Форум Муза - And it's all about the books ...

Latest topics
» СЪОБЩЕНИЯ
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyНед Окт 08, 2023 9:30 pm by Raven

» Небе в дълбините - Адриен Ийънг (ревю)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyПет Дек 25, 2020 10:05 pm by NightEyes

» Дивергенти (ревю)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:05 am by MiglenaTerzieva

» Страст(ревю)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyСъб Авг 29, 2020 4:00 am by MiglenaTerzieva

» "Аз преди теб" - Джоджо Мойс
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» „Лошо палаво момче “( "Палаво момче“, #4) – Кристина Лорен (Ревю)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyСъб Авг 29, 2020 3:57 am by MiglenaTerzieva

» Станете приятели на форума
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyНед Апр 05, 2020 2:32 pm by kostilka

» "Дългът" – Гери Йо
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyПон Яну 20, 2020 9:50 pm by NightEyes

» Щедрото дърво - Шел Силвърстийн
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyВто Яну 07, 2020 8:58 pm by NightEyes

» Предавам нататък
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! EmptyПет Яну 03, 2020 10:46 pm by NightEyes

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости

Нула

Най-много потребители онлайн: 468, на Сря Ное 10, 2010 8:49 pm
Top posters
Дийдра (4070)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
Raven (3268)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
djenitoo (2868)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
Alex (2308)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
Topcho (2189)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
Zhu (1253)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
krasy (1195)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
PlamS (1162)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
gabolinno (977)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 
Ellendary (951)
"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! Cap10 

Top posting users this month
No user




You are not connected. Please login or register

"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете!

+8
Vor
bambina_
sugarbeam
gabolinno
stasungera
Kalinko
PlamS
djenitoo
12 posters

Go down  Съобщение [Страница 1 от 1]

djenitoo

djenitoo
Unique
Unique

"Чудовищен" - отговори на въпросите + линковете! 38767010

Отговорите ви на въпросите от тази тема и линковете тук. Ако искате да променяте отговорите си използвайте бутона EDIT!

http://muse.darkbb.com

PlamS

PlamS
Модератор
Модератор

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
Разбира се, че са ми я чели, гледала съм и филмчето на Disney. Мисля, че няма дете, което да не знае историята за Красавицата и Звяра. Определено харесвам приказката - харесва ми как любовта може изцяло да промени характера и поведението на един човек - същинска магия. Обичам да наблюдавам /чета за/ подобни метаморфози.

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?
Сега, като се замисля, май не съм чела други варианти на историята.

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
Мда, прочетох фен превод на книгата - просто не се сдържах.. Приключих я за 2 дни, доста увлекателна е. Страхотно съчетание между съвремие, магия и романс. (приисква ти се и в твоето училище да се случи нещо магическо, но уви за жалост това се случва само в книгите..) Хареса ми това, че се разказва от името на "звяра", така може да наблюдаваш метаморфозата още по-отблизо, от негова гледна точка. Чатовете с другите приказни герои също ми се понравиха, нещо типично за днешните тинейджъри, доста добре е разчупило книгата. С удоволствие бих я прочела отново.

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви?
Гледах и филма.Той също като цяло ми хареса, въпреки някои големи разминавания с книгата (например мястото, където Кайл води Линда). Актьорският състав и саундтракът ме спечелиха.

https://www.facebook.com/plam4eto/posts/158544194236469

http://enzyme-substratum.tumblr.com/

Kalinko

Kalinko
Новороден
Новороден

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000807275712
1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
Чела съм я много пъти. Тя е една от най-популярните детски приказки. Всички детски приказки са ми любими, защото е тях се случва невъзможното и свършват с "и заживели щастливо....".
2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?
Чела съм и други версии. Не се различават много. Като цяло концепцията е една, просто някои детайли се различават. И все пак всички са ми интересни.
3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
Чела съм само отказ от книгата. И той беше невероятен. Харесаха ми описанията и оформлението на героите. С нетърпение чакам да прочета цялата книга.
4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви?
Гледала съм филма и останах очарована. Той е страхотен. Актьорите бяха невероятни и изиграха ролите си перфектно. Нищо не липсваше.

Мерси за тази невероятна възможност! Успех на всички участници!

stasungera

stasungera
Прохождащ
Прохождащ

1. Да, чели са ми приказката, пък и поне десетина пъти съм гледала филмчето на Дисни. Обожавам историята, защото е пропита от толкова любов, дълг към семейството и един вид егоизъм от страна на Звяра, но... всичко е описано толкова красиво, с толкова скрита болка и прави приказката един малък вълшебен свят. Освен тази имам и други лябими приказки, но тази, която най-си обичам е за принцеса Анастасия.
2. Не мога да си спомня. Като малка може би съм го правила, но точно в момента не мога да се сетя. Иначе съм гледала други версии на приказката, но тази на Дисни е най-хубавата.
3. Не съм чела книгата и много ми се иска да я прочета. Но за сметка на това съм гледала филма и ми беше харесал доста. С голямо желание го изгледах и определено му се насладих, защото очакванията за него не ми бяха кой знае какви. А относно очакванията ми за книгата - сравнително големи са, защото филма ми беше харесал и се надявам в книгата нещата да са също толкова красиво и много по-пълно описани.(:
4. Както споменах по-горе, гледала съм филма и останах очарована от него. Това е една от малкото съвременни версии, която е направена сполучливо и остава в съзнанието за по-дълго време от месец-два. Хареса ми играта на актьорите и изобщо цялото снимане на филма. Всичко беше на много високо ниво и не останах разочарована.

https://www.facebook.com/#!/permalink.php?story_fbid=241815212535621&id=100000972434312

gabolinno


Всекидневно четящ
Всекидневно четящ

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
Ами да, чели са ми я. И бях направо обсебена от нея по едно време. Карах майка ми да я чете отново и отново... И я обожавах. Беше ми ама толкова интересна. Сега обаче, не знам. Не мисля, че има някаква вероятност да ми е интересна. Все пак, вече отдавна надраснах периода с детските приказки. И сладкото филмче на Дисни гледах. Беше си уникално. С една дума, обожавах всичко свързано с "Красавицата и Звяра", но това беше преди повече от 5-6 години Very Happy

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?

Хм не, единствено детската книжка. Или поне така си мисля. Макар, че дори не знаех, че има още версии... Не знам, ако майка ми е чела когато съм била малка... иначе не вярвам аз да съм чела и дори да не знам.

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
Ами имам я от адски много време на компютъра, но все не намирам време да я прочета. И може би няма да намеря. Особено тази година нямам време да седя толкова на компютъра и затова гледам да чета направо в книжния, напечатан вариант. Макар, че не винаги имам тази опция. Пък и тази версия, която имам на компютъра е фен превод, а това си е гадно. Харесвам фен преводите, но само защото излизат по-бързо, но повечето такива са пълни с какви ли не правописни и стилистически грешки. Съвсем друго си е ако е от издателството и е преведено от специализирани преводачи. :) Иначе, съм прочела почти всички чатове... просто защото са по-кратки, а исках да видя за какво се разказва горе-долу.

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви?

Ами да, гледах го. Беше си страхотен. Обожавааам го този филм още от както излезе трейлъра и направо нямах търпение да дойде време за премиерата. Може да има места, които не ми харесаха особено, но хубаво направените бяха повече. И актьорския състав... мм обожавам Алекс Петифър. А докато разглеждах книгата, прочетох началото и не знам защо, реших, че магьосницата ще е някоя... дебела, грозна... и аз не знам. А лично на мен много ми хареса актрисата, която я игра.

линк

sugarbeam

sugarbeam
Новороден
Новороден

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?

Не са ми я чели, но съм гледала филмчето десетки пъти. Винаги ми беше много тъжно и броях розовите листенца преди преобразяването на звяра. Помня, че се притеснявах дали и този, следващ път вълшебството ще се получи, но то винаги успяваше! ВЪпреки това обаче нямах нищо против Звярът да си остане такъв- аз и като чудовище си го харесвах. Много обичам приказката, защото тя ми е показала, че не трябва да ценя само красотата, а и доброто у хората.

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?

Не съм чела нищо друго, но имам желание. Ако не броим "Чудовищен", не съм чела нищо подобно. Може би просто не съм попадала на такава книга.

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?

Чела съм книгата от един много некадърен фенпревод, качен в нета. Историята ме впечатли страшно много, а преди да прочета книгата, бях попаднала на трейлър
на филма и окончателно реших, че това са моите книга и филм.
Книгата е... очарователна. КОгато четем "Красавицата и Звяра" знаем, че Звяра е прокълнат и му съчувстваме. Една приказка е кратичка- няколко страници. Но една такава книга, която разгръща цялата история, всичко случило се преди проклятието и по време на него, ти дава множество информация, както и различен поглед върху героите. Самата й мащабност я прави по-съвършена и с това- по-добра. Препоръчвам книгата на всички. Удивителна е!

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да,какви са впечатленията ви?

Гледах филма веднага щом се появи в торентите. Очаквах го с голямо нетърпение, защото много исках да видя играта на Алекс Петифър заради тогава вероятното му участие в "Игрите" и "Реликвите" (спрягаха го за ролите на Пийта Меларк и Джейс Уейланд). Любопитството ми се събуди и след трейлъра, който бях изгледала десетки пъти в опит да науча нещо повече за филма и за повествованието. Изобщо, мога да кажа, че очакванията ми бяха възнаградени. ПОлучих невероятна история, солидна доза романтика и няколко сцени с Алекс гол до кръста . Какво повече да иска едно момиче?

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=150504275045008&id=100001012985928¬if_t=like

bambina_

bambina_
Прохождащ
Прохождащ

1.Да когато бях малка ми четоха тази приказка.Тя беше една от любимите ми,а сега когато имам дъщеря по наследство май стана и нейн фаворит и като приказка и като фимова продукция
2.Като книга не, но като филми да и то от различни епохи.
3.Да четох я. Много овлекателно, релаксиращо, романтично и интересно четиво. Макар да не знаех че това е модерна версия на "Красавицата и звяра" ми беше много интересна докато не се усетих че ми е вече позната историята.Книгата никак не ме разочарова.
4.Да гледах филма и чесно казано ме разочарова, понеже много неща са отрязали...примерно чата на чудовищата и подобни малки но съществени подробности от книгата която я прави толкова вълшебна и романтична.Мисля че ако не бях чела книгата филмо можеше да ме впечатли.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100000117972458

Vor

Vor
Новороден
Новороден

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
Имам една прастара /е, може би не е толкова стара/ книга голям формат с френски приказки. Мисля, че това беше първият ми досег с Красавицата и Звяра. Тогава съм била прекалено малка, за да ми направи особено впечатление. На по-късен етап изгледах класиката на Дисни, което се оказа много емоционално преживяване и превърна историята в любимата ми приказка. Години по-късно също изгледах филмчето няколко пъти и винаги намирам нещо ново в нея. Мисля, че е така заради перфектната комбинация от мюзикъл и графично майсторство.

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?
Ами да видим, освен "Чудовищен", който прочетох преди две години в оригинал, се сещам за една версия под формата на любовен роман - When Beauty Tamed The Beast на Eloisa James /между другото може да се намери във фен превод/. Както и разказът "Зрънце истина" на Анджей Сапковски от сборника Вещерът: Последното желание. Бидейки фентъзи и то не особено оптимистично, Сапковски не е използвал хепиенд, но историята успява да те затрогне и да те накара да се замислиш.

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
Да, както споменах, четох я преди известно време. Дори споделих мнение и изказах надежда да се преведе. И ето че това е факт и съм много щастлива! Авторката се е справила много добре с пресъздаването на егоистичния Кайл, както и бавната промяна, която настъпва в характера му. Много съм доволна, че Красавицата в случая изобщо не е толкова красива и не това е водещото в образа й. Линди много напомня на Бел от екранизацията на Дисни с любовта си към книгите и доброто си сърце. Второстепенните герои бяха същински бонбон, особено учителят на Ейдриън/Кайл - Уил. Той може би ми е любимецът след Ейдриън. Още един детайл, който не мога да не спомена - чатовете. Много колоритен и интересен детайл, който не пропуска да погъделична въображението ни с асоциации за други приказки.

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да,какви са впечатленията ви?
Не съм. Изгледах само трейлъра и честно казано нямам намерение да го гледам. Винаги ме е било страх да гледам екранизации по книги, а от трейлъра останах леко разочарована от представянето на главните герои. Ейдриън според мен трябваше да има по-чудовищен вид, а Линди ми се стори като стандартна тийн красавица, което съвсем не подхожда на образа от книгата. Единствено се израдвах на Нийл Патрик Харис в образа на Уил, който за няколко секундното си появяване в трейлъра успя да ме накара да се ухиля.

https://www.facebook.com/home.php?ref=home#!/profile.php?id=1438634835

vamp_lady898

vamp_lady898
Прохождащ
Прохождащ

1.Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
- „Красавицата и Звяра” си е класика. Да, помня когато ми я четяха като дете. Още тогава много ми хареса! Хареса ми това, че любовта е най – важната и че външния вид е нещо преходно и сърцето има значение много повече. Помня, че дори имах такава книжка за оцветяване. Гледала съм и филма на Дисни, и аз не помня колко пъти. Даже на скоро пак я гледах по телевизията. :)


2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?
- Да, сещам се за няколко такива. Има ги доста подобни. Понякога замаскирани, така да се каже, такива. Има много истории, където главната героиня – красавица се влюбва в грозноват мъж. Но повечето не се доближават по нищо друго до нея. Иначе екранни версии на книгата съм гледала много. Но никоя друга версия – било то книга или филм, не могат да се сравнят с оригинала. :)


3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
- Да, вече я прочетох на английски на компютъра веднага след като чух, че ще има филм по нея. Нямаше как да не задоволя любопитството си. И честно казано нямах много големи очаквания. Смятах, че ще е някаква пародия, ала се оказа че много ми допадна. Доближава се достатъчно до оригиналната книга, но е внесен доста модернизъм, съприсъщ на новото време. И да, много ми бяха интересни чатовете. И там звяра Кайл/Ейдриън е описан по доста различен начин, отколкото във филма. Също и че както и в оригиналнат пак имаше огледало, с което наблюдаваше Линди, и бялата роза и символизма й. Радвам се, че авторката се е сетила да ги използва. Наистина се е справила брилянтно.


4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви?
- Гледах го, даже вече няколко пъти. Дори първия беше с ужасно качество и без субтитри, но наистина любопиството ми няма граници. Просто толкова дълго го чаках, докато дойде по нашите торенти в България... И наистина са се справили страхотно! Градината много ми хареса! Както и Алекс Петифър! Ммм :) Имам някои забележки, имат някои пропуски, някои сцени, които ги нямаше във филма, биха стояли добре по мое мнение, края би бил по – добре както е в книгата. Но като махнем това, което не е толкова много, наистина харесах филма. Бих го гледала още доста пъти, а това е показно за това колко точно ми е харесал. :)


https://www.facebook.com/#!/profile.php?id=1732556808

Lady Infernaliia

Lady Infernaliia
Прохождащ
Прохождащ

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка? – Разбира се.Едва ли има някой който да не познава една от най-прекрасните/според мен/ класически приказки.Още от съвсем малка родителите ми ми взимаха филмчетата на Дисни на касети и ги гледах по 100 пъти, а по-късно прочетох и приказката.Това е най-любимата ми от приказките въобще.Други любими приказки са ми за Снежанка, Принцеса Анастасия /филмчето/ и Червената шапчица.

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"? – Ами в днешно време дори и фентъзи жанра е пълен с този мотив, само че малко променен например – “вампирът и красавицата”.И въпреки че това са истории, които имат сходни черти с “Красавицата и Звяра” никога не съм чела нещо по-добро от оригиналната история.Тя е доказателство как любовта може да промени всичко към по-добро и как може да докосне душата дори и на най-студеният човек, дори на звяр.Показва ни също, че не външността е важна, а света вътре.

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви? – Не, за жалост все още не съм я чела.Но всъщност много отдавна съм заинтригувана от книгата.Колкото до очакванията ми те са доста големи – както споменах “Красавицата и Звяра” е най-любимата ми приказка, и дори от модерна версия също очаквам да бъде страхотна.Точно заради това имам голямо желание да прочета книгата.

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви? – Да, гледах филма преди известно време.Бих казала, че доста ми хареса и още докато го гледах си помислих колко би било хубаво да прочета и книгата, но не таях големи надежди, че ще я издадат на български.За щастие не се оказах права.Въпреки, че имаше моменти които бяха леко недоизпипани ми хареса, че дори и модернизирана, историята запазва своето послание.Пък и много харесвам Алекс Петифър, така че това се оказа бонус.XD



https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=185818271496457&id=100001031114515

JoInT{}MaNia4ka

JoInT{}MaNia4ka
Прохождащ
Прохождащ

Браузерите ми ме правят на луда в момента - давал линк дирекно за профила ми, предполагам, ще ви се отвори... https://www.facebook.com/profile.php?id=100000124534223#!/profile.php?id=100000124534223

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка? - Не са ми я чели, а са ми я преразказвали. По този начин я запомних. После родителите ми ми я закупиха. Още я държа при себе си - с лъскави корици. Толкова много цветове, картинки и толкова малко думички. Това беше една от любимите ми приказки. Никога няма да я забравя.
Начинът, по който е структурирана самата приказка е невероятен. Народна приказка, която ще се преразказва и след нас.
2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на „Красавицата и Звяра”? - Нямам такива спомени да съм чела друга версия. За други приказки – да, но не и за „Красавицата и Звяра”. Но пък като се замисля, може би един друг, по-различен, поглед върху самата приказка, би ми харесала даже повече, не зная. За сега съм неутрална.
3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви? - Не съм чела книгата. Но пък в последните дни ходя постоянно по книжарниците и доста често я виждам книгата на витрината. Не зная какви очаквания мога да имам за самата книга. Колебая се даже да си я закупя. Причината за това е филма. Сърцето ми се свива само като си помисля, че може би наистина си заслужава…
4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви? - Да, гледах го. И… останах малко разочарована. Не бих казала, че филма е това, което очаквах. Исках фойерверки… Не мога да определя точно, но филма, от моя гледна точка, беше блудкав. Сякаш не е бил замислен добре. Липсваше нещо. Някаква дупка стоеше отворена.
Пък и как изведнъж момичето заобича Звяра (че не им помня имената във филма)?! Не се връзва.
Това е основната причина да се колебая за самата книга. Вярно е, че да съдиш книгата по корицата е грешен метод, или иначе казано – не съди книгата по филма…

mitencetoy


Новороден
Новороден

Facebook

1. Книгата е модерна версия на приказката "Красавицата и Звяра". Чели ли са ви я когато сте били малки? Харесвате ли я или имате друга по-любима приказка?
- "Красавицата и Звяра" е една класическа приказка. Всяко дете я знае! Когато бях мъниче съм имал други разбирания. Беше ме страх от звяра и не бе най-любимата ми приказка. След време, когато гледах и екранизацията на приказката останах очарован. Сега бих казал, че "Красавицата и Звяра" е една от най-любимите ми приказки!

2. Имали ли сте възможността да прочетете други версии на "Красавицата и Звяра"?
- Срещал съм какви ли не версии, дори пародии, а отскоро и филми на различни класически приказки. Обаче никога не съм попадал на друга версия на "Красавицата и Звяра". Точно това ме доведе в този конкурс. Книгата я очаквам от една година и съм сигурен, че няма да остана разочарован!

3. Чели ли сте вече книгата? Ако да, как ви се стори? Ако не, какви са ви очакванията ви?
- Не съм чел книгата, но имам огромни очаквания! Имам нужда да се потопя в един по-различен свят, да се върна за малко и в детските години! Нямам търпение да държа в ръцете си този шедьовър!

4. Гледали ли сте филма направен по книгата - Beastly? Ако да, какви са впечатленията ви?
- Все още не съм гледал филма. Причината е, че очаквах книгата с огромно вълнение! Имам желанието да прочета книгата и след това да се потопя в екранизацията. По принцип съм почти винаги разочарован от филмите, които са направени по дадена книга. Надявам се тук да не е така!

Sponsored content



Върнете се в началото  Съобщение [Страница 1 от 1]

Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите

Активни теми за днес