Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Разбий ме" от Тахере Мафи!

+30
[Broken]
krasy
rosi_rosi
sbbcreviews
ultraviolet
perla333
ninaralenekova
sisitoo
Daniela_Ilieva
Evitta
dina_ml
swetim
stasi
Мис Претенция
PesychinKa
Lady_Delish
Thэ Dark Girl
krissi4
Bubole4eKle4e
m0ny
malkata20
Alex17
mockingjay
velllina
TrueBloodCheers
poison
s0n4ett0
Izida
megan5
Raven
34 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 19]

PesychinKa

PesychinKa
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 11.02. Кои книги предпочитате от издателство „Егмонт”? (Самостоятелните, поредиците, любовните и т.н.)
Харесвам най-много поредиците,но и самостоятелните им книги са много добри.

Гост


Гост

11.02. Кои книги предпочитате от издателство „Егмонт”? (Самостоятелните, поредиците, любовните и т.н.
Предпочитам любовните поредици.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 11.02. Кои книги предпочитате от издателство „Егмонт”? (Самостоятелните, поредиците, любовните и т.н.)
Харесвам всички без любовните, за които смятам, че прекалено размиват историята.

stasi

stasi
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.02. Кои книги предпочитате от издателство „Егмонт”? (Самостоятелните, поредиците, любовните и т.н.)

Ами на мен са ми слабост и дълбоко навлезли под кожата любовните романи, а новите любовни поредици на издателство "Егмонт" са ми любимци и именно тях ги обичам най-много и силно предпочитам.

Ето и линк към споделения конкурс:
https://www.facebook.com/stanislava.stoeva.3/posts/935411203136177?pnref=story

swetim

swetim
Сричащ
Сричащ

Дата: 11.02. Кои книги предпочитате от издателство „Егмонт”? (Самостоятелните, поредиците, любовните и т.н.)

Всички книги ми харесват, но предпочитам поредиците - държат ми интереса по-дълго.

Линк към фейсбук: https://www.facebook.com/silviq.vasileva.58/posts/10203718492630546?pnref=story

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
"Дивергенти" и "Фор" на Вероника Рот и "Последната игра:Поканата" на Джеймс Фрей. Другите са ми я на Бард, я на Екслибрис или Колибри

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dina_ml

dina_ml
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
Поредицата "Изборът".

megan5


Новочетящ
Новочетящ

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
Засега никоя предпочитам любовните им романи.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
поредицата "Дивергенти" на Вероника Рот

http://readndwatch.blogspot.com/

s0n4ett0


Новочетящ
Новочетящ

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?

Поредицата Дивергенти - Вероника Рот
Изборът - Кийра Кас
Пепел - Илса Бик


Гост


Гост

Дата: 12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
Първите две книги от "Дивергенти" и "Изборът".

velllina

velllina
Новороден
Новороден

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?

Нямам за сега такива. Но имам една, която може би е подобна - поредицата на Карън Мари Монинг, не знам точно как са превели цялата серия, понеже на английски е Fever, а тук всяка книга е с различно име.

m0ny

m0ny
Новороден
Новороден

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?

За сега не притежавам антиутопии от издателство „Егмонт”.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
Отговор: Поредиците "изборът";"Дивергенти"и първите две книги от "Невъзможно бягство".

Lady_Delish

Lady_Delish
Сричащ
Сричащ

Дата: 12.02. Кои антиутопии притежавате от издателство „Егмонт”?
Засега не притежавам техни антиутопии.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 19]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10 ... 19  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес