Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
Raven (3268)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
djenitoo (2868)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
Alex (2308)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
Topcho (2189)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
Zhu (1253)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
krasy (1195)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
PlamS (1162)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
gabolinno (977)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 
Ellendary (951)
Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида"

+20
Teia
nedialka
radysan
mimi132
bambina_
petq6663
mirka
ultraviolet
dideto_4
cold_lady_
gabolinno
Rosali
stasungera
Lollipop17
tteta
swetim
JoInT{}MaNia4ka
MaLKoTo_MaRTiNi
Kalinko
djenitoo
24 posters

Иди на страница : 1, 2  Next

Go down  Съобщение [Страница 1 от 2]

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

Тема за линковете от томболата "Възраждането на Атлантида" 376359_114182262026105_100003029959573_94818_265256667_n

Условия

Пускайте директните си линкове тук. Ако профилите ви във фейсбук са заключени, моля да ги направите отворени за няколко дена след пускането на линковете си.

http://muse.darkbb.com

Kalinko

Kalinko
Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=143121932456750&id=100000807275712

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви? -Допада ми древната митология. Винаги ми е била интереснаи съм се интересувала от Античността. Желая да разбера нещо ново, което до сега не съм знаела.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече? -Очаквам книгата да е много интересна, да съдържа нещо ново и различно. Не съм я чела, но имам голямо желание. Надявам се да ми хареса :д
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин? -Съвсем наскоро разбрах за издателството. Разбрах и че издава книгата "Великолепно". Нямах възможност да си я купя, но се надявам скоро да си я закупя и да я прочета.

Благодаря за тази възможност. Успех на всички участници :)

MaLKoTo_MaRTiNi

MaLKoTo_MaRTiNi
Прохождащ
Прохождащ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=296626380355337&id=1067332744

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви? Определено, харесвам гръцката митология, изучавала съм я и съм я сравняла с египетската. Смятам, че книгите базирани на митологични същества, богове и случки са много интересни. Надявам се в книгата да е базирана на митологията, а не само частично да са споменати богове.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече? Не съм чела книгата още, но със сигурност ще я прочета. Очакванията ми са да има битки, ревност, споделена любов, сцени спиращи дъха, разгневени богове, наказания и щастлив край. Но най много се надявам книгата да е от типа, който се прочитат на един дъх.
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин? Не съм я чела, но ще попадне в библиотеката ми в най-скоро време. Разгледах страницата на издателството и ми харесват предстоящите заглавия. Мога да пожелая попътен вятър на издателството, и се надявам да продължава да радва читателите с интересни книги.

JoInT{}MaNia4ka

JoInT{}MaNia4ka
Прохождащ
Прохождащ

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000124534223&ref=tn_tinyman

1.В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви? – Разбира се. Ще е второто нещо, което ще прочета след Мечтан любовник. Харесва ми сюжета. Малко книги вогат така да ми привлекат вниманието.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече? – Не съм я чела и не съм много сигурна какви могат да ми бъдат очакванията. Понякога резюмето лъже. Надявам се да не така при тази книга. Е, случвало ми се е да се подлъжа, но ще стискам палци да не се прецакам.
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин? – В момента събирам пари за нея. Имаше хора, които много ми я похвалиха и даже ми издадоха някои нейни частични фрагмента. Родителите ми доста ще ми се карат за похарчените пари, но какво да се прави – искат се жертви.

swetim

swetim
Сричащ
Сричащ

Надявам се, че по този начин става. http://twitter.com/#!/swetim

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Попринцип много обичам митологията още от малка, но в последните години съм я позабравила. Ще ми бъде интересно да прочета нещо за древните гръцки богове и да си възродя интереса към митовете. Надявам са да са ги включили в книгата по подходящ начин без да доскучават.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не съм чела книгата, но много бих желала да имам възможността да я прочета. Самата корица ме плени, мъжът от корицата е МАЛЕ, САМО ДА МИ ПАДНЕ! hihi Резюмето също ме впечатли и се надявам да не се разочараовам от книгата.
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Не съм чела "Великолепно", но четох доста добри отзиви за нея. Прочетох резюмето и ми се струва доста интересна. Когато събера повечко пари, може и да си я взема.

tteta

tteta
Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/profile.php?id=1569172934

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Обожавам гръцката митология още от училище."Древногръцки митове и легенди" стои на почетно място в билиотеката ми.Не случайно и любимите ми филми са са свъзани с древногръцката история.

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не,не съм чела книгата,но я очаквам с нетърпение. Интересно ми е как са съчетани митология и любовен роман. Вече има такива опити и те са доста успешни.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Не,не съм я чела.Книгата е в списъка ми за купуване.Обожавам Джулия Куин и не мога да я пропусна.

Lollipop17

Lollipop17
Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000425091375&ref=tn_tinyman

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Не само , че ми допада - аз я обожавам . Откакто в 5 клас по литература започнахме да я учим ми стана любимата митология . После започнах и да чета поредицата "Пърси Джаксън и бовете на Олимп" , Която се базира върху това . Радвам се , че най-после още едно издателство прояви интерес към този тип литература. Все пак в сърцето ми има още място освен за вампирите 050

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не,не съм я чела . Не си падам по фен преводи.Друго нещо е да си купиш книгата и да я прочетеш . Щом става въпрос за гръцка митология мисля , че книгата ще е страхотна . Дори да не спече сигурно ще си я купя.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Не , не съм я чела . Просто тя също излезе наскоро а тук няма голяма книжарница от коята да я купя . Скоро ще я имат в наличност в библиотеката и още от сега съм казала да ми я запазят 028 Като за начало тези 2 книги ми изглеждат страхотни . Пожелавам късмет на издателството за напред и да ни радват с още много книги ^^

stasungera

stasungera
Прохождащ
Прохождащ

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви? - Честно ли? Да, обожавам я! Това за мен след вампирите, върколаците и вещиците е доза освежение и определено много интересно, защото древногръцката и египетската митология винаги са ми били слабост. Да чета за герои, богове и изобщо хора идващи от Древна Гърция, Атина, ух... чувството е просто страхотно! Изпитвам някаква еуфория.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече? - Чела съм само първите две глави, а всъщност и аз си ги бях превела де. ;д Впечатленията ми са повеч от прекрасни и смятам, че цялата книга ще е хубава, увличаща и доста освежаваща, защото освен това се преплита и с мита за Атлантида. Чакам книгата с повече от голямо нетърпение. Направо подскачах, когато видях спиращата дъха корица.
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин? - Все още не цялата, а само откъслечни части на испански, но е много увлекателна и хубава. Всъщност, тя е като всички останали книги на писателката. Спираща дъха, с много хумор, любов пропита от романтика, забавни и горди герои, доста гафове... ех, супер е, защото е отпускаща и ни кара да забравим поне за малко това, което ни заобикаля.

Ето го и моят линк: https://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=271963469512229&id=100000972434312
Успех на всички участници, и който спечели книгата, определено ще бъде повече от късметлия. Наистина е обещаваща!

Rosali

Rosali
Новороден
Новороден

http://twitter.com/#!/RosaBilan - Става ли?

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?

Мдаа, допада ми и то много. Увлекателна е и е доста интересна. За страстта ми към гръцката митология са допринесли много подобни книги и се надявам тази да е също толкова добра колкото и другите които съм чела.


2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?

Очакванията ми? Със сигурност са доста високи и наистина очаквам да има поне малко екшън, харесвам такива книги. Не съм я чела за жалост, всъщност преди броени дни научих за издателството, съответно и за книгата. Прочетох резюмето и ми хареса много, корицата също е много хубава и определено хваща окото.


3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?

Както вече споменах научих за издателството преди няколко дни. Нямах възможност
да прочета първата им книга. Но съм решила да прочета "Възраждането на Атлантида" и ако ми хареса със сигурност ще се насоча към "Великолепно".

gabolinno


Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Ами да, честно казано обожавам митологията от всяка държава. Било то гръцка, българска или дори скандинавска. Просто всичко това с богове, богини и всякакви злодеи… цялата история е толкова заплетена, че просто когато бях малка, обожавах да ги чета и дори препрочитам. У нас имам поне 2-3 тома с най-различни митове, легенди и стари разкази. Very Happy

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
От книгата… ами очакванията ми за книгата са си големи. Още, когато прочетох резюмето разбрах, че книгата ще е страхотна. Пък и след като прочетох Великолепно и адски много ми хареса, реших че сигурно всички *или поне повечето* книги на издателство Тиара Букс, ще са най-малкото интересни. Така, че обобщено с няколко думи: Да, имам големи очаквания за тази книга.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Да, прочетох я едва преди няколко дена. Беше си страхотна! Направо невероятна и вече мога да кажа, че наистина харесвам такъв тип книги. Доскоро бях чела съвсем малко, но сега вече знам, колко са си интересни и ще търся повече. И с голям интерес ще следя останалите книги на Тиара Букс. Стопроцентово ще са невероятни!

линк във Facebook

cold_lady_


Новороден
Новороден

2. Да пуснете линк към конкурса във вашия facebook, twitter или блог. https://www.facebook.com/ayvii1/posts/303873692974463?notif_t=like


Въпросите:

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Гръцките митове са едни от най – любимите ми като цяло от всички митове из света. Не случайно съм огромна почитателка на “Боговете на Олимп” /младежка поредица, написана от Рик Риърдън/, “Героите на Олимп” /продължението на “Боговете на Олимп”/, “Мечтан любовник” и още много други, които обожавам именно заради митовете. Защото в гръцките митове имат една особена черта – наподобяването на боговете на хора и пренасянето на характерни огнени и бурни емоции върху уж управляващите света. По тази причина книгите, включващи тези митове, са много непредсказуеми и динамични от страна на сюжет и развръзки. Изборът на главни герои може да бъде много по – широк от обикновеното, защото почти всеки тип хора имат едно специфично отношение когато се случи да се изправят срещу бог….особено ако е гръцки. Техните реакции могат да бъдат също много спектърни.

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не, не съм прочела тази книга, което смятам за голям пропуск, който мисля да поправя. Имам високи очаквания от книгата, тъй като съм виждала на доста места в интернет и от приятели високи оценки за сюжета и главните герои. Очаквам преплитане на екшън и романтика, на мистерии и загадки, на заплетени ситуации и красиви местности. Все пак говорим за Атлантида – една от най – големите мистерии в познатия ни свят.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Най – новото издателство, Тиара Букс, ме впечатли със своята кампания и своя огромен бум в книжния свят. Вече не познавам човек, който чете книги, и да не го знае. Очарователно и достойно издателство, което ме грабна със своите планове за издаване и действия за популяризирането на един особен жанр в България.
Да, чела съм първата им издадена книга, даже я имам като своя в книжен вариант на български език, получена няколко дни след пускането `и по пазарите. Очарователна, стилна книжка, която ме накара да се смея дълго по време и след времето, в което я прочетох. С темпераментния характер на главната героиня и невероятните ситуации, в които попада, книгата ме завладя тотално и безвъзвратно. Чакам с нетърпение още книжки.

dideto_4

dideto_4
Новороден
Новороден

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Как да се изразя по точно? Не само ми допада, ами я обожавам. Като малка а и сега ужасно много обичам да чета гръцката митология. Кара човек да се изпълва с много позитивни мисли и му въздейства по - някакъв начин. В къщи през повечето случаи това се чете. Гръцката митология не може да бъде сравнена с която и друга да е книга.

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не съм чела книгата , но ми направи доста голямо впечатление. Несъмнено не само звучи интересно, но и ти се иска веднага да я грабнеш да я прочетеш. Не мисля да я изпускам. Една от най - главните мистерии е Атлантида . Страхотно е да бъде преоткрит този тайнствен свят. Несъмнено трябва да се прочете.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Първата книга я прочетох с удоволствие. Беше повече от вълнуващо да се потопиш в тази прекрасна книга и да опиташ от тайнството и обрата , който се развива. Един разтърсващ любовен роман, който не съжалявам изобщо , че си взех. Книгата ми хареса и като съдържание и като корица. Доста интересно направена. Както и корицата на "Възраждането на Атлантида" - добре обмислена и забулена в тайнство. Цвета и изобщо мъжката фигура на книгата са символа за сила и смелост. Нямам търпение да я прочета!

линк към конкурса във моя facebook

Успех на всички!
Книгата си заслужава да бъде прочетена! :)

ultraviolet

ultraviolet
Новочетящ
Новочетящ

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=304864069524261&id=100000766764771

1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?

Пазя хубави спомени от гръцката митология,по която ме запали майка ми.Помня ,че едно лято бях отишла на село,като условието беше да прочета списъка с книги ,който ни дават от училище.За щастие Гръцки митове и легенди беше част от него и май това беше една от първите книги,които изобщо бях прочела.Вълнуващо е да четеш за изминали епохи,за митични същества и богове ,в които нашите предци са вярвали.Харесвам фентъзи жанра в който все по-често е застъпена гръцката митология.

2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?

За съжаление все още не съм чела книгата ,но още щом я зърнах си казах "Тази книга трябва да се прочете !".Резюмето грабна интереса ми веднага,а корицата просто е неотразима и ме приканва да разкрия тайните на Атлантида.

3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?

Веднага щом видях "Великолепно" бях заинтригувана от историята,не съм чела и тази книга за съжаление ,но съвсем скоро възнамерявам да си е купя.С вторият си избор от Тиара Букс само потвърждават впечатлението ми ,че се стремят към качествени и извънредно интересни книги,още по-учудващо е че издават книгите през малък интервал от време ,което само може да ни радва.И двете книги несъмнено си заслужават и за това съдя не само по резюметата,а и по добрите отзиви за тях.



Последната промяна е направена от ultraviolet на Пет Ное 25, 2011 8:02 am; мнението е било променяно общо 1 път

mirka

mirka
Новороден
Новороден


https://www.facebook.com/lubomira.svilenova/posts/318856071474058


1. Определено гръцката митология е една от любимите.Макар и нереален аз харесвам света на древно гръцките богове и богини. Запалена съм по нея още от детските филмчета с Херкулес. Винаги чаках с нетърпение да започнат, защото по някакъв необясним начин чрез фантазията си се пренасях в неговия свят.
2. Не съм чела книгата, но ако съдя по резюмето ще е страхотна. Много обичам да чета книги в който се преплитат минало и настояще. Според мен тази книга е една от онези книги, от който не можеш да откъснеш поглед докато не ги прочетеш от корица до корица.
3. За съжаление не съм чела "Великолепно", но ще поправя грешката си. Може би ще си я купя още утре, ако разбира се я има в наличност в книжарницата. Веднага щом имам малко повече свободно време ще я прочета.

petq6663

petq6663
Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000763556720
1. В сюжета на книгата частично е засегната гръцката митология. Митологията за древните гръцки богове допада ли ви?
Много харесвам митологията. Особено гръцката. Харесва ми, че боговете в нея приличат на хората. Понякога чувствата им надделяват над разума и те грешат, което ги прави реални и близки до нас.
2. Какви са очакванията ви от книгата? А чели ли сте я вече?
Не съм я чела, но съм чувала за нея и много се радвам, че Тиара Букс решиха да я издават. След като прочетох анотацията, тотално се влюбих в книгата. Харесват ми много неща в нея.Че ще се разказва за Посейдон, че ще има нови същества включени в ние като "емпати" и, че всичко това е основано на нещо познато.
3. Издателство Тиара Букс е ново. "Възраждането на Атлантида" е едва втората им книга. Чели ли сте първата им книга "Великолепно" от Джулия Куин?
Все още не съм, но когато имам повече свободно време ще я прочета. Радвам се, че най-после издадоха някоя от книгите на Джулия Куин, защото съм чувала много хубави неща за нея. Дано издателството до продължава в същия дух и да радва читателите си с тези невероятни книги!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 2]

Иди на страница : 1, 2  Next

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес