Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър! - Page 12 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Да посрещнеш опасността" от Лори Фостър!

+24
blue_red
margaritka86
hrissiiiii
megan5
[Broken]
krissi4
Cassey
pavlinagrancharova97
dalinda
pamela.petkova9706
midnight__sun
Bianka Bela
penka1234
pav_st
venitybs
aivlis
ninaralenekova
babyfg
malkata20
blood_ties
sani4ka_vd
invicta
Alice_Raven
Raven
28 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Go down  Съобщение [Страница 12 от 13]

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
И то много.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Да, бих искала да разбера повече за тях двамата.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго? написа:

О, да, много 050

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Да, харесва ми и мисля, че така ще бъде по загадъчно и интригуващо.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?

Харесвам ги като двойка и се радвам,че имат допирни точки.
Хубаво е да има нещо друго,което да ги свързва освен страстта.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?

Да, много по-интересно ми е когато героите имат сложно и мрачно минало.

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Амиии... да, харесва ми, защото прекаленото добро не е на добро. Харесва ми и защото така съответствието помежду им е пълно

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Харесва ми този факт . Това показва , че са подходящи един за друг .

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Смятам, че така нещата стават по-забавни :)

Villy.Petroff

Villy.Petroff
Сричащ
Сричащ

Дата: 07.09. Харесва ли ви факта, че Даш има тъмна страна, която пасва идеално на тази на Марго?
Да, това може би е частта в двама души, която е най-важно да си пасне, тъмната страна.



Последната промяна е направена от Villy.Petroff на Вто Сеп 08, 2015 10:56 am; мнението е било променяно общо 1 път

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

08.09 Ще добавите ли "Да посрещнеш опасността" към евентуалните си покупки?

Да,когато имам възможност.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.09. Ще добавите ли „Да посрещнеш опасността” в евентуалните си покупки? написа:
Вече е там :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.09. Ще добавите ли „Да посрещнеш опасността” в евентуалните си покупки?
Разбира се. Купих си другите три книги и с нея ще запълня колекцията си.

blood_ties

blood_ties
Сричащ
Сричащ

08.09. Ще добавите ли „Да посрещнеш опасността” в евентуалните си покупки?
Имам първа и втора книга и да мисля че ще добавя и тази към колекцията.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

08.09 Ще добавите ли "Да посрещнеш опасността" към евентуалните си покупки?
Рано или късно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 13]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес