Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Тъмна дарба" от Александра Бракен!

+20
Villy.Petroff
blood_ties
Cassey
TrueBloodCheers
Alex17
mihaela
mockingjay
m0ny
hrissiiiii
Bianka Bela
bibivg
aivlis
dalinda
malkata20
sweet_baby1232
Silviq Todorova
Мис Претенция
Paris_love
g.nikolova._
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 11]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

12.02. Как са оригиналните имена на втора и трета книга от трилогията „Тъмна дарба“?
"Never Fade" на втората и "In The Afterlight" на третата

http://readndwatch.blogspot.com/

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.02. Как са оригиналните имена на втора и трета книга от трилогията „Тъмна дарба“?

Втората е със заглавие "Never Fade".
Третата- " In The Afterlight".
https://twitter.com/GabiPleasant/status/698230267018924032

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.02. Как са оригиналните имена на втора и трета книга от трилогията „Тъмна дарба“? написа:

"Never Fade" и "In The Afterlight"

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.02. Как са оригиналните имена на втора и трета книга от трилогията „Тъмна дарба“?
Втората книга е Never Fade , а третата In The Afterlight

Конкурса е споделен: https://www.facebook.com/bilqna.ludmilova/posts/1289478644402377?pnref=story

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Когато излезе "Игрите на глада" по кината, за пръв път изпитах желание да прочета нещо от този жанр. Логично, гледах филма, след това си взех книгата и я прочетох. И така няколко години по-късно, това ми е любимият жанр. Даже в момента чета такъв роман. Така че може да се каже, че просто факта, че нашумяха такива поредици доста рязко, ме привлече към жанра.

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Харесва ми това ,че се изграждат едни напълно различни светове и героите са поставени във всевъзможни странни ситуации.Може би любовта ми към антиутопиите дойде неусетно след като прочетох Игрите на глада ,още преди дори филмите да са излезли.След това ни заля една вълна то такива книги Дивергенти , Лабиринтът , Петата вълна , Изборът ...и още много и въпреки това продължавам да харесвам този пит книги и да ги чета с удоволствие :)

http://booumouse.blogspot.bg/

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Мисля, че има много интересни и напълно нови светове и ситуации, които са различни от тези, с които сме свикнали. След "Игрите на глада" и "Дивергенти" тези книги все повече ми харесват и има какво да покажат и да разкажат.

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Антиутопията в книгите е начин да се озовеш в един друг по - различен, невероятен свят, изпълнен с приключенията на героите, които съпреживявам и аз, не само Игрите на глада всички книги от този жанр с ми любими, сега чета Алената кралица :)

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Ако говорим за жанр- различните светове и начини на живот, силите на героите и т.н. Ако говорим за герои- Трис, Фор, Пийта, Катнис, Клери, Джейс, Дей, Джун, Деймън, Кити, всеки втори от Хари Потър и още много. Просто всичко е различно, предполагам.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Това ми е един от любимите жанрове след като прочетох "Игрите на глада". Скоро прочетох и "Разбий ме". Харесва ми изградените напълно нови светове. Героите обикновено се борят за по-доброто бъдеще на хората, което е трудно, но не и невъзможно. Винаги има голяма динамика в тези книги. Събитията се случват изключително бързо и просто не можеш да оставиш книгата преди да разбереш какво ще стане по натам. Освен това харесвам, че въпреки всичко, което се разпада наоколо има някаква любов.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Привлече ме това,че там има напълно различни светове и начини за животи от нашия.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия? написа:

Това е доста философски въпрос 050
Не знам какво ме привлича в жанра. Като цяла винаги съм си падала по фентъзито, във всичките му разновидности. Харесва ми да чета за различните светове, магиите.... А може да е и факта, че изцяло ми липсва каквото и да е въобръжение 050
Специално в антиутопиите - интересно ми е да видя докъде може да стигне деградацията на човешките същества (е поне според авторите) и как вместо да се развиват напред се връщат векове и векове назад в човешкото развитие.

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
В жанра ме привлече нехарктерните сюжети,които се разиграват в кните,както и различните светове различни от нашият.А и винаги има голяма динамика в книгите,както и мнооого разнообразни и провокативни герои.

m0ny

m0ny
Новороден
Новороден

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Привлече ме това, че е жанр, който се различава от другите, интересен е. Героите се сблъскват с всякакви препятствия, дилеми и според мен някои неща се припокриват и с действителността, например поредиците "Игрите на глада" и "Дивергенти". В общи линии това ми харесва в точно този жанр.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.02. Какво ви привлече към жанра антиутопия?
Прочетох Игрите на глада и бях запленена. Малко ми идват мрачни, но отговаря на настроението ми напоследък.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 11]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес