Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Целувка за Ана", "Звезди за Лола" и "Рисунка за Айла" от Стефъни Пъркинс!

+30
normanreedus
mi6ok123
tedy16
denitto
krasy
sbbcreviews
sani4ka_vd
velllina
rosi_rosi
Aleksche
s0n4ett0
Bianka Bela
desi_98
poison
Cassey
sisitoo
Шей Рот
mi666i
mihaela
midnight__sun
penka1234
Thэ Dark Girl
gery21
Evitta
Alice_Raven
ultraviolet
krissi4
mockingjay
Alex17
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 20]

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“?
Да, харесват ми подобен вид истории - романтични и леки за четене.
Участвам за третата книга.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“? (Помогнете си с анотациите.) написа:
Мисля, че не съм чела точно такива книги, но пък напоследък доста си паднам по YA жанра

poison


Новороден
Новороден

11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“? (Помогнете си с анотациите.)
Да, например на Линдзи Келк, на Сара Десен и други.

desi_98


Новороден
Новороден

11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“?
По анотация ми заприличват на книгите на Сара Десен,но се надявам да са по интересни.

Участвам само за първата книга

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“?
Да , чела съм подобни книги .
Участвам за трите книги .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/847492595307412?pnref=story

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“?
Да - Ще те чакам :) За други не се сещам :)

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“? (Помогнете си с анотациите.)
Не, не мисля, че са ми попадали такива книги или поне не се сеща, в момента.

Споделено: https://www.facebook.com/aleks.terzieva/posts/10200318917413427?pnref=story

rosi_rosi

rosi_rosi
Сричащ
Сричащ

Участвам само за "Рисунка за Айла"

Дата: 11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“? (Помогнете си с анотациите.)

- Да. Повечето тийн книги са с подобна тематика. Много ми харесаха първите две и като цяло обичам подобни книги. :) Леки и приятни са за четене. :)

Гост


Гост

Дата: 12.03. Какво ви привлече да участвате за трите книги?
Привлече ме това, че много добри мнения съм виждала из интернет за тях и реших, че може би е време да им дам шанс.

velllina

velllina
Новороден
Новороден

11.03. Чели ли сте подобни книги като „Целувка за Ана“, „Звезди за Лола“ и „Рисунка за Айла“?

Да, това е любимият ми жанр.
В момента се сещам за книгите на Софи Кинсела, Сесилия Ахърн, Джей Лин, Александра Потър... :)

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Резюметат ми звучат интересно и си мисля, че може да ми харесат книгите.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.03. Какво ви привлече да участвате за трите книги?
Първите две книги са едни от любимите ми и просто нямам търпение за третата.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 12.03. Какво ви привлече да участвате за трите книги?

Сюжета на книгите.
Обожавам такива книги. И ще ми е интересно да видя тази авторка как е подходила.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

12.03 Какво ви привлече да участвате за трите книги?
Чела съм „Целувка за Ана”, хареса ми и сега искам да прочета и другите книги на Стефани Пъркинс

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.03. Какво ви привлече да участвате за трите книги?
Харесвам книги с лек сюжет, а и съм чувала добри отзиви за книгите.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 20]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 11 ... 20  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес