Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
Raven (3268)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
djenitoo (2868)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
Alex (2308)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
Topcho (2189)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
Zhu (1253)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
krasy (1195)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
PlamS (1162)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
gabolinno (977)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 
Ellendary (951)
Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън? Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кой спечели "Полунощни грехове" от Синтия Идън?

+9
penka1234
Bianka Bela
pamela.petkova9706
bibonka91
mi666i
krasy
stasi
megan5
Raven
13 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Предизвикателството за „Полунощни грехове”, втора книга от трилогията „Полунощ” на Синтия Идън, приключи.
Благодаря на издателство "Еклиптик" за тази възможност.

Прочетете уточненията и забележките.

* Изпращайте точните си адреси веднага щом отговорите поне на един въпрос. Пишете всичко, защото аз няма как да знам чие потребителско име отговаря на определени три имена. Гледайте образецът, който всеки път публикувам, когато пусна предизвикателство.

** Премахнати билети:
krasy – 1 мнение бе написано няколко минути след полунощ и не го зачитам, защото бе за миналия ден.

malkata20 – 1 мнение не бе зачетено. На въпросът "Кои книги очаквате от „Еклиптик”?" ти си отговорила нещо различно.

pav_st – 3 мнения бяха премахнати. Причината е, че аз ясно съм написала къде може да намериш отговори на въпросите, ако не си запозната, но ти си писала, че нямаш никаква престава на 3 въпроса. Също така можеше да погледнеш какво са написали другите. Ако нещо не ви е ясно по въпросите винаги може да ме попитате, не хапя.

*** Помолих ви да не пускате спойлери за книгите. Ако искате да отговорите на някои от въпросите със спойлери използвайте кодът [ spoiler][ /spoiler] (когато го използвате, не слагайте разстояние).


Участници в предизвикателството за "Полунощни грехове" от Синтия Идън:

1. Alice_Raven – 14
2. krasy –10
3. RedMoon – 6
4. ultraviolet – 1
5. megan5 – 14
6. liusi – 11
7. sweet_baby1232 – 8
8. Bianka Bela – 15
9. Alex17 – 13
10. sortisa – 15
11. malkata20 – 13
12. stasi – 15
13. dalinda – 13
14. pav_st – 5
15. kissi – 1
16. bibonka91 – 13
17. mi666i – 6 – ОТКАЗА СЕ
18. midnight__sun – 13
19. sani4ka_vd – 11
20. penka1234 – 14
21. venitybs – 11
22. tesadia –8
23. babyfg – 4

Ето клипчето с тегленето.



Ако не можете да отворите клипчето ето кой спечели.

Spoiler:

Задължително прочети внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Моля да се спазят.

Честито! Имам адресът ти, така че ще го изпратя на издателство "Еклиптик".

* Ще те помоля да споделиш мнението си за книгата, след като я прочетеш. (Ако желаеш и имаш време може да напишеш и ревю. Пусни го в раздел „Ревюта“.)

"Полунощ" (трилогия) – http://www.muse-bg.net/t3173-topic

** Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са изпратили наградата. „Еклиптик” работят с куриерска служба „Еконт”. Би трябвало в денят, в който ще получиш книгата, да ти пратят SMS да си очакваш пратката.

*** Когато получиш книгата задължително искам да пишеш тук да знам, че си я получила. След това се снимай с наградата си и ми изпрати снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложиш книгата пред лицето си, но искам поне очите ти да се виждат.
Ако имаш някакви въпроси не се притеснявай да ги зададеш.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Честито

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Честито и да си четеш книжката с много удоволствие. sun

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Честито!

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Честито!

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Честито и от мен. :)

pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

Честито :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Честито ! Приятно четене !

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Честито

venitybs

venitybs
Сричащ
Сричащ

Честито и от мен!Приятно четене!

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Честито!

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Благодаря, много съм доволна, че спечелих.

Izida

Izida
Новочетящ
Новочетящ

Честито, приятно четене и весело книжно лято Razz

https://www.goodreads.com/user/show/3486583-izida

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Получих книгата,в най скоро време ще си дам мнението за книгата.Благодарнсти: на екипа на форума;на издателство "Еклиптик " и на тези които ми честитихте !

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Супер! Нямам търпение да разбера какво мислиш. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес