Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"? - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кои спечелиха "Възпламени ме", "Наследницата" и "Прокълната целувка"?

+9
perla333
bibonka91
penka1234
megan5
Шей Рот
Bianka Bela
Мис Претенция
Alice_Raven
Raven
13 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Получих си книжката. В неделя ще ви пратя снимка с нея.
Ще се постарая  до края на другата седмицата да  пусна и коментарите за "Прокълната целувка". Не съм много добра в ревютата ,но поне ще се постарая. reading

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

аз също получих моята... При възможност утре ще ти пратя снимка.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Радвам се, че наградите ви са пристигнали. Ще очаквам снимките. 028
megan5, не се притеснявай. Може да напишеш просто един коментар в темата за поредицата "Повелителите на нощта". Само ще помоля, ако желаеш да споделиш повече, да маркираш спойлерите от книгата с кодът [ spoiler][ /spoiler]. (Без място. Текстът да е в средата.) Това важи за всички победители.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Като го напиша може първо да ти го пратя на лично да видиш дали всичко е наред и после ще го публикувам.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Добре, както решиш. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Пуснах ревюто макар че не ми се отбеляза като такова . Дано да ви хареса.

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Да, видях. Само си позволих да маркирам, че има евентуални спойлери. По принцип в заглавието пишем "ревю", но щом е в раздела за Ревюта, се вижда. Много ти благодаря, че написа мнението си за книгата. 028

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес