Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
Raven (3268)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
djenitoo (2868)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
Alex (2308)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
Topcho (2189)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
Zhu (1253)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
krasy (1195)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
PlamS (1162)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
gabolinno (977)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 
Ellendary (951)
Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"? Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Кои спечелиха "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта"?

+7
invicta
Evitta
TrueBloodCheers
Alice_Raven
midnight__sun
mi666i
Raven
11 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Предизвикателството за "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър приключи.
Благодаря на издателство "Егмонт България" за тази възможност.

* По-голямата част от участниците си изпратиха предварително адресите, но имаше някои, които не го направиха. В следващото предизвикателство задължително ги изпратете, защото нямам намерение да пиша на всеки. Също така пишете пълните си адреси, а не само улицата.

** Забелязах, че по-голямата част от участниците въобще не осмислят въпросите и пишат каквото им падне. Въпросите ги пускам предварително, за да може да ги осмислите, а вие дори не им обръщате достатъчно внимание. Имайте предвид, че ако продължавате така, ще махам билетчета на поразия.


Участници в предизвикателството за "Да поемеш риска", "Да повярваш отново" и "Да измамиш смъртта" от Лори Фостър:

*** Напомням, че тези, които не написаха за кои книги участват, автоматично са добавени към всички тегления.

1. g.nikolova._ - 10
2. Thэ Dark Girl – 8
3. megan5 – 10
4. invicta – 10
5. krissi4 – 9
6. rosi_rosi – 8
7. mockingjay – 11
8. Alex17 – 10
9. Alice_Raven – 11
10. krasy – 5
11. TrueBloodCheers – 10
12. Evitta – 10
13. poison – 3
14. penka1234 – 10
15. mi666i – 10
16. bibonka91 – 10
17. Bianka Bela – 11
18. dalinda – 9
19. shadow of a dream . – 9
20. s0n4ett0 – 8
21. midnight__sun – 9
22. sisitoo – 8
23. sani4ka_vd – 10
24. dina_ml – 7
25. sbbcreviews – 8
26. sweet_baby1232 – 9
27. Aleksche – 10
28. khmhlk – 1 – Добавям те в списъка, но не ми се струва, че желаеше да участваш.
29. Lady Infernaliia – 6
30. desi_98 – 4

Участници в тегленето за "Да поемеш риска":

Spoiler:

Участници в тегленето за "Да повярваш отново":

Spoiler:

Участници в тегленето за "Да измамиш смъртта":

Spoiler:

Ето клипчето с тегленето.



Ако не можете да отворите клипчето ето кои са късметлиите.

Spoiler:

Задължително прочетете внимателно следващите редове. Пиша тези подробности, защото не искам да стават забавяния и недоразумения. Моля да се спазят.

Честито! Имам адресите ви, така че ще ги изпратя на издателство "Егмонт".

* Ще ви помоля да споделите мнението си за книгите, след като ги прочетете. (Ако желаете и имате време може да напишете и ревю.)
"Любов под прикритие" (поредица) - http://www.muse-bg.net/t3304-topic

** Ще пиша тук, когато издателството ми каже кога са изпратили наградите. От Speedy трябва да ви изпратят SMS кога да си очаквате пратката. На деня на доставката ще ви се обадят.
При възникване на някакъв проблем искам да ми пишете веднага. В случай, че нещо се обърка по трасето, аз не нося отговорност.

*** Когато получите книгите задължително искам да пишете тук да знам, че сте ги получили. След това се снимайте с наградата си и ми изпратете снимката на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg. Може да сложите книгата пред лицето си, но искам поне очите ви да се виждат.
Ако имате някакви въпроси не се притеснявайте да ги зададете.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Честито! :)

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Много благодаря. Днес ми е късметлийски ден.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Честито!!

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Благодаря много! kiss Тъкмо през ваканцията ще я прочета. Честито и на другите победители!

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Честито!

invicta

invicta
Сричащ
Сричащ

Честито на печелившите! :)

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Честито!

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Честито момичета и приятно четене на наградките ви. sun

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Благодаря много ! Честито и на другите печеливши !

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Честито!!!!

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Изпратих адресите на издателството. Трябва да ми пишат кога долу-горе да ги очаквате. Ако се разминем, предполагам, че книгите ще пристигнат сряда или четвъртък.

Редактиране на 06.04:
Писаха ми, че са придвижили книгите за изпращане.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Днес получих книгата . Благодаря много !

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Аз също я получих, но просто не можах да пиша по-рано, тъй като бях извън страната. :)

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Радвам се, че всички сте получили книжките. Надявам се да споделите мнение за книгите в темата за поредицата, след като имате възможност да ги прочетете.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес