Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10Спечелете "Трил: Подменена"! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Спечелете "Трил: Подменена"!

+18
.BIRDY CHER
darina112
takiki
JoInT{}MaNia4ka
tedkaaa2000
vile70o0o0_13
hrisitu
neko
evil
lennnka
marielse
Nuriko
Lady_Delish
kari_dineva
nikityy333
LoveBell
zori_stz
Raven
22 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

takiki


Новороден
Новороден

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
Бих приела,че съм неразбрана от хората, от което със сигурност бих страдала много. Но когато собствената ми майка ме предаде и тръгне срещу мен, нещата стават доста сложни. Ще се чувствам неразбрана, объркана, самотна и ненужна.

2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
Бих искала да бъда медиум. Срещите с духовете да бъдат ежедневение и рутина, а също и да виждам в бъдещето. Ако съм отритната от обществото и от семейството си, поне да съм си го заслужила със своите зловещи видения.

3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?
Всъщност не. Харесва ми нормалния и обикновен живот, макар и да виждам, че хората са врагове един към друг. Но магическия свят ми се струва опасен и аз няма да съм единствената с магически сили. Не знам кой ще бъде срещу мен и колко опасна може да бъде тази игра.

4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
МИсля, че Фин ще помогне на Уенди. Ще я научи да се контролира и да открие истината. Може би и ще се влюбят един в друг.

darina112

darina112
Прохождащ
Прохождащ

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
- За едно дете, независимо на каква възраст е, несъмнено би било голям шок да бъде подложено на едно такова деяние. Не само, че изведнъж всичките му представи ще се преобърнат за един миг и ще трябва да разбере, че вместо да бъде защитавано от майка си, тя да опита да го убие. От психологическа гледна точка би нанесло една дълбока душевна травма, защото дори споменът за това да се забрави след години, чувството, че е било предадено от най-близкия си човек, никога няма да изчезне. Такива хора остават белязани за цял живот и трудно после могат да се доверят на някого и кой би могъл да ги обвинява за това? Така че, ако аз бях на мястото на Уенди, бих останала травматизирана и поне аз бих си мислила, че не заслужавам човек, който истински да ме обича и да го е грижа за мен...
2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
- Поради една или друга причина съм мислила за това и често, когато съм си правила РПГ персонаж или съм чела нещо с необикновени персонажи, може би малко съм завиждала на дълголетието. Не бих искала да съм безсмъртна, подобие на божество, просто един човек с по-дълъг живот, за да мога да се насладя на всичко, на което не съм могла, да видя повече от колкото съм видяла...И може би бих искала да съм емпат. Възхищавам се на тази способност да може да си съпричастен, да имаш способността да прогледнеш през стените, които хората издигат около тях и да усетиш истинските им чувства.
3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?
- Чела съм доста фентъзи/фантастики за всякакви нереални, различни и омайващи светове и много пъти не просто съм била един читател, а още една сянка в този свят, неразделно свързана с него. Така че, да, бих надзърнала, ако можех, но не бих останала завинаги. Защото колкото и добър и привлекателен да е, не може да замени реалността, която може да не е идеална, но никой свят не е.
4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
- Ще минат през много перипетии, ще се подложат на съмнение много неща, включително и волята им, но накрая ще има "хепи енд". Предполагам, че тъй предвидимият край няма да е написан по толкова предвидим начин, а авторката ще бъде оригинална и ще може дори да ни изненада :)

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000032164657 - Споделих темата към конкурса в профила си във фейсбук :)

.BIRDY CHER

.BIRDY CHER
Новочетящ
Новочетящ

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
Бих й попречила, ала не и изоставила. Щях да съм смазана, изпаднала в депресия. Ала бих преглътнала, дирела помощ в останалите членове на семейството и потърсила сила в себе си. Бих направила всичко възможно да върна нещата към нормално. Съществува алтсхаймер, шизофрения; ако майка ми се опита да ме убие, това ще бъдат първите ми  предположения. И бих сторила всичко, бих се грижила за нея. Въпросът е за чувства, ала аз описвам действия – те говорят за преодоляването на чувствата, преглъщането на буцата. Защото, знам това, ще има момент на шок, момент на пълно отричане и невъзприемане; ще има момент на плач и себеомраза; момент, крещящ ЗАЩО? ЗАЩО? ЗАЩО?. Но аз знам, че четири момента не могат да се сравнят с волята и силата ми.

2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
Честно? Никакви. Човекът е най-силното създание. Чест е да бъдеш „просто човек“.
Не бих искала да виждам бъдещето – къде ще е тръпката тогава?
Не бих искала да чета мисли – тогава не бих имала нито семейство, нито приятели; щях да се отдалеча на някой самотен остров и да мразя хората; свръхслуха е на същия принцип.
Не бих искала свръхскорост и свръхсила – къде ще е волята ми тогаз?
Не бих искала да контролирам някой от петте елемента – ще намразя себе си, ако превърна природата в „нещо практично“, някакъв си инструмент. Ние не правим така с любимите си хора, нали?
Може би – бих искала да усещам нишката на живота или да виждам аурите – би ми спестило купичка сълзи.

3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?

Ако открия магически свят и ако той се нуждае от помощ, ще бъда първа в редиците.
Ако тази възможност е от типа „Алиса в страната на чудесата“ – не, благодаря. В моя свят има болка, любов, падения и възвишения – с нищо не отстъпва на фантастичния. Тук е пълно с магия, хора, не го ли усещате?
Ала ако е като при Уенди – да, аз щях да съм част от Магическия свят, бих се борила за мястото си в него.

4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
Първата ми мисъл – любов. Уенди е момиче за възхищение – губи се в най-мрачните кътчета на чувствата, светът й се преобръща (та тя не знае кой свят е нейн), ала не се предава. Така разбирам от резюмето. Няма начин Фин да остане безразличен към тази душевна сила, този дух, тази красота, тази опастност. Той е нейн пазител, ала ще остане изненадан колко силна е тя. Мое мнение.
Фин е единственият, на когото тя може да се довери. Тъжно. Ако той е предаде, Уенди би била съсипана, има вероятност това да изтиска доброто от нея.
Вярвам, че това ще е приказка за Кери. С различен край.


Постарах се да вляза в нормата. Считам едно изречение от главната буква до точката. Пишете на ЛС, ако не съм спазила правилата. За да едитна мнението си.

Cheryll-Sheryll

Cheryll-Sheryll
Новороден
Новороден

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?---> Щях да бъда шокирана, наранена, недоумяваща... Нямаше да има логика човекът, който ти е дал живот, да иска да ти го отнеме, макар да е в негово право предвид обстоятелствата. И въпреки всичко пак нямаше да има право.

2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?---> Да влияя на хората. Да ги манипулирам и да си играя с тях, както сметна за добре. Повечето това и заслужават.

3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?---> Не. Животът тук е интересен и без магически същества. Хората могат да бъдат ангели или демони без да бъдат в нечий друг свят освен в този.

4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?---> Първата ми мисъл е любов, колкото и тривиално и обикновено да изглежда. Любовта, поднесена по интересен начин със запомнящи се персонажи и драма, пак може да бъде интересна и вълнуваща. Иска ми се да прочета още една вариация на тази тъй безкрайна тема. :)

http://place-the-butterfly.webnode.com/

krasy

krasy
Четец-маниак
Четец-маниак

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
Ако разбера, че майка ми иска да ме убие, чувствата които изпитам със сигурност няма да мога да опиша. Не смятам, че можеш да изразиш с думи силната болка, която изпитваш в случая, предателството или осъзнаването че собствената ти майка иска да прекърши живота ти. Но със сигурност за мен това е най-лошото и непонятно зло, което може да се случи на някой човек. Бих била смазана от това в началото, но не бих се съгласила и предала, все пак това е родната ти майка. Бих направила всичко, за да й покажа, че не съм чудовището, за което ме мисли и ще се опитам да си върна вярата и обичта й. Да, определено бих се борила с това, но ако не успея тогава, както Уенди, бих си тръгнала. Колкото и да не искам да повярвам, че майка ми ме ненавижда и иска да ме убие, все пак инстинктът ми за самосъхранение е много по-силно развит от това.  
2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
Бих искала да мога да чета мислите на хората. Определено смятам, че освен доста ползотворно, ще е и много забавно. Какви ли реакции ще има някой, на който примерно му изпреварвам мисълта. Да, със сигурност ще е весело. И в по-сериозен аспект - тази способност ще ми помага много във вземането на решения, относно определени цели. Ще мога и да реагирам бързо, ако усетя или по-точно чуя, че някой иска да извърши някаква несправедливост. Така ще се опитам да предотвратя това по някакъв начин. Също така ще ми е в помощ при общуването с различни личности. Никой не знае какво всъщност си мисли даден усмихнат субект. Е, ако притежавам тази способност, аз ще знам. :) 
3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?
Да, ще ми е много интересно да съм част от магически свят. А още по-невеоятно ще е и аз да притежавам магически сили. Това да живееш сред свръх-същества, да усещаш магията, да притежаваш сила, да владееш необяснима и невероятна мощ, да помагаш с магичните ти спообности, да умееш да създаваш и управляваш тайнствени чудеса е наистина вълшебно. Със сигурност бих икала да мога да усетя всичко това и да му се насладя. Разбира се, това е моята гледна точка за един вълшебен свят изпълнен с доброта, но в реалността съществува и злината. И ако този магичен свят е заплашен от зли сили, бих направила всичко, за да се преборя с тях. Реалността понякога е толкова мрачна и бих искала на магичното място, където се пренасям доброто винаги да побеждава.  
4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
Предполагам, че освен силното привличане между Уенди и Фин, те ще станат и добри приятели. За да си с някого, първо той трябва да е спечелил вярата ти в него и приятелството ти. След това можеш да му подариш и сърцето си. Смятам, че между тях именно това ще се случи, но преди това предполагам ги очакват доста необикновени и различни ситуации. Със сигурност Уенди и Фин ще се сблъскат с много трудности, които да преодолеят заедно, преди да се отдадат емоционално един на друг. Смятам също, че Аманда Хокинг ще акцентира върху техните взаимоотношения и ще ги развие и представи по един интересен и притегателен начин.

Споделих конкурса във Фейсбук.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100003901356238

adora

adora
Новороден
Новороден

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
-Това е ужасно. Собствената ти майка да се опитва да те убие, да те мрази... Не бих била уплашена а дълбоко наранена и много ядосана. Най-вероятно бих да избягала при първа възможност.

2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
- Пирокинеза, умението да контролираш огъня със силата на ума си. Бих избрала да управлявам огъня. От доста малка обичам да си играя с него, въпреки, че знам, че не е играчка и може да стане "напечено" в следствие от игрите ми.
По принцип мечтата ми от малка е да имам криле, но не съм сигурна влизат ли в графа "свръхестествени способности".

3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?
- Да живея в свят различен от досегашния... , и то магически... ДА бих приела възможността да живея в него. Любопитна съм какво би било да си сред свръхестествени създания и аз самата да съм една от тях. Звучи вълнуващо Wink

4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
- След прочита на резюмето, първата ми мисъл беше, че ще са двойка. Най-вероятно любовта им ще премине през редица изпитания, но по закона на този тип романи ще се съберат накрая.

nadiiia98


Новороден
Новороден

1. Как бихте се чувствали, ако бяхте на мястото на Уенди и вашата майка искаше да ви убие?
  Определено щях да бъда много наранена...всеки човек се нуждае от майка и в много случаи тя се оказва най-добрия приятел към когото може да се обърнеш.
2. Какви свръхестествени способности искате да притежавате?
  Бих искала да мога да изчезна..просто за миг да изчезна и да остана сама със себе си , знаейки ,че никой няма да осети липсата ми за този момент от времето . Също бих искала да мога да променям от части съдбата и също леко да мога да променям външния си вид
3. Ако Ви се отдаде възможност да живеете в магически свят бихте ли го направили?
 О, да определено...кой би пропуснал да се впусне в един магически свят и да забрави дори за момент ежедневието...да открие нови форми на живот и изобщо може би някое по-добро и хубаво място
4. Как мислите, че ще се развият нещата между Уенди и Фин?
 Предполагам ,че ще е както в повечето книги...ще пламне любов и ще минат през безброй препятствия ,но ще намерят начин да са заедно :)

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Затварям темата. Резултатите ще разберете малко по-късно.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес