Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова! - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Един удар на сърцето" от Теодора Костова!

+11
hrissiiiii
Bianka Bela
babyfg
Paris_love
Vasiilenaa
aivlis
bibonka91
midnight__sun
s0n4ett0
venitybs
Raven
15 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down  Съобщение [Страница 4 от 6]

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Хареса ми историята и чух добри отзиви за книгата. Също ме привлече това, че авторката е българка.

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?

Историята ми се струва доста интересна. :)

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.05. Какво ви привлече в „Един удар на сърцето“, за да се включите в играта?
Привлече ме анотацията. 3нам, че може би ще си поплача на нея, но пък такива книги винаги са ми харесвали и затова мисля, че и тази ще ми хареса.

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?

Очаквам, че "Един удар на сърцето" може да бъде малко тъжна, дори да ме накара да поплача, но съм убедена че ми хареса много.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Надявам се да не е поредната разводнена история, а да е нещо изключителна.

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Очаквам, че книгата ще ме разчуства  и развълнува. Надявам се на една красива история.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
За любовна история с малко драма в нея. Трогателна или нещо въздействащо

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?

Мисля, че ще е наистина интересна книга с малко по-тежка история. :)

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Очаквам да прочета една красива и драматична любовна история,която наистина да ми повлияе и да почувствам емоциите на героите.

http://booumouse.blogspot.bg/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Очаквам завладяваща история , изпълнена с тъга , радост , надежда и любов .

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?
Очаквам да е доста интересна. Предполагам, че ще си поплача, но все пак се надявам на щастлив край.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.05. Какви са очакванията ви след като прочетохте анотацията на „Един удар на сърцето“?

Очаквам книгата да е интересна и да се чете бързо. Мисля, че ще е с отворен край, но се надявам в края на поредицата всичко да е наред и Стела да е добре.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Да, дори състоянието ми би ме мотивирало още повече

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
Бих постъпила точно като Стела. 

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 09.05. Ако бяхте на мястото на Стела щяхте ли да вземете решение да отидете някъде и да се забавлявате?
След дълъг размисъл сигурно щях да взема такова решение .

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 6]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес