Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
Raven (3268)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
djenitoo (2868)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
Alex (2308)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
Topcho (2189)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
Zhu (1253)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
krasy (1195)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
PlamS (1162)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
gabolinno (977)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 
Ellendary (951)
Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Предизвикателство с "Островът на изгубените" от Мелиса де ла Круз!

+29
iva.alexieva
mi6ok123
mockingjay
[Broken]
Alex17
krissi4
Lady_Delish
g.nikolova._
pavlinagrancharova97
dalinda
Bianka Bela
pamela.petkova9706
Marinela
Ралица:)
pav_st
aivlis
galina.stoanova
ninaralenekova
martin2304
babyfg
Thэ Dark Girl
malkata20
silvara
sani4ka_vd
Bubole4eKle4e
Мис Претенция
sweet_baby1232
shadow of a dream .
Raven
33 posters

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 15]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Ето я и втората игра.  sun

Ще имате възможност да спечелите една бройка от „Островът на изгубените” от Мелиса де ла Круз.
Предизвикателството е осъществено благодарение на издателство "Егмонт България".

Ето как ще протече предизвикателството. Прочетете внимателно обяснението. Ако има нещо неясно пишете в тази тема.

Изпратете предварително (за предпочитане, след като отговорите поне на 1 въпрос) следните данни на morganville_vampires@abv.bg

Потребителско име във форум Муза:
Трите имена:
Точен адрес (пример: гр./с, жк. ул., бл., ет., ап.):
Пощенски код:
Телефон за връзка:

За тема напишете следното: „Островът на изгубените”. Проверете хубаво данните си, защото ако спечелите веднага изпращам имейл на издателството. При промяна на данните ви, моля предварително да ми пишете на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg
Получи се няколко пъти да издирвам победители и заради това книгите бяха забавени.
Адресите няма да се използват за нищо друго, освен за изпращане на награди.
* Ако се намирате в чужбина може да изпратите данните на ваша роднина, намираща се в България.


* Всеки ден може да отговаряте на посочените долу въпроси.
* Въпросите са подредени по дати.
* На определения ден може да отговорите само на въпроса, който съответства на написаната дата. Примерно, ако отговорите на въпроса отговарящ на дата 31.08, но го публикувате на 01.09, отговорът ви НЯМА да бъде зачетен. Същото важи, ако отговорите по-рано на някой от въпросите.
* НЕ можете да се връщате и да отговаряте на стари въпроси.
* Ако сте пропуснали някои въпроси това няма да ви дисквалифицира. Просто ще имате по-малко билетчета.
* Всеки верен отговор се брои за добавено билетче с вашето потребителско име в купата за теглене. Например, ако сте отговорили на 10 въпроса, ще имате 10 билетчета в купата.
* Внимателно оглеждайте отговорите си, за да не допуснете грешка и после да се сбогувате с някое билетче.
* Където въпросите позволяват може да се обосновете накратко.
* Дисквалифицирам копирани мнения на въпроси със свободен отговор.
* На всички въпроси има отговори, които може да намерите в сайта на "Егмонт", страница във Facebook, Google, Goodreads и във форум Муза. Само малко трябва да потърсите.
* Ще помоля въпросите да се копират заедно с датата, за да ми е по-лесно като правя проверка. Не е удобно да отварям хиляда документа.
* Моля, да не пишете двойни постове. Може да изчакате друг потребител да пише преди вас.
* АКО някой участник се откаже нека да пише тук, за да го премахна от крайното теглене.
* Имате право да участвате във всички пуснати предизвикателства. Ако спечелите от някое от тях, всички ваши билети биват премахнати, за да има шанс някой друг да спечели. Тоест можете да спечелите само една книга.
* Всички потребители могат да участват. Изключва се администраторския екип.
* Не се ограничават потребители, които вече са печелили от предишни предизвикателства. Единственото нещо, което се прави, е, да се сложат техните билетчета малко по-отдолу в купата за теглене.
* НЕ е задължително да споделяте темата към предизвикателството в twitter или Facebook. Ако желаете може да го направите и аз ще добавя само едно допълнително билетче. Естествено трябва да пуснете точен линк към публикацията, за да съм сигурна, че сте го направили. НЕ добавям друг билет, ако пуснете още веднъж линк. Ще ви помоля да не пускате линк за споделянето точно в последния ден от предизвикателството, защото няма да го сметна.

Дийдра написа:
За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимка и постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

* Предизвикателството ще бъде под формата на томбола.
* Ще изтегля един късметлия и ще кача видео. В него ще обясня, ако има нещо допълнително.
* Предизвикателството продължава от 31.08.2015 г. до 08.09.2015 г. в 16:00 ч.
* Победителят ще е един и ще бъде обявен на 08.09.2015 г. или на следващият ден. Очертава се да съм малко заета и заради това не мога да кажа с точност кога ще обява резултатите. Ще уточня допълнително, когато затворя темите.
* Запазвам правото си да променя нещо, ако съм прекалено заета. Незабавно ще ви уведомя, ако се наложи.

** Книгата, за която може да участвате. Корица и анотация.
Spoiler:

** По желание може да изкажете мнението си за книгата в ТАЗИ ТЕМА.

*** Въпросите, на които трябва да отговорите от днес 31.08 до 08.09 в 16:00 ч. Предупреждавам да не се пускат никакви спойлери.


Spoiler:

Късмет на всички! sun

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

shadow of a dream .

shadow of a dream .
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Да, до сега не съм виждала подобно нещо и смятам, че е свежа идея.

http://cruel-souls.forumotion.com/

sweet_baby1232

sweet_baby1232
Сричащ
Сричащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Да,много ми харесва тази идея.

Мис Претенция

Мис Претенция
Редовно четящ
Редовно четящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
О, определено. Винаги съм се чудела какво става по нататък. А и в приказките все ми ставаше гадно заради лошите. И те са хора и заслужават прошка, а не унищожение.

Bubole4eKle4e

Bubole4eKle4e
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?

Звучи интересно. Сигурно всеки се е чудил какво става след "И заживели щастливо.." Very Happy

sani4ka_vd


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Идеята много ми харесва. Смятам, че е нещо ново и различно.

silvara


Сричащ
Сричащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Идеята звучи доста интересно и според мен има потенциал.

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките ? Разбира се ще е интересно какво ще стане !

Thэ Dark Girl

Thэ Dark Girl
Сричащ
Сричащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Да. Когато бях малка, винаги се чудех какво се случва с "лошите" в приказките след обичайното "И заживели щастливо...". Смятам, че е нещо ново и ще бъде интересно. Няма много книги на български с приказни елементи, така че според мен идеята е страхотна и поредицата има потенциал да се превърне в нещо много добро. Стига авторката да знае как да го напише.

babyfg

babyfg
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Историята ми допада и то много.

martin2304

martin2304
Прохождащ
Прохождащ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
ДА, аз изгледах филма (на английски) и ми допадна , но книгата съм сигурен , че ще ми допадне още повече :)

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Да харесва ми идеята, дори злодеите могат ад имат деца и ще е интересно да се прочете за техните злодеяния, а може децата да се поправят и да станат добрички

galina.stoanova

galina.stoanova
Новороден
Новороден

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Да , и на мен ми допада идеята . :)

aivlis


Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Това е доста интересно. Никога не съм чела истории точно за тези персонажи.

pav_st

pav_st
Новочетящ
Новочетящ

Дата: 31.08. Харесвате ли идеята да има история за децата на злодеите от приказките?
Определено ме привлече, а и да си призная доста съм се чудила по този въпрос


https://www.facebook.com/pavlina.staikova/posts/1165902710103015

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 15]

Иди на страница : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес