Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
Raven (3268)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
djenitoo (2868)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
Alex (2308)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
Topcho (2189)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
Zhu (1253)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
krasy (1195)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
PlamS (1162)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
gabolinno (977)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 
Ellendary (951)
„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Дийдра


Админ
Админ

През „Месец на книгата 2 - филмови адаптации“, благодарение на Cinebum и цял куп български издателства, можете да спечелите някои от най-популярните литературни творби, пресъздадени на големия екран.

„Месец на книгата 2 - филмови адаптации“ в Cinebum 734084_624893864227365_5209681_n

http://books2.cinebum.eu/

Последвайте линка, за да видите библиотеката с книги. Кликнете върху тази, която желаете, за да видите на коя дата можете да я спечелите. Когато дойде тази дата, можете да отключите въпроса за книгата и регистрационната форма и да участвате в тегленето.

Има нова книга всеки ден, а пращането на наградите на победителите се извършва веднъж седмично.

Късмет!

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Мммм, чудно. :)  Пак има много интересни книжки, браво на cinebum за инициативата, с удоволствие ще се възползвам. :) 
Благодаря за информацията!

Дийдра


Админ
Админ

Някой от форума спечели ли нещо? След като изпуснах Роулинг, исках само книги, които вече имам, така че не съм и участвала, но днес мисля да се включа за илюстрованото издание на Хобит. Остават само още два дни!

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

Здравей, Ася. И аз участвам за определени книги, но до сега не ми се е усмихнал късмета. Пробвах се и за Хобит. :)
Пожелавам късмет, както на теб, така и на всички съфорумци!

Fioriel


Преводач
Преводач

Аз участвам почти всеки ден, но до сега не съм спечелила нищо. С моя късмет не съм и очаквала, но надеждата умира последна. И аз участвах за Хобит днес. Много му точа лиги още от началото на месеца, дано да не си остана с лигите само. Късмет на всички  plqskane

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

И аз се пробвах за хобит малко късно разбрах за играта и преди това не можах да се включа

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Досега съм участвала за около 12 книги, но уви - без резултат.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес