Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 2 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 2 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Полунощни грехове" от Синтия Идън!

+20
sani4ka_vd
midnight__sun
mi666i
bibonka91
kissi
pav_st
dalinda
stasi
malkata20
sortisa
Alex17
Bianka Bela
sweet_baby1232
liusi
megan5
ultraviolet
Мис Претенция
krasy
Alice_Raven
Raven
24 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 16]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не, впрочем за пръв път чувам това издателство

http://readndwatch.blogspot.com/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Все още не те са сравнително ново издателство.

kissi


Новороден
Новороден

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не, не притежавам нито една от техните книги, а и за първи път чувам за тях. Но по принцип напоследък рядко си купувам книги, тъй като имам ел-книга и ги чета на нея. Знам, че много хора казва, че не е същото, че е друго да я имаш в ръцете си, но за мен няма разлика. А и така мога да прочета повече книги :)

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?Да све книги: "Белязана" Елизабет Ноутън и "Горещо след полунощ" на Синтия Идън.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не притежавам, а "Горещо след полунощ" на Синтия Идън ми я бяха дали назаем, но много бих искала да притежавам.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?

Да имам първите книги от поредиците на Синтия ("Горещо след полунощ") и Елизабет ("Белязана")

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Да, имам първата книга- "Горещо след полунощ"

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?

Да, имам две от книгите на издателството "Горещо след полунощ" на Синтия Идън и "Белязана" на Елизабет Ноутън.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?

Имам "Горещо след полунощ" на Синтия Идън.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не притежавам книги от издателство „Еклиптик” .

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?

Да имам първите книги от поредиците на Синтия - "Горещо след полунощ"и Елизабет -"Белязана"

liusi

liusi
Прохождащ
Прохождащ

08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Не, все още нямам книги от това издателство.

Конкурса е споделен. :) Страницата на Еклиптик е харесана.
https://www.facebook.com/liudmila.liubenova.9/posts/10203716400265473?pnref=story

sortisa


Сричащ
Сричащ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
В предния си отговор отговорих на този въпрос, като не бях погледнала, че съществува конкретен такъв. За това сега ще се повторя.
Притежавам "Горещо след полунощ" на Синтия Идън и "Белязана" на Елизабет Ноутън.

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?
Да купих си поредицата "Вещиците от Ийст Енд".

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 08.07. Притежавате ли книги от издателство „Еклиптик”? Ако да – кои са те?

Все още нямам книги от това издателство.

Споделих:
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=850897094965370&id=100001352616269

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 16]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 9 ... 16  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес