Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
Raven (3268)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
djenitoo (2868)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
Alex (2308)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
Topcho (2189)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
Zhu (1253)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
krasy (1195)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
PlamS (1162)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
gabolinno (977)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 
Ellendary (951)
Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил - Page 2 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Спечелете "Интимен наръчник за блогъри"! - приключил

+4
kari_dineva
JoInT{}MaNia4ka
perla333
Raven
8 posters

Иди на страница : Previous  1, 2

Go down  Съобщение [Страница 2 от 2]

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

Както вие си прецените аз нямам нищо напротив да ги пратите ама защо да ги видят ли защото нали вие ще изберете победителя или ИК

kari_dineva


Новороден
Новороден

Аз съм съгласна. :)

bobly_di


Новороден
Новороден

Аз съм на същото мнение като тях. Добра идея е и те да видят кориците ни. Мисля, че ще им стане приятно.

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

Да добре ЗА съм просто ми стана любопитно ако ги покажат дали издателството ще избира или администраторите kiss 

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

Вярно е, че ние избираме късметлията от задачата с фотошоп, но обикновено издателствата искат да видят и другите творби. Заради това ви питам предварително.

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

А ще си кажат ли мнението :)

Raven

Raven
Vishous Shellan
Vishous Shellan

От ИК "Ера" ми писаха, че до края на седмицата ще обявят победителят в тяхната категория. Причината за забавянето е, че в момента повечето служители са в отпуск. Другата седмица наградите ще бъдат изпратени. Моля за още малко търпение. Съвсем скоро ще имате и други изненади. 028 

https://www.instagram.com/ivshadowsbooks/

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

monkey in love нямам търпение :) 

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 2 от 2]

Иди на страница : Previous  1, 2

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес