Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 2 Bots

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+8
g.nikolova._
nikityy333
Alex17
malkata20
mockingjay
aivlis
babyfg
Raven
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 4]

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.10. Прочетохте ли вече „Железният изпит“? Хареса ли ви? (Отговор в няколко изречения.)
За съжаление не съм чела книгата , но от резюмето виждам че е мой тип -има магии и магьосници ,изпитания и приключения напомнящи ми за Хари Потър (а той ми е голямата любов laughting hand ) , така че книгата влиза в списъка за бъдещ прочит :)

http://booumouse.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

10.10. Прочетохте ли вече „Железният изпит“? Хареса ли ви?
Не за съжаление. Лятото си взех първата книга, но така и не ми остана време да стигна до нея.

http://readndwatch.blogspot.com/

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 10.10. Прочетохте ли вече „Железният изпит“? Хареса ли ви? (Отговор в няколко изречения.)
За моя голяма жалост и тази книга все още не съм прочела, така че не мога да изкача никакво мнение. Все още..

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 10.10. Прочетохте ли вече „Железният изпит“? Хареса ли ви? (Отговор в няколко изречения.)
Прочетох книгата " Железният изпит " . Романът се чете бързо и лесно . Увлекателната приключенска творба е изпълнена със запомнящи се герои и много изпитания .

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега? (Отговор в няколко изречения.)
Нямам любим герой, защото все още не съм прочела поредицата.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега? (Отговор в няколко изречения.) Любимия ми герои е Калъм Хънт. Любопитно ми е дали пророчеството ще се сбъдне и той ще стане зъл маг или Калъм е прав и той ще си остане добър.А защо го харесвам той е забавен ; интересен

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега?
Не мога да отговоря на този въпрос защото все още не съм чела книгата

http://readndwatch.blogspot.com/

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега?
Не съм прочела още първата книга изцяло, но както предполагам при всички, и мой любимец стана главния герой - Калъм. Харесвам този персонаж, защото е борбен и интересен, и (нормално) съдбата поставя пред него много препятствия , които правят книгата още по-завладяваща, а той все по-очарователен.

http://nheartbooks.blogspot.com/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега? (Отговор в няколко изречения.)
Любимият ми герой от " Магистериум " до сега е Калъм Хънт . Харесва ми неговият хаплив език и иронията му . Въпреки всичко , той все още не е загубил детската си наивност и е добър и състрадателен .

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега? (Отговор в няколко изречения.)
За мен това е Аарън , защото характера му много ми допада . Той не съди приема хората такива каквито са защитава приятелите си , иска Калъм да стане негова противоположност защото държи на него като приятел . :)
линк : https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=884471331630902&id=100002041305857&pnref=story

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

11.10. Кой е любимият ви герои от „Магистериум“ до сега?
Не съм чела книгата

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ


Дата: 12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“? (Отговор в няколко изречения.)
Привлече ме в началото ревюто на книгата ,след прочита се запалих по поредицата.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“? (Отговор в няколко изречения.)
Привлече ме интересната история , описана в поредицата . Харесва ми , че е създадена от две добре познати и обичани писателки Холи Блек и Касандра Клеър . Очаквам " Магистериум " да е също толкова вълнуваща , колкото и самостоятелните поредици на двете авторки . Чела съм много добри мнения за поредицата в интернет .

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“?
Ами аз не съм чела "Железният изпит" все още, но това което ме привлече в поредицата като цяло е, че хора които са я чели казват, че прилича на "Хари Потър". Хлапета, в магическо училище...Тя самата книга сякаш ме зове да я прочета. laughting hand

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“?
Все още не съм се наканила да прочета "Железният изпит", така че не мога да отговоря на този въпрос. Иначе в поредицата ми привлече анотацията на първата книга, коментарите в Интернет, че прилича на "Хари Потър", и факта, че е писана от Холи Блек и Касандра Клеър (едни от най-добрите в този жанр) :)

http://readndwatch.blogspot.com/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес