Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Пърси Джаксън и боговете на Олимп" част 2!

+14
BookityBopBop
krissi4
[Broken]
MGNell
babyfg
anime_lovers
Ива76
Bianka Bela
dim4o0o
g.nikolova._
pav_st
aivlis
mihaela
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 8]

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове? да , със сигурност . Книга от този вид , аз не съм чела и ще ми е интересна.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Да, нямам търпение да науча повече за Гръцките богове, а гледната точка на Пърси определено ще бъде интересна.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Да естествено , това е един от въпросите които съм си задавал . Нямам търпение да я прочета
Ето и линк за публикацията в twitter : https://twitter.com/dimitrov2807/status/650657187254136832



Последната промяна е направена от dim4o0o на Нед Окт 04, 2015 4:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Определено ще бъде интересно

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Ще ми бъде интересно да разбера мнението на Пърси Джаксън за Гръцките Богове . Все пак той ги познава доста добре и информацията му ще бъде достоверна .

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Разбира се,сигурна съм че ще бъди интересно и много забавно .

anime_lovers


Новороден
Новороден

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Ще бъде много забавно да разберем какво мисли Пърси за боговете, като се има предвид през колко изпитания трябваше да премине, заради тях.


https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=762247597254525&id=100004078759474&
pnref=story

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Пак казвам, че не съм чела Пърси Джаксън, но едно мнение, независимо от кой, няма да бъде излишно за Гръцките богове. Поне АЗ така мисля.

BookityBopBop

BookityBopBop
Новороден
Новороден

Дата: 04.10. Ще ви бъде ли интересно да прочетете какво мисли Пърси Джаксън за Гръцките богове?
Да, наистина искам да науча повече за тях, а това, че и в тази книга ще има забавните коментари на Пърси, само ме мотивира повече да я прочета.

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 05.10. Ако не спечелите, ще добавите ли книгите в евентуалните си покупки?
Категорично казвам да . Много искам да я прочета така че на 100 % казвам да :)

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 05.10. Ако не спечелите, ще добавите ли книгите в евентуалните си покупки?
За момента не, може би по нататък.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.10. Ако не спечелите, ще добавите ли книгите в евентуалните си покупки?
Разбира се, даже мисля да бъде не само тази книга "Пърси Джаксън ":)

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.10. Ако не спечелите, ще добавите ли книгите в евентуалните си покупки? Да , но няма да е сега.

BookityBopBop

BookityBopBop
Новороден
Новороден

Да, но най-вероятно бих си я купила след като прочета "Героите на Олимп".

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.10. Ако не спечелите, ще добавите ли книгите в евентуалните си покупки?
Да, ще си ги купя когато имам възможност.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес