Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас! - Page 12 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Огнената наследница" от Сара Дж. Маас!

+19
krasy
rosi_rosi
sbbcreviews
sisitoo
krissi4
ninaralenekova
ultraviolet
Daniela_Ilieva
Rosali
Evitta
Cassey
mockingjay
Мис Претенция
Lady_Delish
silvara
malkata20
Alex17
Izida
Raven
23 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Go down  Съобщение [Страница 12 от 12]

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Предполагам, че да

http://readndwatch.blogspot.com/

kate_black


Новороден
Новороден

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?

Да,да и пак да. Чакам тази книга от толкова време(и бях много ядосана на Егмонт когато отложиха издаването й от декември за януари), че съм искрено изненадана от себе си, че още я нямам. Нямам търпение да разбера какво ще стане със Селена, така че със сигурност ще си я купя, дори да не спечеля.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Може би, трябва да си завършвам поредиците все пак, но пък тази книга ми изглежда малко тъпа.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Да. Определено бих искала да разбера как продължава историята на Селена.

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата? написа:
Имам такова намерение, но не знам кога ще имам възможност.

Rosali

Rosali
Новороден
Новороден

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата? написа:
Може би да, не знам. Изглежда ми интересна, но имам доста други, които са по-напред в списъка.

Daniela_Ilieva

Daniela_Ilieva
Сричащ
Сричащ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Не мога да отговоря категорично "да", както за "Разбий ме", още не съм си купила първите две, а и с това удължаване на поредицата съвсем изгубих желание, но ако я спечяла със сигурност ще трява да си купя първите две :)

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Може би да.

tedy16

tedy16
Сричащ
Сричащ

22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?
Вероятно да.

sisitoo


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 22.02. Ако не спечелите ще си купите ли книгата?

Да бих си купила книгата

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Резултатите ще публикувам малко по-късно.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 12 от 12]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес