Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Истории с картинки и гифчета EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Истории с картинки и гифчета EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Истории с картинки и гифчета EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Истории с картинки и гифчета EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Истории с картинки и гифчета EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Истории с картинки и гифчета EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Истории с картинки и гифчета EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Истории с картинки и гифчета EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Истории с картинки и гифчета EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Истории с картинки и гифчета EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 7 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 7 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
Raven (3268)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
djenitoo (2868)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
Alex (2308)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
Topcho (2189)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
Zhu (1253)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
krasy (1195)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
PlamS (1162)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
gabolinno (977)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 
Ellendary (951)
Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10Истории с картинки и гифчета Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Истории с картинки и гифчета

+2
djenitoo
Raven
6 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Гифчетата, които съм използвала изглежда вече не се виждат, защото сайта, който използвах ми изтри профила. Ще трябва доста време да диря, докато ги намеря, но се надявам да мога да оправя публикацията.

Хора, този Tumblr ми влияе страшно много на мозъка. Донякъде правя тази тема, защото ми харесват гифчетата из този сайт и защото напоследък не ми се изразяват спомени само с писане.

Преди около две седмици бях на екскурзия в с. Гривица. Беше адски готино и страшно ми липсва компанията на нашата групичка. Отпуснах се и се порадвах. Страхотно преживяване беше. И сега ще ви го разкажа... с гифчета.

Седмица преди да тръгнем на път.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6wmsqqmth1r54974
Мда…  Бях леко развълнувана. С 3 съученички не спирахме да говорим за пътуването.

Денят на прибирането на багажа.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm64kwnoxhz1qmna0a
Изваждаш, сгъваш, прибираш. После проверявах дали не съм забравила нещо. Ако някой ме гледаше отстрани щях да изглеждам точно така.

В деня на тръгването.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6i6scjfvp1qg09t9
Направо не можех да си намеря място и то след като аз и Зо (от групичката) бяхме пристигнали първи.

Настаняването на нашата група в купе.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6a8q5elt01qfvtam
Когато не искаш някои индивиди да се вмъкнат преди теб и групата ти в едно купе правиш много неща. Първи бяхме в купето и си седяхме кротко, докато въпросните индивиди се чудеха къде да влязат.

Пътуването.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6b3lhmout1r6w1vj
По-голямата част беше така, но имаше и някои спънки. Като например да ти сменят вагона и да трябва да обикаляш целия влак с адски тежкия си багаж.

Пристигането в мотел - ресторант Гривица.
Истории с картинки и гифчета Tumblrlvfskiuoxu1qgkzcm
Ей, като си спомня как ми се спеше само… Всичко живо наляга дето свари, защото не можехме да си стоим на краката.

След баня и сън – време за обяд.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm1kkezgokn1r1llez
Отидохме до един хранителен магазин, който ни се стори, че е в Африка. Купихме храна и се върнахме.

Времето, когато групичката ни се събра да купонясва.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6ak3vyczc1ryqqyy
Тъкмо щеше да става готино и дойдоха разни авантаджии и развалиха работата.

На разни места в Плевен.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6lr88tatw1qe2xel
Този град ми е като втори дом. Колко е готино да си ходиш на места, които познаваш, а другите да те питат разни очевидни неща.

Втората вечер.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6xn6nlmo01qig32y
Нямаше натрапници. Забавлявахме се и по едно време ни се скараха за музиката. А тя не беше силна. Какво да направим като стените са адски тънки?!

Крушунските водопади.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6aijahldk1qgm4v3
На водопадите беше страхотно. Всички правиха снимки. Обаче не мина без инциденти. Със Зо ни нахапаха комарите, а Мелин за малко да се претрепе, докато се опитва да снима.

Отново до Плевен преди на следващия ден да заминем.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm738umgt6h1r7h0lz
Разхождахме се. После групичката ми ме остави да се видя с братовчедка ми. Закъснях с два часа и нещо от уговореното време, но учителите знаеха. Някои индивиди се издразниха, но на мен не ми пукаше. Да бяха попитали да останат повечко.

Тръгването.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm76qhhlrfl1qfu3oe
Хич не ни се тръгваше, но нямаше как да останем повече.

Обратният път.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm70yr2eyby1r3odd8
Служителите в ЖП забравили да се уведомят едни други, че трябва да ни запазят места.

Времето.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6ajyovod01rtizke
Беше адска жега. Направо се топяхме.

Чакане.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6a5da3j5k1qgwxb7
Наложи се да чакаме два часа в Каспичан, а после 40 минути в Самуил, за да се приберем. Мразя да чакам.

У дома си е най-хубаво.
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6dsarkcvq1qbnkem
Екскурзията беше супер. Въпреки готиното преживяване  умората от пътуването си каза думата. Всички се зарадваха на родителите си, когато ги видяха на гарата.

* Гифчетата не са мои. Копнах ги от Tumblr. Добре, че някои хора се занимават с такива неща.



Последната промяна е направена от Raven на Сря Сеп 12, 2018 12:23 pm; мнението е било променяно общо 1 път

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Хахахаха. Колко забавно си представила преживяването си, Ив! Радвам се, че си прекарала толкова хубави дни. Ах, как ми се ходи и на мен на Крушунските водопади! stary eyed monkey

Гифчетата къртят, много сладки и забавни физиономии! envy hihi

http://muse.darkbb.com

SevenSins

SevenSins
Rhage Leelan
Rhage Leelan

Охохоо, страхотно се е получило! В момента изглеждам като идиот с тази усмивка. И на мен ми се ходи някъде, но няма с кого да отида.

http://morganvillevampires.bulgarianforum.net/forum.htm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Джени, Вики, благодаря за коментарите. Радвам се, че гиф-историята ми ви е харесала. Сега ще разкажа как започнах да харесвам k-music. Този път обаче няма да си помогна с гифчета.

Миналата година гледах Boys Before (Over) Flowers и много харесах саундтрака. Изтеглих си го и не престанах да го въртя. Най-много ми хареса песента на SS501 - "Because I'm Stupid". На мига потърсих информация за групата. Оказа се, че Kim Hyun Joong, който играеше в драмата като Джи Хо, бе лидера на групата. От този момент нататък ми станаха първите любимци. Много си ги обичам и страшно ми липсват. Един от тях е в казармата, а другите са се отдали на соловите си кариери. Момчетата все пак обещаха да се завърнат и аз, както и всички Triple S (Super Star Supporters) ще си ги чакаме. За жалост казармата им е доста продължителна и бая време ще мине, докато се съберат. Е, дотогава ще следя с кеф соловите им проекти и драмите, които снимат.

Истории с картинки и гифчета Tumblrm6xpl26jvx1rrwl57
Истории с картинки и гифчета Tumblrm6ad8xcqi01ruv6xr

Вторите, който влязоха в топ листата ми са Big Bang. Те доста се борят със сладурите SS501 за първото място, но то вече си е запазено и така ще си остане.
Сега малко за историята как ми станаха любимци. Първоначално зяпах клипове на SS501 и понякога се показваха такива на Big Bang, но не обръщах много внимание. Когато бях на село нямаше как да си слушам корейската музика. Откачах тотално и цъках програмите като луда. Най-неочаквано чух нещо корейско по телевизия POPCORE. Беше клипът на "Fantastic Baby", който адски ми хареса. Но парчето, което изцяло ме запали по Big Bang бе "Haru Haru". Това бе първата песен, на която плаках. Наистина ме разчувстваха. От този ден нататък станах VIP. Пристрастих се към тези талантливи момчета.

Истории с картинки и гифчета 120407
Истории с картинки и гифчета Tumblrm8u0r5yjvp1qij8rv

Третите в класацията са Super Junior. Знаех за групата от доста време. (Малко преди да започне манията ми по Big Bang.) Първо гледах клипа на "Mr. Simple". Песента беше супер забавна. Прегледах и други и те също ми бяха готини, но нещо не им достигаше, за да влязат в топ листата ми. Бях заета с другите две групи и не знам как дори намирах време за Super Junior.
След още няколко супер клипа и разни концерти започнах наистина да ги харесвам. Разрових се яко и открих доста интригуващи неща, които успяха да ги вкарат в листата ми. Имам какво още да науча за тях, но вече се приемам като една от ELF (Ever Lasting Friends).

Истории с картинки и гифчета Superjunioroppa
Истории с картинки и гифчета Superjuniorstock21

Написаното ми се вижда дълго, но ако тръгна да разказвам с подробности щеше да е като роман. Радвайте се, че писах само толкова. 453
В крайна сметка се оказа, че съм Triple S, VIP и ELF. (Така се наричат фен клубовете на групите.) Освен тези три банди слушам още доста и се чудя коя ще е следващата влязла в листата ми. 050

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

dindiiv


Новороден
Новороден

Имам чувството, че и аз бях на екскурзията. Бравооо.. hihi Страхотна идеа. Много добре ти се е получило.

Шей Рот

Шей Рот
Модератор
Модератор

Получило се е страхотно. Много интересно и оригинално. plqskane

https://obsessedbookreaders.wordpress.com/

Ивона

Ивона
Новороден
Новороден

Страхотно се е получило. Браво за идеята.

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес