Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 9 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 9 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас!

+11
malkata20
neko
Chocolate
Alex17
bellchewa
g.nikolova._
bibivg
m0ny
Alice_Raven
Мис Претенция
Raven
15 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Имате възможност да спечелите бройка от „Кралица на сенките“ от Сара Дж. Маас.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт".

*ИМА ПРОМЯНА В УСЛОВИЯТА.

* Изпратете предварително следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза, трите имена, точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.), пощенски код, телефон за връзка.

За тема: „Кралица на сенките".
Проверете данните си. При промяна веднага се свържете с мен на същия имейл, преди играта да е приключила.
**Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.

Харесайте следните страници:
* Егмонт
* Егмонт Тийн
* Егмонт, Книги за любов
* Форум Муза
* IvShadow

* Отговорете на посочените по-долу въпроси и загадка в тази тема.
* Старайте се да отговаряте обстойно на зададените въпроси.
* Въпросите са 5 и ако отговорите ви са по правилата, ще ви носят пет билета. Загадката носи 2 билетчета.
* Не приемам отговори, които са в разрез с правилата на форум Муза.
* Не копирайте мнения на въпросите със свободен отговор от друг.
* Може да си помагате със сайта на  "Егмонт", страницата на "Егмонт" във Facebook, Google, Goodreads или с Форум Муза.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна. Това важи и ако спечели от друго място същата книга, за която се играе.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства, но можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* Ако изтегля номерчето на скорошен победител, ще се наложи да изтегля отново.
* ЗАБРАНЕНО е да се регистрирате няколко пъти, за да участвате. Ако се усъмня, веднага ще ви премахна от крайното теглене.

* 1 допълнителен билет – Споделите публикацията към предизвикателството в twitter или Facebook. Добавете точен линк към публикацията заедно с отговора си на въпроса за деня. Може направо да споделите публикацията от страницата на форум Муза във Facebook или от страницата IvShadow.


* Ще изтегля едно номерче чрез random.org и ще видя на чий потребител отговаря.
* Предизвикателството продължава от 24.03.2016 г. до 02.04.2016 г. в 15 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 02.04.2016 г. или на следващият ден.
* В рамките на 3-4 месеца, потребителите, които са спечелили от предизвикателствата трябва да пуснат мнение за спечелената книга в определената тема. Може да пуснете и ревю в раздел „Ревюта“. Системно пренебрегване на това условие, ще ви донесе забрана за участие в предизвикателствата.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Темата за книгата, за която участвате.

"Кралица на сенките"


Предизвикателство с "Кралица на сенките" от Сара Дж. Маас! 8708887c


**Въпросите, на които трябва да отговорите до 02.04 в 15 ч. Те са без дати, така че направо отговаряте на всичките. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?

Късмет на всички! sun

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Втората. Първата беше някак затворена от към действие. Но втората някак е по отпусната. За мен във втората има повече действия, обрати и напрежение, което прелива и в третата.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Селена. Тя е смела, няма нужда от мъж. Преживяла е много, но не е легнала да плаче, а се бори.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Напрежението, многото въпроси, които си задавам и страшната привързаност, която развих към героите.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Малко отговори, нови въпроси, драма, любов, битки и още напрежение и изненади.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Не, не съм. Искам да свърша тази поредица, преди да се пристрастя към следващата.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
Empire of storms
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=860311124092091&id=100003396334455

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
- Хм ... тук бих казала първата, защото тя ме запозна с поредицата и стила на авторката.

2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
- Ам ... Естествено, че Селена ми е любимка, но и слабост ми стана Каол. Тези двамата си ги заобичках още от самото начало. Те са от типа персонажи на който се възхищавам. Не спират да се борят, знаят какво искат и как да го постигнат.

3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
- Самият сюжет на книгата. Самата идея на авторката ми допадна изключително много. Изключително рядко ние читателите може да станем свидетели на точно такъв сюжет - жена асасин. Като разбрах, че главната героиня ще е такава се зарадвах и това като цяло ме мотивира да я прочета. С напредването на книгата тя ставаше все по - интересна и заплетена. Много рядко авторите са способни да грабнат читатели си още с първата книга, но при Сара това не е проблем, защото стила и на писане е на изключително високо ниво.

4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
- Очаквам да се насладя за пореден път на приключенията на Селена. Искам да разбера как ще се развият взаимоотношенията между Селена и Каол.

5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
- Да, чела съм. Наскоро прочетох първа книга от втората и поредица "Двор от рози и бодли" и останах изключително доволна. Тази авторка е една от най - талантливите и смятам и за напред да следя творчеството и.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
- Според това, което пише в Гудрийдс е "Empire of Storms"

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=882153531883957&id=139579796141338&pnref=story

m0ny

m0ny
Новороден
Новороден

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
„Огнената наследница" ми хареса повече, защото става все по-интересно, за всеки един от героите има написано по нещо, случват се различни неща и те държи в напрежение.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Селена е любимия ми герой. Привлече ме с това, че е много смела, не се прекланя пред никого, има много силен дух и се бори до край.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Самата идея за историята много ми допадна, както и героите, загадките и с всяка нова книга от поредицата напрежението расте и искам да разбера какво ще стане.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Да се разкрият някои загадки, повече развитие на историята, битки, изпитания, предполагам ще има и нови персонажи.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
В библиотеката си имам „Двор от рози и бодли“, но още не съм я прочела.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
„Empire of Storms“

bibivg

bibivg
Прохождащ
Прохождащ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Аз засега съм прочела само първата книга т.е. Стъкленият трон така че тя ми е любима на този етап

2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Любимият ми герой е Дориан, не само като външен вид, но и отношенията им със Селена, репликите които си разменят са ми любимите

3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?

Заинтригувах се от първата книга и искам да проследя развитието на героите, техните възходи и падения :)

4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?

Мисля, че авторката няма да изневери на стила си да пише заинтригуващи и изпълнени с приключения истории с героите, предполагам че ще се появят нови интриги.

5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?

Да прочетох Двор на рози и бодли и много ми хареса

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
„Empire of Storms“

g.nikolova._


Сричащ
Сричащ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Огнената наследница е любимата ми досега, защото се запознаваме с още герои и виждаме една по различна страна на Селена.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Любимите ми герои са Селена, Каол и Роуан. Селена ме привлече със силата си, способността си да рита задници и верността към самата себе си. Каол с това колко уравновесен, спокоен и всеотдаен е, а при Роуан ме привлече неговата мистериозност.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Светът, героите и чувствата им. Просто смятам поредицата за наистина сполучлива и по някакъв начин успя да задържи вниманието ми.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Да е още по-добра от предишните.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Чела съм "Двор на рози и бодли", но не останах особено очарована.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“? Петата книга ще се казва "Empire of Storms"

bellchewa


Новороден
Новороден

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“? - Третата книга. Нови приключения, нови герои, нова любов.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече? - Селена. Самия факт, че ТЯ е асасин, най-много ме привлече. Тя не се страхува от нищо, винаги е с високо дигната глава, никой не може да пречупи духа й. Тя е просто невероятна!
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“? - Цялото напрежение, никога не знаеш какво ще се случи. В началото не ми беше интересна, но след това стана изключително завладяваща и интригуваща.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"? - Още драма, любов, екшън, битки, победа, нови истини да бъдат разкрити.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас? - Все още не, но имам огромно желание да прочета "Двор от рози и бодли".

Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“? - Empire of Storms
https://www.facebook.com/polly.bellchewa/posts/1100812796648694?pnref=story

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
А сега де... Аз съм чела само "Стъкленият трон", така че нямам друг избор laughting hand
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Селена, Селена и пак Селена... Много е смела и борбена. Мисля че е чудесен пример за това как да бъдем уверени и да не се прекланяме пред никого 124
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Ами за да разберем как ще се развие историята по-нататък.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Ммм да, обичам Сара Дж. Маас и очаквам отново де ме изненада с една невероятна книжка
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Двор от рози и бодли

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
"Empire of Storms"

http://readndwatch.blogspot.com/

Chocolate


Новочетящ
Новочетящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Засега най-много ми харесва "Среднощна корона" - беше също толкова вълнуваща като първата, но сериозно надгради откъм заплитането на сюжетните нишки, развиването на героите и отношенията между тях. Да не говорим за прекрасната романтична сюжетна линия, която продължава да ми разбива сърцето.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Определено Каол. Има нещо много топло и харизматично в него, което не мога съвсем да си обясня. Може би идва от това, че е много резервиран и затворен - на пръв поглед е абсолютен ръб Very Happy - но когато го видиш със свален гард и си направиш сметка какъв добър човек е и колко е готов да жертва себе си за тези, които са му близки, направо ти стопля душата. Или поне при мен е така.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
На първо място, героите. Толкова силно съм се привързала към тях, че не искам да ги оставям. 050 На второ, сюжетът, който става все по-сложен и интригуващ със всяка следваща книга - с миналото на Селена, плановете на краля, случващото се във Вендлин и тъй нататък. На трето, но не и по важност място, да не се лъжем, връзката между Селена и Каол.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Честно казано, смесени. Чела съм ревюта, които определено не я посочват като най-добрата от поредицата, а и съм чувала, че има много... странни обрати в историята и не знам дали ще ме изненадат приятно или не. Но все пак, опитвам се да съм оптимистична.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Чела съм и "Двор от рози и бодли", макар че не успя да ме очарова като историята на Селена.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
"Empire of Storms".

Споделено във фейсбук.

http://selfishprayers.blogspot.com/

neko

neko
Сричащ
Сричащ

https://www.facebook.com/neko.anima/posts/1070460106331079?pnref=story

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата
„Стъкленият трон“?

Харесвам всички книги от поредицата до момента, но мисля, че любимата ми е третата книга - "Наследницата на огъня".

2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?

Харесвам Селена, като главна героиня, но любимия ми персонаж е вещицата Манон. В началото я ненавиждах, но след третата книга се уверих, че е страхотна, но не е имала възможност да бъде слаба и уязвима, това я е направило прекалено твърда и нечувствителна за малките неща. Хареса ми как "пораства", как се променя мирогледа й. Освен това е горда, интересна, красива и самоуверена, качества, които са ми любими в литературните герои.

3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?

Сюжета на предните книги е страхотен, поредицата е много вълнуваща и интересна. "Наследница на огъня" завърши с широко отворен край, нямам търпение да науча какво ще се случи. В предната книга имаше достатъчно обрати, за да ме накарат да потърся информация в
goodreads за четвъртата книга.

4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?

Имам големи очаквания за "Кралица на сенките", надявам се на обрати, на любовна история, на битки с демонични същества... Нямам търпение да прочета за евентуалната първа среща между Селена и нейния братовчед, да разбера какво се случва с принц Дориан и с неговите магически способности, както и дали Манон продължава да се променя по начина, който очаквам...

5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?

Да, чела съм първата книга от другата й поредица, "Двор от рози и бодли".

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?

Заглавието на петата книга от поредицата е "Empire of Storms".

malkata20


Новочетящ
Новочетящ


1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“? На мен най много ми хареса " Наследницата на огъня " , защото тогава приема коя в действителност е тя ( кралица на трона на Терасен ).
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече? Това е Селена (Елин Галантиус ) ,защото тя е смела , борбена и с непобедим дух.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“? сюжетът и героите .
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"? Надявам се да е толкова добра колкото първите 3 книги от поредицата.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас? Чела съм първата книга от " Двор от рози и бодли "страхотна книга чакам продължението с нетърпение.
Наследницата + Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“? Заглавието е "Empire of Storms ".

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Любимата ми книга от поредицата е първата .
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Любимият ми герой е Селена Сардотиен . Привлече ме нейната съдба и качествата , които притежава - непоколебимост , твърдост , гордост и чест .
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Силните персонажи , интересният сюжет и стилът на писане на Сара Дж. Маас .
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Очаквам книгата да е изпълнена с много приключения и да бъде интересна .
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Не съм чела книги от другата поредица на авторката .
+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
Петата книга от поредицата " Стъкленият трон " е " Empire of Storms " .
Конкурсът е споделен .
https://www.facebook.com/nevyana.nikolova/posts/1040960439293959?pnref=story



pamela.petkova9706


Сричащ
Сричащ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“? Въпреки че обичам всичките ще кажа огнена наследница, просто всичко започна да придобива цялостна картина, а и новите герой в нея са ми любими.
2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече? Отново е трудно да се каже всеки един е специален, но все пак Селена беше тази, заради която не исках да чета книгата, а в последствие ми стана любимка.
3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“? Дори не съм се замисляла да ли да я спра, от самота начало напълно ме погълна, толкова се вглъбих в книгата, че забравях за всичко. Героите, историята са просто неповторими.
4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"? Като познавам стила на Сара Маас ще е нещо, което напълно да преобърне всичко. Винаги, когато мисля, че знам нещо се окаже, че това е само една малка част от истината.
5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас? Да, двор от рози и бодли и определено не останах разочарована.

+ Мъничка загадка, която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“? Empire of Storms

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
"Стъкленият трон".

2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Селена. Тя е амбицирана да получи свободата си на всяка цена.

3. Какво точно ви накара да продължите да следите поредицата „Стъкленият трон“?
Всичко - любов, интрига.

4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Ами доста големи надежди и възлагам. Тази авторка няма слаба книга :)

5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Да, "Двор от рози и бодли".

Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
"Empire of Storms".

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

1. Коя е любимата ви книга от до сега издадените от поредицата „Стъкленият трон“?
Определено първата „Стъкленият трон“.Нея я прочетох най-бързо пък и имам слабост към  първите книги от поредици, може би защото те поставят началото на страстта ми към въпросната серия.

2. Кой е любимия ви герой? С какво ви привлече?
Дориан ми е любимец още от първо четене.Допада ми, че се бунтува срещу методите на баща си!Харесва ми,че не е от героите които с цената на всичко гледат да се харесат на татенцето...Като се има предвид какво чудовище е баща му е цяло чудо, че прави разлика между правилно и грешно, добро и зло!

4. Какви са очакванията ви от "Кралица на сенките"?
Очаквам Селена да накара злото да си свие перките, а за да се случи това очаквам да има много битки и неочаквани обрати.Надявам се никой от главните герои да не се пренесе в отвъдният свят.И определено ми се иска Селена да погледни с други очи Дориан inlove  .

5. Чели ли сте други книги на Сара Дж. Маас?
Не, не съм чела нищо друго от нея.

+ Мъничка загадка,
която носи 2 билета: Как е оригиналното име на петата книга от поредицата „Стъкленият трон“?
-"Empire of Storms"

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес