Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
"Вината в нашите звезди" - победител EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
Raven (3268)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
djenitoo (2868)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
Alex (2308)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
Topcho (2189)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
Zhu (1253)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
krasy (1195)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
PlamS (1162)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
gabolinno (977)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 
Ellendary (951)
"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10"Вината в нашите звезди" - победител Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

"Вината в нашите звезди" - победител

5 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Поредният конкурс приключи. Искам да благодаря на всички за участието. Вече се повтарям, но съм длъжна да кажа, че наистина ми е много трудно да избирам кой да спечели книга. Всеки един от вас има собствено оригинално мислене и никак не улеснявате задачата ми.
Ето кой спечели книга...
Spoiler:

Честито! Пиши ми на ЛС или на morganville_vampires@abv.bg с трите си имена, точен адрес, пощенски код и телефонен номер възможно най-скоро.
*След като си получиш книгата пиши тук, за да знам, че е получена. Също така искам да си направиш снимка с наградата. Ако имаш допълнителни въпроси пиши тук.

На останалите пожелавам късмет в следващата игра. Форум Муза има да раздаде още книги. Ще се постарая да наградя колкото се може повече потребители.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

Честито ! :)))

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Уаууу, много благодаря  plqskane 

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Честито Нина, да си четеш книжката с кеф  :) 

TrueBloodCheers

TrueBloodCheers
Новочетящ
Новочетящ

Приятно четене!

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Данните са изпратени. Книгата би трябвало да пристигне по "Спиди". Чакам да ми пишат, когато я изпратят. Не би трябвало да се бавят много. Пиши в тази тема щом книгата ти пристигне и после ми прати снимка с теб, докато държиш "Вината в нашите звезди".

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Книгата беше изпратена с малко забавяне. Надявам се скоро да пристигне.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Няма проблем, днес получих съобщение от Спиди за 30 май. Ще пиша като си я взема, но смятам че няма да има проблеми

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Получих си книгата вече, и снимка си напарвих, на имейла ли да я пратя

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Книгата е получена. Снимката на ninaralenekova е супер. След като сесията ми приключи ще има нови конкурси и ще осъществя заплануваната изненада.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес