Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
Raven (3268)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
djenitoo (2868)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
Alex (2308)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
Topcho (2189)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
Zhu (1253)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
krasy (1195)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
PlamS (1162)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
gabolinno (977)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 
Ellendary (951)
Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей

2 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

Ревю:Обсебена от теб - Силвия Дей  Obsebena_hrm

Издател: СофтПрес
Преводач: Милена Радева Преводач: Цветомира Панчева
Година на издаване: 2014
Брой на страници: 384
Цена :15.99лв.

Силвия Дей e автор №1 на New York Times и международен автор на бестселъри с повече от 20 романа, отличени с престижни награди и издадени в над 40 страни. Тя е бестселър автор №1 в 23 държави, а книгите й се издават в милионни тиражи. Правата за екранизиране на поредицата „Кросфайър“ са закупени от Lionsgate.

А ето и личното ми мнение за самата книга :)
Мисля ,че не мога да и  дам  повече от 3 от 5 звездички.Просто в цялата книга сякаш не се случваше нищо друго освен Ева и Гидиън да си звънят през 5 мин . за да си казват колко си липсват и се обичат , а като се видят да спят заедно.Ясно че книгата е еротичен роман , но в предишните три сякаш се случваше нещо по-интересно , имаше малко повече развитие в действието и в самите персонажи.
В тази книга отново си проличава силно изразеното чувство за власт и контрол на Гидиън.Той винаги трябва да знае какво се случва и то да се случва с неговото позволение, а Ева уж на моменти се съпротивлява с това му поведение , но само като я нарече "ангелче" и тя е готова да се предаде и да се съгласи с всичко .
Никога не съм харесвала този тип връзки , където само мъжът е водещата фигура и той определя правилата , а жената покорно се съгласява , а повечето такива еротични романи на пазара налагат именно този модел(който за мое учудване доста се харесва)
Първите три книги също така ми звучаха малко по -реалистично (ако мога изобщо да се изразя така).
Интересното в тази книга е и ,че е представена гледната точка на Гидиън.Главите се редуват-една е от името на Ева , следващата от негово име и т.н.т.Отначало ми беше малко объркващо докато превключа от единия на другия , но после се свиква и е доста интересно да се видят нещата и от мъжка гледна точка.Това до някаква степен успява да смекчи твърде властното му поведение като разкрива силната загриженост и любов които изпитва към Ева.
Харесват ми и моментите с Кари и Ева -винаги се отнасят с доброта и нежност един към друг , винаги са искрени в мнението си един за друг и винаги са готови да си помогнат.На моменти Кари е доста вятърничев , но определено го харесвам като образ.
В книгата както и в цялата поредица се засяга и темата за насилието , която е съвсем актуална в нашето общество днес.,поради което се надявам да повлияе положително върху този проблем .
Книгата е пропита с болката и страданието на героите В определени моменти Гидиън показва слабост , вижда се как черупката се пропуква и той е уязвим, готов е да излее мъката си пред Ева и това ми хареса.Трудно е за един толкова силен и властен мъж да покаже слабостите си .
Цялостното ми мнение за книгата е ,че имаше доста излишни моменти и "разтягана не локуми" , за да се запълнят 382 страници.Нещата можеха да се представят малко по сбито.Ще довърша поредицата ,защото ми е интересен финалът ,а пък и Ева и Гидиън са ми много сладки на моменти , симпатизирам им в някой отношения и изобщо не мога да ги разбера в други , но все пак това е книга , една съвременна приказка ,която очаквам да завърши с щастлив край.
                          "- Все още съм ти ядосана -казах му
                            - Знам.
                            - И  все още съм влюбена в теб.
                            - Слава богу."

http://booumouse.blogspot.bg/

didaniq


Новороден
Новороден

супер

Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес