Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф! - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Илумине" от Ейми Кауфман и Джей Кристоф!

+14
Cassey
Bianka Bela
aila_1
dariq
Martin Stoyanov
Paris_love
Vasiilenaa
Silviq Todorova
moon_girl00
PlamS
nikityy333
aivlis
hrissiiiii
Raven
18 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Go down  Съобщение [Страница 2 от 10]

Vasiilenaa


Новороден
Новороден

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Поне доколкото знам друга такава книга няма. Така че да, много интересно изглежда.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Никога не съм чел нещо подобно и мисля ,че ще ми хареса много и ще ми е интересно .

hrissiiiii

hrissiiiii
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Досега не съм чела нещо такова и имам чувството, че ще ми бъде интересно. 

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Струва ми се доста различно и ,ако е написано добре  би било и много интересно.Всички мнения за книгата ,които съм чела до сега са страхотни и всички я определят като уникална книга и затова просто нямам търпение да я прочета.

http://booumouse.blogspot.bg/

Cassey


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?


Всичко зависи от това как автора е написал историята. Но да си призная честно звучи ми много интригуващо.

dariq

dariq
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Досега не съм чела подобни истории и затова ми се струва много интересна. С удоволствие бих си я взела и бих се впуснала в приключението да я прочета.

aila_1

aila_1
Сричащ
Сричащ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?

Звучи интересно.С радост ще се потопя в историята.Не съм чела до сега такъв тип книги така че това ще бъде ново приключение за мен. Но преди всичко за да те грабне една книга зависи от начина по който е написана.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Това е нещо ново. Сигурна съм, че си струва да се прочете историята, поднесена така.

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
История  ,  разказана по този начин придобива по - голяма достоверност и е интересно да се прочете  .

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?



Интересно е меко казано. Харесва ми това, че е разчупено и нещо ново, смятам че ще бъде запленяваща книга. 

http://nheartbooks.blogspot.com/

moon_girl00


Новороден
Новороден

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?

Аз лично  за първи път ще чета такава книга. Това ще бъде нещо ново  за мен  и  мисля, че ще бъде доста интересно.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
Да. Този похват на писане не е много популярен, така че това го прави изключително интересен.

http://readndwatch.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?
За пръв път попадам на такава книга, така че ще ми е супер интересно :)

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Silviq Todorova

Silviq Todorova
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 18.06. Интересно ли ви се струва да се разкаже история чрез имейли, документи, хакнати файлове и т.н.?

Досега не съм попадала на подобна книга и ще ми бъде много интересно да проследя как се развива сюжетът.Ще ми бъде странно да чета книгата,но със сигурност ще бъда запленена от историята.

Martin Stoyanov

Martin Stoyanov
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 19.06. Какви са очакванията ви от „Илумине”?
Това е най-чаканата книга от мен за 2016г.
Наистина очаквам да ме разбие да ....нямам търпение .



Последната промяна е направена от Martin Stoyanov на Нед Юни 19, 2016 9:24 am; мнението е било променяно общо 1 път

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 10]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес