7842


Новороден
Новороден

Здравейте! Какво трябва да направя, за да кандидатствам в групата на превод, който искам да чета?

Дийдра


Админ
Админ

@tsveti7842, трябва да напишеш поне 10 мнения и да кандидатстваш за групата Читатели на фен-преводите, което ти явно си открила в някакъв момент, след като си питала тук, защото сега виждам чакащата ти кандидатура... И вече те одобрих. Приятно четене! sun

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Ralna

Ralna
Новороден
Новороден

Здравейте, не съм влизала във форума от доста годинките. Наскоро си прочетох 2 от любимите ми ваши преводи "На лов" и "Плачещ вълк", та исках да попитам, имате ли преведено нещо друго от поредицата? Много бих искала да прочета на български език останалите книги.

И навпрочем, в папката ми с книгите видях, че имам две корици. За корицата "На лов" не съм сигурна, кой я е правил, но тази на "Плачещ вълк" е мое дело. Много бях луднала по поредицата, и ви благодаря за нея plqskane inlove

Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 8981985h

Наръчник (въпроси и отговори) - Page 5 8981986F

Дийдра


Админ
Админ

Не знам за корицата, ама определено не е мое дело, моите опити са далеч по-тъжни Very Happy

Преведеното е наличното в раздела, двете споменати + Зрящото око.

@Ralna

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

ninka


Новороден
Новороден

A 10 мнения във всички теми ли трябва да са, или само за определени?

soniamit


Новороден
Новороден

Как да си пусна кандидатурата в Читатели на фен-преводите

iliapi


Новороден
Новороден

Здравейте,искам да прочета фен-превода на Финал от Бека Фицпатрик,веча имам 12 мнения във форума,но все още не мога да влезна в тази група.Може ли да проверите какъв е проблема?Благодаря ви предварително!

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Здравей! Вече си добавена в групата за четене и можеш да влезеш в раздела.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

iliapi


Новороден
Новороден

Супер,благодаря много :)

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 5 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес