Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи!

+18
krissi4
pav_st
sbbcreviews
mockingjay
Alex17
Мис Претенция
Bianka Bela
malkata20
s0n4ett0
rosi_rosi
Aleksche
g.nikolova._
martin2304
blue_red
midnight__sun
mihaela
TrueBloodCheers
Raven
22 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down  Съобщение [Страница 7 от 8]

anime_lovers


Новороден
Новороден

Дата: 03.07. Кои три книги искате да участват в следващите предизвикателства?
Бих искала да участват Всеки ден- Дейвид Левитан, Въглен в пепелта- Сабаа Тахир и Последната империя Кн.1 от Мъглороден- Брандън Сандърсън.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Да, имам първите две, така че ще гледам да си я купя в най-близко време

http://readndwatch.blogspot.com/

dalinda

dalinda
Сричащ
Сричащ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?

Обожавам първите две книги, така че определено ще си взема и тази! :)

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
със сигурност

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Сигурно.

https://www.facebook.com/fanta.ziorka.3/posts/737991059657432?pnref=story
(извинявам се, че редактирам, но просто забравих да сложа линка)



Последната промяна е направена от RedMoon на Съб Юли 04, 2015 10:08 am; мнението е било променяно общо 1 път

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Да, разбира се

martin2304

martin2304
Прохождащ
Прохождащ

04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
ДА , със сигурност ....... Ще се Бяга до Хеликон Предизвикателство с "Възпламени ме" от Тахере Мафи! - Page 7 638704

anime_lovers


Новороден
Новороден

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Да. Аз смятах да си я купя, но засега нямам възможност.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Книгата вече е добавена.

tetichka


Новороден
Новороден

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Ооо, да. Задължително!

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Да, и то в най-скоро време!

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?
Да , ще я добавя към евентуалните ми покупки .

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

04.07. Ако не спечелите ще добавите ли „Възпламени ме“ към евентуалните си покупки?

Със сигурност, ще си я купя

blue_red

blue_red
Прохождащ
Прохождащ

Искам да се откажа от това предизвикателство. :)

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Отказвам се от това предизвикателство.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 7 от 8]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес