Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Есента пристигна във форум Муза! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Есента пристигна във форум Муза! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Есента пристигна във форум Муза! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Есента пристигна във форум Муза! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Есента пристигна във форум Муза! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Есента пристигна във форум Муза! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Есента пристигна във форум Муза! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Есента пристигна във форум Муза! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Есента пристигна във форум Муза! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Есента пристигна във форум Муза! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
Raven (3268)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
djenitoo (2868)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
Alex (2308)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
Topcho (2189)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
Zhu (1253)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
krasy (1195)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
PlamS (1162)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
gabolinno (977)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 
Ellendary (951)
Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10Есента пристигна във форум Муза! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Есента пристигна във форум Муза!

+2
Raven
djenitoo
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Вече си имаме нов есенен облик! plqskane Харесва ли ви?


Свикнахте ли вече на есенния сезон или още въздишате за горещите летни дни? envy hihi 

http://muse.darkbb.com

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Новият скин се е получил супер. Много ме кефи. Да ти се чуди човек как ги правиш тези магии. Поздравления за добре свършената работа.
На мен слънцето ми липсва и заради това се възползвам от него тези няколко дни.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Дийдра


Админ
Админ

Единствения ми проблем с този скин е, че ми напомня кой сезон е laughting hand 

Получил се е много шарен и много интересен, чудесна работа си свършила, Джени! Сега форумът ни е наистина уникален!

Надявам се някой да няма проблем с толкова различното от обичайното оформление. Аз лично свикнах на второто или третото посещение и вече просто му се радвам sun 

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

PlamS

PlamS
Модератор
Модератор

Знаех си, че Джени я е сътворила тая разкошотия.. monkey1 Сериозно, не си спомням да си правила нещо, което да не ми е харесало, що се отнася до облика на форума.
Колкото до новата подредба, е да, малко странна ми беше, но вече `и свикнах. Даже я намирам за доста удобна.

Аз пък нямам проблеми със сезона (като изключим, че не е достатъчно топло, обаче не е и достатъчно студено, за да ни пуснат парното в училище..cold )
Иначе харесвам много цветовете на есента, обожавам меките шалове и дебелите завивки, есенното слънце, което е приятно, галещо топло, а не изпепеляващо като лятното..

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

Fioriel


Преводач
Преводач

Новият скин е страхотен monkey in loveОбожавам есента с приказните й цветове и разкошното време. Благодарности на Джени за старанието и приятната изненада :) 

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Обликът е страхотен, кара ме да забравя какво гадно време е вън. Не обичам студа и влагата 674926 

Дийдра


Админ
Админ

И пролетта пристигна във форума, йеййй! А дано времето навън забележи и се усмихне...

Джени, ти май планираше да сложиш друг пролетен фон? Нещо зелено? Ама нищо, идва лято и така и така ще трябва да го смениш пак sun 

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес