Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 3 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 3 Гости :: 1 Bot

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
Raven (3268)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
djenitoo (2868)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
Alex (2308)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
Topcho (2189)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
Zhu (1253)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
krasy (1195)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
PlamS (1162)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
gabolinno (977)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 
Ellendary (951)
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

+69
rockgirl5
iva.alexieva
midnight__sun
Paris_love
Шей Рот
rosi_rosi
pav_st
belleamie
sineoka1983
mockingjay
bibonka91
mi666i
malkata20
Evitta
Alice_Raven
Dobrinka83
liny
ninaralenekova
krissi4
EvaMars
wescor5000
vile70o0o0_13
.BIRDY CHER
takiki
nikityy333
trotinetka
darina112
magika24
megan5
garvana
Elitsa Stoeva
alextts
papincetoOo
sortisa
nina1968
Moon Light
vils
elizabetta_90
Nuriko
marielse
veroncheto
Anbole
slpinwithghosts
sun_vampire
absinthe
Christina
Lady Vampire
invicta
neli_best
aranna
mitencetoy
perla333
stasungera
adora
Bubole4eKle4e
Lady Infernaliia
Ellendary
krasy
JoInT{}MaNia4ka
byh4o
swetim
tteta
PlamS
Squirrel
Luxuria
zori_stz
Дийдра
Zhu
Raven
73 posters

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги?

(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap1098%(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 98% [ 95 ]
(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap102%(За момента конкурсите са неактивни!!!) Ще продължите ли участието си в конкурсите ни за книги? - Page 4 Cap10 2% [ 2 ]
Общо гласове : 97


Go down  Съобщение [Страница 4 от 5]

takiki


Новороден
Новороден

Страшно много обичам да чета и всеки месец давам безбожно много пари за книги както за мен, така и детски за дъщеря ми. Така че няма да откажа, ако някой иска да ми подари книга kiss

.BIRDY CHER

.BIRDY CHER
Новочетящ
Новочетящ

Да. Да. Да. И Да. И да.
Харесва ми да чета, харесва ми да се състезавам: играта, равните шансове. Инициативата е чудесна. Благодарности, ако продължите да се занимавате с конкурси. Обещавам да участвам - стига книгата да ме грабне. :)

vile70o0o0_13

vile70o0o0_13
Новороден
Новороден

дам разбирасе plqskane 

wescor5000

wescor5000
Новороден
Новороден

Подкрепям идеята!

EvaMars

EvaMars
Новороден
Новороден

Да! С две ръце!! plqskane 

krissi4

krissi4
Редовно четящ
Редовно четящ

Да разбира се, че ще участвам в конкурсите. Забавно е и всеки има възможност да спечели.monkey1 

ninaralenekova

ninaralenekova
Новочетящ
Новочетящ

Гласувах с "Да", това е на първо място забавно ,а на второ полезно. Тук са събрани хора със сходни интереси-към книгите , а на мен ми харесва да общувам с такива хора-макар и чрез форум.

liny


Новороден
Новороден

С удоволствие бих участвала в конкурсите за книги ,за това гласвах с "Да". :) 

Dobrinka83


Новороден
Новороден

Бих се включила в конкурс ако книгата ме интересува. За това и гласувах с "да"

Alice_Raven

Alice_Raven
Редовно четящ
Редовно четящ

ДА!! ... определено ще участвам ако мерна книга, която да ми хареса.
Аз съм със състезателен дух.
И на драго сърце бих приела всяко едно предизвикателство.

Evitta

Evitta
Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

Да,определено ще продължа да участвам в конкурсите които пускате.Обичам предизвикателствата и удоволствието от това да си спечелиш книжка е невероятно .Освен това от предизвикателствата научавам и доста неща които не знам.Примерно не знаех ,че Дженифър.Л.Арментраут пише и под друг псевдоним .065

malkata20


Новочетящ
Новочетящ

да,разбира се за книгите,които ги нямам!

mi666i

mi666i
Новочетящ
Новочетящ

Да, ще продължа да участвам. Предизвикателствата са забавни и ми е интересно да се включвам в тях.

bibonka91

bibonka91
Новочетящ
Новочетящ

Да, бих продължила участието си в предизвикателствата. Винаги ми е интересна да участвам, а и книгите, за които се играе са винаги хубави.

mockingjay

mockingjay
Преводач
Преводач

Гласувах с голямо ДА, защото инициативата е много хубава. Хем се запознаваш с други хора чрез предизвикателствата, хем получаваш книга и се забавляваш. Какво по-хубаво от това? И разбира се ще продължа да участвам в следващите предизвикателства.

http://scileshobbyzone.blogspot.bg/

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 4 от 5]

Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес