Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Пристрастена към Big Bang EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Пристрастена към Big Bang EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Пристрастена към Big Bang EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Пристрастена към Big Bang EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Пристрастена към Big Bang EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Пристрастена към Big Bang EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Пристрастена към Big Bang EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Пристрастена към Big Bang EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Пристрастена към Big Bang EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Пристрастена към Big Bang EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
Raven (3268)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
djenitoo (2868)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
Alex (2308)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
Topcho (2189)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
Zhu (1253)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
krasy (1195)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
PlamS (1162)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
gabolinno (977)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 
Ellendary (951)
Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10Пристрастена към Big Bang Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Пристрастена към Big Bang

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

1Пристрастена към Big Bang Empty Пристрастена към Big Bang Съб Юни 09, 2012 11:08 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Пристрастена към Big Bang Tumblrm4ppvhmbps1qmtbwj

От известно време слушам корейската банда Big Bang (отляво надясно T.O.P., Seungri, G-Dragon, Daesung и Taeyang). И честно да си призная се пристрастявам все повече и повече. Не мога да спра да ги слушам и да попивам всяка информация за тях. За жалост съм изпуснала много и трябва да си наваксам. Тези момчета нямат спирачки. И петимата са невероятни таланти, но на мен G-Dragon и Т.O.P. (Tempo) са ми слабост. monkey in love Адски са ми луди. T.O.P. (Tempo) има невероятен глас и излъчване. Направо му свалям шапка за страхотния стил. А G-Dragon ми е сладък и ужасно готин, когато се прави на лошо момче. Гласът му е прекрасен.
Taeyang, Daesung и Seungri също са страхотни. Уникални са по свой си начин. Възхищавам им се.
Петимата са повече от невероятни заедно. Обожавам клиповете, които правят и страхотните песни. Целите си го обожавам. Ако продължа в същия дух вероятно ще се разтека от кеф. После трябва някой да ме върне в предишното състояние. 050

Още една снимка на момчетата. Много са готини. Отляво надясно - G-Dragon, Seungri, Taeyang, Daesung и T.O.P.

Пристрастена към Big Bang Tumblrm4zs3e9onz1qbn3sa

И понеже не се сдържам ще споделя страхотните клипове към песните Fantastic Baby и Monster (албум - Still Alive). Допадат ли Ви?




*Ако не знаете кои са Big Bang веднага преровете чичко Google, за да разберете. Не изпускайте възможността да се докоснете до талантите на Източна Азия. Те са страхотни!

**Тъй като имам още доста за споделяне относно Big Bang ще използвам същата тема, за да го направя.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

2Пристрастена към Big Bang Empty Re: Пристрастена към Big Bang Вто Юни 26, 2012 6:44 pm

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Понеже днес съм раздразнена и леко ядосана реших да се разведря с малко писане в блога. Това е едното нещо, което от доста време исках да направя, но заради края на срока нямаше как да стане. Тази седмица ще се постарая да публикувам някои неща.
Другото нещо, което ми се искаше да направя, е да покажа две сладурски снимки на G-Dragon. Знам, че голям процент от потребителите на форума не могат да проумеят какво кара хората да харесват корейци, японци и други. Е, и аз си мислех така, но след като се запознах с талантите им, нещата напълно се промениха. Не казвам задължително да ме слушате, а просто да сте готови да приемате новото.
Стига съм се отплесвала. Ето снимките на Baby G-Dragon.

Пристрастена към Big Bang Tumblrm62r1ozgpj1rv1gtz

Тази е малко старичка, но пък е супер сладка. Много ми прилича на някакво бебенце. И с тези бузки… Въобще не искам да ги губи. Страшно му отиват. Направо ми иде да го ощипя. 050

Пристрастена към Big Bang 56403935132048493726520

Ах, тази усмивка. Не мога да й се нарадвам. Страхотна е! Гледам снимката и на лицето ми се появява усмивка. Няма как да не те зарази с това изражение.

Аз разведрих настроението си. Надявам се снимките да са ви повлияли малко положително. 028

*Източник на снимки: Tumblr

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

3Пристрастена към Big Bang Empty Re: Пристрастена към Big Bang Нед Авг 26, 2012 2:21 am

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Въпреки че съм заета с други неща не мога да се сдържа да не пусна новата песен на G-Dragon. Бързо с пристрастих към нея. GD е доста забавен и както винаги не изневерява на шашавия си стил. Обожавам гласът му.
Няма да дърдоря повече. Трябва да видите за какво става дума.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес