Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
Raven (3268)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
djenitoo (2868)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
Alex (2308)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
Topcho (2189)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
Zhu (1253)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
krasy (1195)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
PlamS (1162)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
gabolinno (977)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 
Ellendary (951)
Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът!

4 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Спечелете "Изпепелени" на Джулиана Багът! 7458001S

Партридж е заел мястото на баща си като лидер на Чиститe. Целта му е да превземе Купола отвътре с помощта на тайната съпротива. Нещата обаче не изглеждат толкова прости от новата му позиция. Неусетно Партридж се оказва изкушен от думите на баща си – може би, ако светът иска да оцелее, той се нуждае от Купола – и от Партридж, който да го управлява...


Докато решителността на Партридж отслабва, Преша и Брадуел продължават да сглобяват пъзела от улики, оставен им от времето преди Детонациите. Тяхната надежда е, че ще съумеят да излекуват нещастниците. Но всичко това зависи и от Партридж. Разделени от разстоянието и историята, дали Преша и Брадуел все още могат да му се доверят? Или светът е обречен на вечна война и злочестини?


„Пленително и тъмно приключение из един кошмарен свят, населяван от гротескни, странно привлекателни същества.”


New York Times


____________________________________________


Спечелете една безплатна бройка от книгата "Изпепелени" на Джулиана Багът, благодарение на Издателство "Егмонт България".

За да участвате е нужно да отговорите на един въпрос и да споделите линк към тази тема като публикация (ще е много по-лесно, ако тагнете в публикацията си Форум Муза - @Форум Муза) във вашия фейсбук или туитър.

Обяснение:

Дийдра написа:
За споделянето във фейсбук

Тъй като май малко хора знаят, реших да обясня. Има начин да споделяте линк към конкретна публикация във фейсбук, така че лесно да се вижда, че сте споделили конкурса, дори да правите по сто поста на ден. Просто трябва да кликнете върху часа/датата на споделяне - ограденото в червено на снимката: снимка и постът се отваря самостоятелно ето така.

А може, разбира се, просто да споделите нашия пост от страницата на форум Муза.

Отговорете с 10-15 изречения. (Не преминавайте 15 изречения.)
* Според вас дали Преша и Брадуел ще успеят да излекуват нещастниците? Мислите ли, че Партридж ще ги предаде?


Вашите отговори и линкове публикувайте като коментар в тази тема.

ВАЖНО!
Прочетете условията внимателно и проверете дали не сте пропуснали нещо. Ако не ги изпълните, ще бъдете дисквалифицирани. Отнесете се сериозно. В случай, че не използвате никоя от социалните мрежи, напишете това в коментара си. Ако имате някакви въпроси пишете тук.


Краен срок за участие – 20.07.2014 г. до 00:00 ч.!

Резултатите ще бъдат обявени на другия ден!
Победителят ще е един. Късметлията ще бъде избран от администраторите на форума.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

kutalion


Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/kutalion/posts/10204398531349734

Приближавайки края на поредицата, бих предположил, че Преша и Брадуел ще успеят да намерят лекарството. И колкото повече се приближават до откриването му, толкова повече трудности би трябвало да имат. Със сигурност Партридж би опитал да ги спре в началото. Ще ги предаде достатъчно, за да им създаде трудности. Но по-късно той ще осъзнае ролята си в събитията. Войната със сигурност не е единствения начин за живот и Партридж ще осъзнае това. Накрая вероятно той няма да се предаде на думите на баща си и ще постъпи правилно. Според мен ролята на Партридж е да измисли как превземе Купола без да обрече света на разрушение. Аз лично очаквам от книгата да донесе последно разплитане на загадките, предателство и изкупление. А каква ще бъде съдбата на Чистите, Нещастниците, Купола и дори целия свят зависи от решението на Партридж.

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Според вас дали Преша и Брадуел ще успеят да излекуват нещастниците? Мислите ли, че Партридж ще ги предаде?

Няма как да бъда напълно сигурна как ще се развие действието, но няма и да спра да се надявам за добър край. Според мен Преша и Брадуел ще намерят начин да излекуват нещастниците, независимо от препятствията през, които трябва да преминат. Това означава, че ще бъдат готови дори да се изправят срещу Партридж, в случай че ги предаде, макар че се надявам да не се стигне до това. Още в първата книга между тримата се зароди, не само приятелство, но и една по – дълбока връзка, доверие един в друг. Несъмнено ще се стигне до морален сблъсък, при който всеки един от главните герои ще трябва да избере по кой път да поеме. Най – вече се притеснявам какви ще бъдат последствията от решението на Партридж, защото за разлика от Преша и Брадуел, той притежава огромна власт, която е способна да го промени. Предполагам, че в книгата ще се случат много неща които ще ме изненадат, но от друга страна има и неща в които съм напълно убедена. Знам, че Преша, с нейното добро и чисто сърце, няма да престане докато не излекува и последния от нещастниците, че Брадуел би преобърнал и света, за да открие истината, а Партридж – за него вярвам, че ще се бори, за да опази малкото любими хора, които са му останали. Въпреки всичко ми е трудно да си представя, че краят ще бъде щастлив, или поне не напълно. В този мрачен и ужасяващ свят са се случили много трагедии и са загинали прекалено много хора, но се надявам злото да се заличи, макар това да бъде много трудно. Но какво друго ни остава освен да се надяваме, все пак „надеждата умира последна”

https://www.facebook.com/krisi.ivanova.1865

neko

neko
Сричащ
Сричащ

Според вас дали Преша и Брадуел ще успеят да излекуват нещастниците? Мислите ли, че Партридж ще ги предаде?

Намирането на лекарство за изцелението на нещастниците би било едно от най-добрите неща в тази поредица. Според мен това би бил един достоен завършек на трилогията на Джулиана Багът. Мисля, че живота на всички тези хора би се променил за добро, ако те изглеждат като всички останали, притежават сила и здраве.
Относно решението на Партридж дали ще предаде Преша и Брадуел, смятам, че макар че е израстнал в Купола, той все пак ще вземе правилно решение и ще им помогне. Ако не за друго, то поне от съчувствие към пострадалите. Разбира се, очаквам, че множество перипетии ще се появят по пътя на героите- най-малкото средата им е различна, техните ценности, разбиранията им. Борбите им са свързани с различни цели. Аз съм от романтичните личности, които вярват, че доброто възтържествува и въпреки изобилието от смърт по страниците на книгите от трилогията, мисля, че краят ще е добър- с реванш към всички пострадали от Детонациите. Какъв по-добър реванш от това да изглеждат като красивите граждани на Купола... или поне като истински, здрави хора. Определено мисля, че тази книга ще носи изключителен заряд в себе си.

https://www.facebook.com/neko.anima/posts/757662267610866

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Заключвам темата. Резултатите ще бъдат публикувани някъде към обяд.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес