Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 18 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи!

+30
[Broken]
krasy
rosi_rosi
sbbcreviews
ultraviolet
perla333
ninaralenekova
sisitoo
Daniela_Ilieva
Evitta
dina_ml
swetim
stasi
Мис Претенция
PesychinKa
Lady_Delish
Thэ Dark Girl
krissi4
Bubole4eKle4e
m0ny
malkata20
Alex17
mockingjay
velllina
TrueBloodCheers
poison
s0n4ett0
Izida
megan5
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Go down  Съобщение [Страница 18 от 19]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Определено :) Но предполагам, че първо ще изчакам да издадат и останалите книги от поредицата

http://readndwatch.blogspot.com/

velllina

velllina
Новороден
Новороден

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?

Вече го направих :)

kate_black


Новороден
Новороден

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?

Да,разбира се. Много харесвам книгата(все пак играя за нея) и веднага щом мога ще си я купя, дори да не я спечеля.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Със сигурност. От доста време и се точа изчаквам вече второ предизвикателство да мине, но едва ли ще мога да чакам още.

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да, тъй като вкъщи вече изчетох всички антиутопии и трябва да почна нова поредица от този жанр задължително.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да, защото тази поредица много ме интересува.

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Задължително!!

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?

Изглежда интересна.
Ще е загуба ако не я прочета.
Но това ще стане след като си взема първо заплануваните.

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Със сигурност ще си я взема, макар и вероятно да е след доста време. Поредицата ме заинтригува, но преди нея имам доста други книжки, на които отдавна съм хвърлила око.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

22.02- Ако не спечелите ще си купите ли книгата? Най-вероятно ще си я взема, веднага след като си докупя последните 4,5 останали ми в списъка за задължително взимане.

megan5


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да в близко бъдеще.

Гост


Гост

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Веднага, след като свърши предизвикателството.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да, бих си я взела, но само след като издадат цялата поредица, и тогава бих почнала да я чета.

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да, ще си купя книгата.

tedy16

tedy16
Сричащ
Сричащ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да, вероятно.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 18 от 19]

Иди на страница : Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес