Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
Raven (3268)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
djenitoo (2868)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
Alex (2308)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
Topcho (2189)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
Zhu (1253)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
krasy (1195)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
PlamS (1162)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
gabolinno (977)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 
Ellendary (951)
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю)

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Дийдра


Админ
Админ

Направо имам чувството, че “Влиза един човек в книжарницата” ме радва ирационално много. Може би някой ден ще се превърна в един от онези хора, които са забравили да се наслаждават на работата и виждат само поредица от проблеми за решаване. Но дано не. Ето, Савина и Десислава от Orange Books са в бизнеса от доста години, но не са изгубили нито eнтусиазма, нито чувството си за хумор. Благодаря ви, момичета!
ревю - Влиза един човек в книжарницата | Orange Books (ревю) 212737_b
Издател: Orange Books
Корица: Kontur Creative

Каква чудесна идея е тази книжка!

Всеки настоящ книжар, дори самотника, работещ сам-самичък в малка квартална книжарничка, ще разпознае моменти от собственото си ежедневие и може да се почувства като част от общността. Може би ще привлече още някого във фейсбук групата, на следващата стенд ъп комеди вечер на книжарите, каквато момичетата от Ориндж Букс вече казах, че имат желание да направят някой ден. И защо не? Една любов ни свързва. Независимо колко сме различни, ще намерим общ език. И е чудесно да чувстваш, че си нещо повече от работна пчеличка в своя малък кошер.

За бивш книжар, това малко съкровище може да остане за спомен, защото ако сте като мен, няма да се занимавате да записвате интересните моменти, когато се случват. Както е направена, даже има място да добавя собствените си преживявания и по всяка вероятност ще го направя. Ако мога да понеса да пиша в книга. Още не съм съвсем сигурна.

А за всички останали, “Влиза един човек в книжарница” е забавление за цялото семейство. Сериозно, едва съм я виждала, откакто я дадох на първия член на моето, който прояви интерес. Оттогава само слушам как се хилели в рейса и хората ги гледали или ми четат откъси на глас, смеем се заедно и изживяват моето ежедневие, както иначе не биха могли, дори да ми дойдат на гости някой ден.

Странни въпроси, необичайни отговори, изморени и объркани книжари… Направете ми услуга и ако питате за нещо, което може да е и заглавие на книга, и предмет, уточнявайте, моля, особено ако сте заобиколени от голяма тълпа пазаруващи. От друга страна, ако имате тази книжка, ситуацията може да ви напомни на моменти от “Когато книжарят се обърка”, което пак няма да е лошо… Но все пак.

https://asyasadventuresorl.wordpress.com

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес