Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл! - Page 13 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Елинор и Парк" от Рейнбоу Роуъл!

+25
sani4ka_vd
nikityy333
[Broken]
Bianka Bela
sisitoo
sbbcreviews
dindiiv
mockingjay
Alex17
penka1234
rosi_rosi
ninaralenekova
krissi4
Aleksche
tedy16
m0ny
Мис Претенция
TrueBloodCheers
swetim
s0n4ett0
malkata20
krasy
Alice_Raven
ultraviolet
Raven
29 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Go down  Съобщение [Страница 13 от 14]

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.03. Според вас защо Рейбоу Роуъл е направила, така че Елинор да изпъква, а Парк да се старае да бъде невидим?
Сигурно, защото е от хората, които вярват, че противоположностите се привлича.

penka1234

penka1234
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 04.03. Според вас защо Рейбоу Роуъл е направила, така че Елинор да изпъква, а Парк да се старае да бъде невидим?

Незнам.Може би за да представи живота от друга гледна точка,че не само момчетата може да са по-забележими,а и момичетата имат какво да покажат.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 04.03. Според вас защо Рейбоу Роуъл е направила, така че Елинор да изпъква, а Парк да се старае да бъде невидим?
Най вероятно с това авторката иска да покаже, че колкото и да са различни някои хора на пръв поглед, то те все пак могат да имат много общо. А и не случайно се казва, че противоположностите се привличат.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, определено :)

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, тази книга определено ще си я купя

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?

Не знам, засега има други книги, които искам да закупя.

dindiiv


Новороден
Новороден

05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Може би, но когато имам възможност. Но със сигурност ще я прочета.

midnight__sun

midnight__sun
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?

Да, но имам доста книги в списъка,които са преди нея за купуване. По-нататък като имам пари ще я взема.

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?

Да!!
Първо обаче ще си взема тези, които съм си набелязала от доста време и послед идва ред на "Елинор и Парк".
Анотацийката ме зайнтригува и непремено ще я прочета било то на електронен или книжен вариант!!

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, защото нямам търпение да я прочета, а и отдавана чакам да преведат книга на тази авторка.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Може би не и в близките три месеца, но за лятото е по възможно.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да определено.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, но след като си купя другите книги от списъка ми.

Aleksche

Aleksche
Сричащ
Сричащ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Да, ще си я купя.

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Дата 05.03. Ще си купите ли книгата, ако не спечелите?
Не съм сигурна, понеже анотацията ми хареса, но авторът е непознат за мен и напоследък не ми се рискува много.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 13 от 14]

Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес