Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър! - Page 3 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Медната ръкавица" от Холи Блек и Касандра Клеър!

+8
g.nikolova._
nikityy333
Alex17
malkata20
mockingjay
aivlis
babyfg
Raven
12 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down  Съобщение [Страница 3 от 4]

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“? (Отговор в няколко изречения.)
Ами лично мен това че след Железния Изпит имах доста въпроси . Края на Железния Изпит беше един голям обрат и според мен историята не може да завърши така . Надявам се 2-ра книга да даде отговор на въпросите които се питам и до момента само гадая какво ще стане

Paris_love

Paris_love
Редовно четящ
Редовно четящ

12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“?
За съжаление и аз все още не съм прочела първата книга , но стига да ми остане време и да ми стане интересна вярвам ,че ще я прочета за много кратко време.Но интересът ми към поредицата събуди авторският състав и по-скоро Касандра Клеър -чела съм две нейни поредици и съм и фенка :)Нямаше как да не ме привлекат и магиите на този фантастичен свят както и е препратките към Хари Потър.:)

http://booumouse.blogspot.bg/

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 12.10. Какво ви привлече да продължите с поредицата „Магистериум“? (Отговор в няколко изречения.)
На първо място авторките, харесвам произведенията, които са писали , затова когато разбрах, че имат съвместен проект просто нямаше, как да не бъда привлечена. Другото, което ме накара да започна да следя поредицата, е жанра и, харесвам книги с подобни сюжети.

http://nheartbooks.blogspot.com/

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“? (Отговор в няколко изречения.) В "Медената ръкавица" Калъм ще бъде обвинен и ще трябва да изчисти името си.Също ще види още една част от себе си ,която може да стане лоша.

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“?
Мисля, че той ще се забърка в нови приключения с нови персонажи, които ще му станат добри приятели в последствие.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“?
Офф, много е трудно когато не си чел първата книга 050 Според мен историята историята ще се заплете още повече, ще има нови герои- и добри и лоши. 100 % съм сигурна, че ще има и някой неочакван обрат, няма как иначе - все пак трябва да има и трета книга laughting hand

http://readndwatch.blogspot.com/

nikityy333

nikityy333
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“?
Не съм прочела първта книга изцяло, затова ми е трудно да правя някакви предположения относно съдбата на Калъм във втората книга. Но от друга страна, той е главният герой, това което трябва да му се случи, е още приключения, предизвикателства, но и хубави моменти.

http://nheartbooks.blogspot.com/

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“?
Не знам, тъй като не съм чела първата. Но предполагам, че когато този Калъм е главен герой ще има още приключения, нови загадки и изпитания.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

Дата: 13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“? (Отговор в няколко изречения.)
Аз мисля че може би ще признае че той е Константин . Боже би ще се объркат доста нещата и наистина само мога да гадая какво ще стане . Определено след края на 1-вата не можех да дочакам 2-рата и наистина мисля че доста неща ще се разкрият и ще разберем доста неща :)

Bianka Bela


Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 13.10. Какво мислите, че ще се случи с Калъм в „Медната ръкавица“? (Отговор в няколко изречения.)
Смятам , че Калъм Хънт ще бъде несправедливо обвинен , че е откраднал медната ръкавица . После Калъм и приятелите му Аарън и Тамара ще се опитват да открият истинския виновник . Ще има много приключения и разкрити истини .

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Какво щяхте да направите, ако бяхте на мястото на Калъм и разберете, че баща ви се опитва да унищожи вас и Пакосник?
Щях да се запитам защо точно баща ми иска да направи това и какво го е подтикнало да иска да го стори.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 14.10. Какво щяхте да направите, ако бяхте на мястото на Калъм и разберете, че баща ви се опитва да унищожи вас и Пакосник? Щях да се ядосам ,че ми няма доверие да остана добър и да измисля как да го опровергая.

Alex17

Alex17
Преводач
Преводач

14.10. Какво щяхте да направите, ако бяхте на мястото на Калъм и разберете, че баща ви се опитва да унищожи вас и Пакосник?
Най-образно казано щях да искам отговори - "Защо татко, защо..." 050

http://readndwatch.blogspot.com/

dim4o0o

dim4o0o
Новороден
Новороден

14.10 Какво щяхте да направите, ако бяхте на мястото на Калъм и разберете, че баща ви се опитва да унищожи вас и Пакосник? (Отговор в няколко изречения.)
Мисля че щях да се чувствам ужасно предаден изоставен . Първо щях да го питам защо го прави какво цели с това и какво ще постигне с това . Ако той ми отговори щях да се опитам да намеря някакво решение за доброто на всички :)

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

14.10 Какво щяхте да направите, ако бяхте на мястото на Калъм и разберете, че баща ви се опитва да унищожи вас и Пакосник? (Отговор в няколко изречения.)
Предполагам щях да съм в шок, че собственият ми баща ще ме предаде по такъв начин. После щях да се опитам да разбера какво го е накарало да иска да ме унищожи и щях да го накарам да съжалява, че се е родил. 050 argument

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 3 от 4]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес